1

Tema: kodel vyresni (20-...) i paauglius ziuri taip skeptiskai?

is tiesu,pradeda jau erzinti..kad ir ka pasakytum,palaiko kaip mazo vaiko juokeliu...as ,aisku ir netikinu ,kad esu uzaugusi ir panasiai,ne as ir esu vaikas,bet pakankamai protinga ,kad bendrauciau normaliai :\ gal jus galit pasakyti kdl taip yra? nejau jie pavydi vaikystes (haha)? nemanau...tada kodel? gal jie negali i tai kitaip ziureti? hmm

2

Re: kodel vyresni (20-...) i paauglius ziuri taip skeptiskai?

tie visi nuo 8-14 vaikai labai nusisneka smile va dabar i tave ziuriu skeptiskai :DDDD

3

Re: kodel vyresni (20-...) i paauglius ziuri taip skeptiskai?

o tu kazka turi pries nusisnekejima? juk linksma...dievazi...nu zodziu,as nesuprasiu jusu,jus manes,bet ai,nesuksiu as galvos tada jei jau taip smile

4

Re: kodel vyresni (20-...) i paauglius ziuri taip skeptiskai?

Gintare, 14 parašė:

o tu kazka turi pries nusisnekejima? juk linksma...dievazi...nu zodziu,as nesuprasiu jusu,jus manes,bet ai,nesuksiu as galvos tada jei jau taip smile


nusisneketi reikia irgi moketi protingai wink big_smile big_smile big_smile big_smile big_smile big_smile

5

Re: kodel vyresni (20-...) i paauglius ziuri taip skeptiskai?

visi visko mokam tik reik patobulint

6

Re: kodel vyresni (20-...) i paauglius ziuri taip skeptiskai?

nu man kartais visai linksma buna paskaitinet kaip 16metes tipo herino bande ar bando 30meciam isaiskint kaip ten kas vedybiniam gyvenime 13metes big_smile
neziurekit taip skausmingai i kritika jaunimas big_smile dar daug jos sulauksit, mes pasistengsim big_smile

7

Re: kodel vyresni (20-...) i paauglius ziuri taip skeptiskai?

zinau,kad daug,bet kartais tikrai uznervina...as suprantu ,kad buna ,kas labai nusisneka,bet juk ne visi...

8

Re: kodel vyresni (20-...) i paauglius ziuri taip skeptiskai?

Gintare, 14 parašė:

o tu kazka turi pries nusisnekejima? juk linksma...dievazi...nu zodziu,as nesuprasiu jusu,jus manes,bet ai,nesuksiu as galvos tada jei jau taip smile



va vien cia nusisnekejai

9

Re: kodel vyresni (20-...) i paauglius ziuri taip skeptiskai?

ai nu ir gerai... varykit varykit...as jau iprasiu...

10

Re: kodel vyresni (20-...) i paauglius ziuri taip skeptiskai?

niu nepulkit tos mergaites tegu sneka ka nori ir tegu nusisneka kaip nori big_smile

11

Re: kodel vyresni (20-...) i paauglius ziuri taip skeptiskai?

Saulius, 24 parašė:

niu nepulkit tos mergaites tegu sneka ka nori ir tegu nusisneka kaip nori big_smile

aciu dievuj,nors vienas...=)

12

Re: kodel vyresni (20-...) i paauglius ziuri taip skeptiskai?

kai tau 20 suprasi kodel

13

Re: kodel vyresni (20-...) i paauglius ziuri taip skeptiskai?

gal ir suprasiu..bet pasistengsiu taip neisielgti...nu arba tik dbr taip mastau,visko gali but...

14

Re: kodel vyresni (20-...) i paauglius ziuri taip skeptiskai?

Gintare, 14 parašė:

is tiesu,pradeda jau erzinti..kad ir ka pasakytum,palaiko kaip mazo vaiko juokeliu...as ,aisku ir netikinu ,kad esu uzaugusi ir panasiai,ne as ir esu vaikas,bet pakankamai protinga ,kad bendrauciau normaliai :\ gal jus galit pasakyti kdl taip yra? nejau jie pavydi vaikystes (haha)? nemanau...tada kodel? gal jie negali i tai kitaip ziureti? hmm

kad ir cia skamba kaip paaugles zodziai.....cia kaip mano draugas pasakytu vaikai ramus kol nepradeda dygti pap... ir zelti usai....

15

Re: kodel vyresni (20-...) i paauglius ziuri taip skeptiskai?

nu tai as ir esu paaugle,todel ir zodziai tokie:D

16

Re: kodel vyresni (20-...) i paauglius ziuri taip skeptiskai?

nepergyvenk isaugsi is to amziaus net nejusi ir tavo mastymas ir pasauleziura pasikeis su metais....

17

Re: kodel vyresni (20-...) i paauglius ziuri taip skeptiskai?

na,tai tikriausiai neutral

18

Re: kodel vyresni (20-...) i paauglius ziuri taip skeptiskai?

Gintare, 14 parašė:

is tiesu,pradeda jau erzinti..kad ir ka pasakytum,palaiko kaip mazo vaiko juokeliu...as ,aisku ir netikinu ,kad esu uzaugusi ir panasiai,ne as ir esu vaikas,bet pakankamai protinga ,kad bendrauciau normaliai :\ gal jus galit pasakyti kdl taip yra? nejau jie pavydi vaikystes (haha)? nemanau...tada kodel? gal jie negali i tai kitaip ziureti? hmm

man ti asmeniskai labiau gaila, kad jus nebeturit tos vaikystes :? o siaip ti, kaip dauguma sako, kai uzaugsi, suprasi...kaip dabar 13meciai siuancia vienas kita ant triju raidziu, tai, kai tu busi 18, tai nenustebk, kad 9metis tave pasius ten pat smile tada prisimink savo zodzius...jei nesupratai, tai...labai jau greit skuba vaikai uzaugt...tik kazi kodel ? :? ir turbut ne vieno tokio amziaus vaiko kalbos bunu zodziai girdeti is kitu lupu, o ne patirtis...todel ir menkesne kalba buna smile

19

Re: kodel vyresni (20-...) i paauglius ziuri taip skeptiskai?

oj,as tai visiskai neskubu uzaugti,man patinka buti vaiku...isvis vaikyste veza...o del izulumo tai tikrai...bet juk nevisi.. :?

20

Re: kodel vyresni (20-...) i paauglius ziuri taip skeptiskai?

bet dauguma...kad ir kaip butu gaila hmm zinoma...buna, kai bendrauji su zmogum ir net tiek malonu, kad nesvarbu, ar jam 14 ar 30 smile