41

Re: kodel vyresni (20-...) i paauglius ziuri taip skeptiskai?

buna buna visiem pasitaiko kaip pasigeria zmones big_smile ziuriu sendian as perdaug tolerantiskas:D

42

Re: kodel vyresni (20-...) i paauglius ziuri taip skeptiskai?

labai puikus 14meciu nusisnekejimo pavyzdys..:

Citata parašė:

turiu beda man juau 14 su puse ........  turiu beda ash miliu tokia graze pana anksciau mes burkawom snekejom krc... t.t. jin man patiko .. ash jaij ta laiujka irgi atikau poto kasko po 3men jin pradejo nekreijpi mane demesio.. dbr neseniai buwo mano drauges gimse krc ir jin buwo o ash su ja buwau ant sofos apsikabines..................... poto jin nuejo i kita kambari ... nu pokiek minuciu ash nuejau ziuriu o ten ...    mano draugas   ja bucuoja nu rags       tada ash nieko nesakiau jin pamate mane ash nuleijdau galwa ......... nuejau i ta kambary kur buwo gimse isdauziau wisus bernus .. krc.....wisos mergos drebejo kat nieko neuzmusciau o.. ta drauga tikrai buciau uzmuses....   bet ji spejo iswest is namu nu pizda wisa gimse sugadinau .. tik del tos panos  ash ja ziauriaij myliu nzn ka daryt kas gali padet rashikit


numirt is juoko galima..:D:D ir jus dar nesuprantat ko mes i jus skeptiskai ziurim.. kai taip parasot..:D

43

Re: kodel vyresni (20-...) i paauglius ziuri taip skeptiskai?

nu Auste... cai juk labai liudna ir tragiska istorija apie nelaiminga meile ir draugus kurie gyvena kitu geriu... sad kaip galima is to juoktis? big_smile big_smile big_smile ypac is to kad jis visus sudauze? big_smile:D:D:D

44

Re: kodel vyresni (20-...) i paauglius ziuri taip skeptiskai?

Auris nu matai zmogus tikriause lietuvos cempijonas nuejo visus bachurus isdauze ir niekas i galva nedave big_smile big_smile

45

Re: kodel vyresni (20-...) i paauglius ziuri taip skeptiskai?

jooo tai vadinama berserk mode ;DDDDD +10 to hit ;DDDDDDDDDD

46

Re: kodel vyresni (20-...) i paauglius ziuri taip skeptiskai?

taj kad ir daabr nusisnekejej tokai tema sukurddama..subresk pirma tongue

47

Re: kodel vyresni (20-...) i paauglius ziuri taip skeptiskai?

todel kad paaugliai laibai megsta lysti i tokius reikalus kur nesupranta apie ka yra kalbama..
Leiskite vaikystei subresti vaikysteje..

48

Re: kodel vyresni (20-...) i paauglius ziuri taip skeptiskai?

Auste, 18 parašė:

labai puikus 14meciu nusisnekejimo pavyzdys..:

Citata parašė:

turiu beda man juau 14 su puse ........  turiu beda ash miliu tokia graze pana anksciau mes burkawom snekejom krc... t.t. jin man patiko .. ash jaij ta laiujka irgi atikau poto kasko po 3men jin pradejo nekreijpi mane demesio.. dbr neseniai buwo mano drauges gimse krc ir jin buwo o ash su ja buwau ant sofos apsikabines..................... poto jin nuejo i kita kambari ... nu pokiek minuciu ash nuejau ziuriu o ten ...    mano draugas   ja bucuoja nu rags       tada ash nieko nesakiau jin pamate mane ash nuleijdau galwa ......... nuejau i ta kambary kur buwo gimse isdauziau wisus bernus .. krc.....wisos mergos drebejo kat nieko neuzmusciau o.. ta drauga tikrai buciau uzmuses....   bet ji spejo iswest is namu nu pizda wisa gimse sugadinau .. tik del tos panos  ash ja ziauriaij myliu nzn ka daryt kas gali padet rashikit


numirt is juoko galima..:D:D ir jus dar nesuprantat ko mes i jus skeptiskai ziurim.. kai taip parasot..:D

nu itoki net toks vaikas kaip as ziuriu skeptiskai... agresija, smurto vartojimas, ir meiles tokiam amziuje, stiprus perkurimas pasakojant... uhhh... vaikinukai tikrai parstai... taip draskantis greit i nepilnameciu kolonija pakliusi ir nei meiliu vaikuj nebebus nei vaiystes

