21

Re: astralinis kuno atsiskyrimas

 

Diana, 29 parašė:

o mano sapnai labai aiskus ir ryskus ir dar labai daznai sapnuoju,kad is savo lovos pakylu ir prolanga isskrendu ir skraidau aplink namus...

he he  na seip nesisaipant tai  nzn  ka cia ir bepasakyt :Dziurek kad vejas nenupustu bo niekad nebeatbusi kai nuskrisi toli big_smile O kas  liecia aiskius ir pranasingus sapnus tai  taip yra ir neaisku kodel na daugiau  apie sapnu prasme  galima suprast  pasiskaicius   Z.Froido sapnu  teorija  sapnu teorija  deja rusiska  kas nemoka tas nemoka smile

22

Re: astralinis kuno atsiskyrimas

http://gyvas.sapnas.net/forum/phpBB2/viewtopic.php?t=2582&highlight=astralinis+atsiskyrimas

stai cia yra nemazai medziagos apie OBE - Out of Body Experience...ka tai domina ,pasiskaitykit.del pavojaus,sutinku,sitai taip pat zinojau,bet galimybe ,kad atsikyrimo metu kitas astralas bus toje pacioje patalpoje yra tikrai menkute...as zinome neskatinu jusu visu to bandyti,as tiesiog noriu apie tai kalbeti,nes man yra idomu.

23

Re: astralinis kuno atsiskyrimas

http://www.biteplius.lt/lt/2forum.showForumPosts/237425.245-=(1299266714
arba stai cia... tik puse forumo sudeties cia pagal amne buvo ne astralinis atsiskyrimas...gal ne puse bet dalis tai jau tikrai...

24

Re: astralinis kuno atsiskyrimas

na seip  gal as ir nekaip pasakysiu bet tokiu metu gilintis i toki  dalyka manasu yra  pernelyg  kenksminga ziurek  nebaik savo graziu dienu  baltam kambary be rankenos big_smile

25

Re: astralinis kuno atsiskyrimas

robertai big_smile smaikstuolis

26

Re: astralinis kuno atsiskyrimas

as to NEPRAKTIKUOJU..ir nesu kazkokiatai psihine...as tiesiog domiuosi,kaip domiuosi menais,muzika,knygomis,mokslais viskuo...jei matot cia kazka blogo,tai as jusu nesuprantu

27

Re: astralinis kuno atsiskyrimas

taigi,gal dar kas turi ko papasakoti?:)

28

Re: astralinis kuno atsiskyrimas

na nez bet mano kunas vietoje su manim dekui devui!

29

Re: astralinis kuno atsiskyrimas

as to NEPRAKTIKUOJU..ir nesu kazkokiatai psihine...as tiesiog domiuosi,kaip domiuosi menais,muzika,knygomis,mokslais viskuo...
kokia tu jautri gintaryte, kodel iskarto psichine? tai menininkai, muzikantai, mokslininkai irgi psichiniai?

30

Re: astralinis kuno atsiskyrimas

Egidijus, 24 parašė:
Gintare, 14 parašė:

ar esate ji praktikave? jei taip,tai ar isejo,ka pajutote?


kas do hui.... ? :V :V :V nia nia nia

31

Re: astralinis kuno atsiskyrimas

ne,jie nera psicinej,tik jis sake ,kad atsidurt galiu baltam kabary be rankenos tj ir sakau smile

32

Re: astralinis kuno atsiskyrimas

Taigi siaip as buvau girdejes tai tik kitokiu pavadinimu.. Liucidiniai sapnai lucidity..tipo gali savo sapnu kontroliuot, keist fona, skraidyt ir t.t. pora kart rimtai paskaiciau apie tai.. rase jog pradedantiesiems geriausia praktika butu 5ias valandas pamiegot, poto atsibust, valanda nemiegot ir vel uzmigt, nes tada prasideda kazkokia tai ten shustra sapnu faze.. pora kartu bandziau atsibust, bet ilgiau 20 sekundziu po vos 5iu valandu miego neistemdavau ir uzmigdavau..
bet viena diena gavosi labai varginanti diena, gavau nuvaaziuot marsruta vilnius-kaunas-klaipeda-kaunas-vilnius o klaipedoj dar tampytis per diena.. nu vnz kai jau grizau namo ishgeriau dar viena stipraus alaus ir nuejau miegot.. gal kokia 12a valanda.. gal anksciau net.. taigi 4a valanda ryto skambutis i duris,- ten dede mano, mes su broliu jam pazadejom, jog gales palikt masian pas mus, o mes i oro uosta nuvesim.. brolis mane ishsiunte, jog nuvesciau ji i oro uosta.. taigi iki oro uosto ir atgal su visom preliudijom ir t.t. uztruko ~1valanda ir kaip tik miegojes buvau ~5val.. jutau nuovargi grizes i lova ir jauciau, jog tuoj tuoj uzmigsiu, taciau atsiminiau jog galiu pabandyt panaudot ta medziaga apie liucidinius sapnus praktiskai.. ir kaip jau Gintare minejo koncentravausi i galva, leidau sau uzmigt, taciau neisjungt samones.. prasidejo baisiausia dalis kunu beginejo keistas, gal siek tiek malonus siurpas, taciau tuo pat metu didelis mirguliavimas akyse ir paralyzius ir tada palegnva pakilau i ora ir maciau kazkoki silueta savo lovoj! norejau tipo isitikint ar sapnuoju priejau prie sienos,- bandau pereit nesigauna.. bet vistiek jauciau jog sapnuoju ishejau i lauka ir galvoju skrisiu pakeliau aukstyn rankas ir tik pradejus skrist pameciau sapno kontrole ir sapnas beveik kosmaru virto.. kokius 4is kartus sapnavau jog prabundu ir kazka veikiu.. ta prasme susapnuoju jog prabudau atsikeliau su zmonem babendravau ir dar kazkas keisto nutiko ir vel krupteliu vel pabundu, bet pabundu vistiek sapne..
nu bet finale kai pabudau ryte pasakiau sau jog daugiau tokiu dalyku nepraktikuosiu.. nemalonu...
kiekvieno asmenine nuomone tiket tuo, ka papasakojau, ar ne, taciau tai nieko nera ishgalvota.. wink