49

Re: kodel vyresni (20-...) i paauglius ziuri taip skeptiskai?

krch tema man net shita kazhkoia nesamone...ir ne visi pagal metus turi proto...vieni protingesni,kiti...

50

Re: kodel vyresni (20-...) i paauglius ziuri taip skeptiskai?

na tiesa sakant nenoreciau sutikti seip as tai beveik neatstumiu jaunesniu ar is vis mazu seip man idomu sujeis kartais buti ar panasiai nepamanykit kad as mazvaikis bet man patinka zmones nesvarbu kiek jiems svarbu kaip jie elgesi ir masto. aisku neinu prie paneliu su 12-13 metu bet pakalbam apie viska beveik nu nzn kas gali ignoruoti tokius zmonis seip stengiuos rasti bendra kalba tiek su vyresniai tiek jaunesneis uz mane

51

Re: kodel vyresni (20-...) i paauglius ziuri taip skeptiskai?

blah nusisnekat, jog del posto ilgumo galima kazka sprest.. gal zmogus ekspresyvus labai, arba labai daug minciu ir, jo nuomone, labai svarbiu detaliu sukisha... bet mano atvejis tai alaus vartojimas besaikis.. dienom forumuose nebunu, o vakarais jau bunu po savo mylimiausio skystimo prisivartojimo cia wink

52

Re: kodel vyresni (20-...) i paauglius ziuri taip skeptiskai?

visi tokie jau protingi,kad nemaciau nevieno katras NENUSISNEKETU...

53

Re: kodel vyresni (20-...) i paauglius ziuri taip skeptiskai?

Lauras, 20 parašė:

blah nusisnekat, jog del posto ilgumo galima kazka sprest.. gal zmogus ekspresyvus labai, arba labai daug minciu ir, jo nuomone, labai svarbiu detaliu sukisha... bet mano atvejis tai alaus vartojimas besaikis.. dienom forumuose nebunu, o vakarais jau bunu po savo mylimiausio skystimo prisivartojimo cia wink


Respect tau pritariu  smile

54

Re: kodel vyresni (20-...) i paauglius ziuri taip skeptiskai?

arba kai man 30 mete atsakytu "as tau tinku i motinas" sakau kurgi ne 10 metu gimdyti turetum jau:)
taip jau yra ir nieko nepakeisi Gintare 14. kai tau bus 24 ir daugiau, sakysi oj tie malalietkai vel nesamones tauskia.
cia neisvengiama musu visuomeneje wink

55

Re: kodel vyresni (20-...) i paauglius ziuri taip skeptiskai?

linai ne 10 o 8 big_smile

56

Re: kodel vyresni (20-...) i paauglius ziuri taip skeptiskai?

ai koks skirtumas, as pati principa sakau

57

Re: kodel vyresni (20-...) i paauglius ziuri taip skeptiskai?

a nu jo nesvarbu kiek tau metu vistiek vyresni zmones uz tave nuolat sakis kad tu mazas esi
nesvarbu ar tau 14 ar 24 cia jau kaip yra wink

58

Re: kodel vyresni (20-...) i paauglius ziuri taip skeptiskai?

nu big_smile visad atsiras vyresniu big_smile nebent tau 100 ;D

59

Re: kodel vyresni (20-...) i paauglius ziuri taip skeptiskai?

o ka manai ner zmoniu kuriem 101? big_smile

60

Re: kodel vyresni (20-...) i paauglius ziuri taip skeptiskai?

evelina baik nesamones rasyt...