33

Re: astralinis kuno atsiskyrimas

parikek, lauraj, nera malonu net klausyti.. tai kalbeti apie bandyma...

34

Re: astralinis kuno atsiskyrimas

patikek*

35

Re: astralinis kuno atsiskyrimas

Lauras, 20 parašė:

Taigi siaip as buvau girdejes tai tik kitokiu pavadinimu.. Liucidiniai sapnai lucidity..tipo gali savo sapnu kontroliuot, keist fona, skraidyt ir t.t. pora kart rimtai paskaiciau apie tai.. rase jog pradedantiesiems geriausia praktika butu 5ias valandas pamiegot, poto atsibust, valanda nemiegot ir vel uzmigt, nes tada prasideda kazkokia tai ten shustra sapnu faze.. pora kartu bandziau atsibust, bet ilgiau 20 sekundziu po vos 5iu valandu miego neistemdavau ir uzmigdavau..
bet viena diena gavosi labai varginanti diena, gavau nuvaaziuot marsruta vilnius-kaunas-klaipeda-kaunas-vilnius o klaipedoj dar tampytis per diena.. nu vnz kai jau grizau namo ishgeriau dar viena stipraus alaus ir nuejau miegot.. gal kokia 12a valanda.. gal anksciau net.. taigi 4a valanda ryto skambutis i duris,- ten dede mano, mes su broliu jam pazadejom, jog gales palikt masian pas mus, o mes i oro uosta nuvesim.. brolis mane ishsiunte, jog nuvesciau ji i oro uosta.. taigi iki oro uosto ir atgal su visom preliudijom ir t.t. uztruko ~1valanda ir kaip tik miegojes buvau ~5val.. jutau nuovargi grizes i lova ir jauciau, jog tuoj tuoj uzmigsiu, taciau atsiminiau jog galiu pabandyt panaudot ta medziaga apie liucidinius sapnus praktiskai.. ir kaip jau Gintare minejo koncentravausi i galva, leidau sau uzmigt, taciau neisjungt samones.. prasidejo baisiausia dalis kunu beginejo keistas, gal siek tiek malonus siurpas, taciau tuo pat metu didelis mirguliavimas akyse ir paralyzius ir tada palegnva pakilau i ora ir maciau kazkoki silueta savo lovoj! norejau tipo isitikint ar sapnuoju priejau prie sienos,- bandau pereit nesigauna.. bet vistiek jauciau jog sapnuoju ishejau i lauka ir galvoju skrisiu pakeliau aukstyn rankas ir tik pradejus skrist pameciau sapno kontrole ir sapnas beveik kosmaru virto.. kokius 4is kartus sapnavau jog prabundu ir kazka veikiu.. ta prasme susapnuoju jog prabudau atsikeliau su zmonem babendravau ir dar kazkas keisto nutiko ir vel krupteliu vel pabundu, bet pabundu vistiek sapne..
nu bet finale kai pabudau ryte pasakiau sau jog daugiau tokiu dalyku nepraktikuosiu.. nemalonu...
kiekvieno asmenine nuomone tiket tuo, ka papasakojau, ar ne, taciau tai nieko nera ishgalvota.. wink

va, isties tokiu pasakojimu girdejau ne viena.zinoma ne identisku,bet esme beveik ta pati,bet tik pirma karta girdziu,kad pabusdavo tik sapne.del sienu perejimo kiaurai ,skaiciau,jog ar pereisi ar ne priklauso nuo tavo mastymo.taip buvo parasyta,bet detaliau nepaaiskino...

36

Re: astralinis kuno atsiskyrimas

Mazhiauw zholes rukykit, mazhiauw gerkit ir mazhiauw vaikshchiosit pas kaijmynus kiauraij siena.....