1

Tema: Dieve mano valgau ir storeju!!!

Siaubas kartais buna kad valgau  ir jauciu kaip storeju.. bet vistiek valgau (ypac saldumynus nueinu kaip beprote prisiperku) o paskui taip slyksciai jauciuosi ir keikiu save kad  kam tiek valgiau..   ar dar yra tokiu kaip as?? kaip  prisiversti sustoti?

2

Re: Dieve mano valgau ir storeju!!!

visiskai normalu, kad daug valgant storejama.. nematau cia nieko keisto.. valia reikia ugdyt.. wink

3

Re: Dieve mano valgau ir storeju!!!

ne  tai vat kaip ja ugdyt???  supranti normalus zmones nesijaucia kaip parsiukai kai pavalgo:((

4

Re: Dieve mano valgau ir storeju!!!

Gina, 22 parašė:

Siaubas kartais buna kad valgau  ir jauciu kaip storeju.. bet vistiek valgau (ypac saldumynus nueinu kaip beprote prisiperku) o paskui taip slyksciai jauciuosi ir keikiu save kad  kam tiek valgiau..   ar dar yra tokiu kaip as?? kaip  prisiversti sustoti?

kartais ir man uzeina tokie nesivaldymai... zinai pasekmes taciau vis tiek eini i parduotuve ir kuo daugiausiai saldumynu prisiperki... ziauru. tai db uzsibreziau pinigus taupyt, t.y. nesvaistyt kur nereikia, taigi ir nebegaliu pirt saldumynu smile bent jau tokiais kiekiais. kazkaip valia reikia ugdytis... dar manau svarbu nei su tokiom draugem i parduotuves, kurios irgi nesivaldo big_smile

5

Re: Dieve mano valgau ir storeju!!!

ir dar: pries eidama i parduotuve ko nors pavalgyk, kad nejaustum tokio didelio poreikio ko ors uzkasti wink
ai, ir dar smile neturek per daug skanaus maisto namuose, tada nebus ko valgyti big_smile as kalbu pvz ir apie kokia rukyta sonine jei tau ji skani smile

6

Re: Dieve mano valgau ir storeju!!!

ha lengva pasakyt...  as netgi turedama vvarau i parde ir perku...  vat viena negaliu but kai viena tai ir varau su draugem kai einu tai jos is mano krepsio isima ka susidedu...  kazkokia nenormali manija...

7

Re: Dieve mano valgau ir storeju!!!

e... jei jau taip rimtai, tai sunku ka patart... gal reiketu kokios idomios veiklos paieskot, per kuria net primirstum valgyma...

8

Re: Dieve mano valgau ir storeju!!!

niu Gina, pazejau i tavo foto, nei tu man storule, nei tu ka ... DAUGIAU VALGYK !!! xe xe xe smile

9

Re: Dieve mano valgau ir storeju!!!

niu seip as pritarciau Snieguolei, o jei taip sustoret tai mankstinkis truputuka;)

10

Re: Dieve mano valgau ir storeju!!!

Gina, ko cia parinies? Tavo ugis 174cm, o svoris 52kg. Taigi tai ir taip yra mazai:D

11

Re: Dieve mano valgau ir storeju!!!

Del storejimo patart nelabai ka galiu...bet buvo laikais, kai ziauriai susivariau skrandi su visokiom nesamonem kaip saldainiai, cipsais, cola, kava, mc maistelis...kai viena karta po mc uzejo pilvo spazmai, tai nusprendziau, kad reik apsiramint. nes tiesiog kaip ir tu nejausdavau saiko. jei jau pradedu sluot saldainiu lentynas, tai kaip mazas vaikas. leisdavau sau i diena viena puodeli kavos, bet balintos. jei suvalgau pyragaiti ar torta, tai jau tada uzsimaniu saldumynu imdavau vaisiu. jei cipsu valgyt, tai ne visa pakeli. pradzioj buvo nerealiai sunku, bet po to pripratau...tik dabar galvoju, kad dalis iprociu vel grizo smile

12

Re: Dieve mano valgau ir storeju!!!

Gina, 22 parašė:

Siaubas kartais buna kad valgau  ir jauciu kaip storeju.. bet vistiek valgau (ypac saldumynus nueinu kaip beprote prisiperku) o paskui taip slyksciai jauciuosi ir keikiu save kad  kam tiek valgiau..   ar dar yra tokiu kaip as?? kaip  prisiversti sustoti?

pazistu tokiu, ir ne viena. kaip vyrai tampa alkoholikais, taip moterys maistoholikem. cia kazkokia psichologine beda. o sprendimo dar negirdejau..

13

Re: Dieve mano valgau ir storeju!!!

Erika, 21 parašė:

Del storejimo patart nelabai ka galiu...bet buvo laikais, kai ziauriai susivariau skrandi su visokiom nesamonem kaip saldainiai, cipsais, cola, kava, mc maistelis...kai viena karta po mc uzejo pilvo spazmai, tai nusprendziau, kad reik apsiramint. nes tiesiog kaip ir tu nejausdavau saiko. jei jau pradedu sluot saldainiu lentynas, tai kaip mazas vaikas. leisdavau sau i diena viena puodeli kavos, bet balintos. jei suvalgau pyragaiti ar torta, tai jau tada uzsimaniu saldumynu imdavau vaisiu. jei cipsu valgyt, tai ne visa pakeli. pradzioj buvo nerealiai sunku, bet po to pripratau...tik dabar galvoju, kad dalis iprociu vel grizo smile

aha  vat cia ir beda kad tarsi aptemsta protas..  o tada nei vaisia nepadeda.. niekas.  dar toks iprotis, kad namuose visada turi buti kazko saldaus..

14

Re: Dieve mano valgau ir storeju!!!

gina as nezinau is kur pas merginas lietuvoj tikrai plonas yra iprotis save grauzt del to kad jos "storos" tu pvz man atrodai isvis perplona
daugiau valgyk wink

15

Re: Dieve mano valgau ir storeju!!!

seniau budavo kad visi keistai ziuredavo  pas mane visad yra skanumynu o as ju nevalgau..  pav sokolado plyta savaitemis guledavo ant stalo nepaimsiu.. o dabar jei jau yra kas tai butinai paragausiu smile.    joo gal man veiklos truksta. hmm

16

Re: Dieve mano valgau ir storeju!!!

Arunas, 20 parašė:

gina as nezinau is kur pas merginas lietuvoj tikrai plonas yra iprotis save grauzt del to kad jos "storos" tu pvz man atrodai isvis perplona
daugiau valgyk wink

as atsiprasau kad gal  izeidziu apkunesnius uz save jog keliu tokias problemas.. bet man paciai tai yra problema. Nes kai visi sako kad esu "nedavalgius"  tai kai pradedu valgyti man jau atrodo kad esu "pervalgius"

17

Re: Dieve mano valgau ir storeju!!!

as valgau kiek noriu, bet man i kuna niekaip neina big_smile

18

Re: Dieve mano valgau ir storeju!!!

Evaldas, 18 parašė:

as valgau kiek noriu, bet man i kuna niekaip neina big_smile

pas mane panasios problemos, tad galeciau sukurt tema "valgau, bet nestoreju" smile

19

Re: Dieve mano valgau ir storeju!!!

Jurgita tada as irgi i ta tema galeciau ka nors parasyti smile
manau tai imanoma sustabditi jeigu tu tai nori o jei ne tai ir toliau valgysi
nes jei tau istikruju tai rupi tai galetum atsisakyti

20

Re: Dieve mano valgau ir storeju!!!

niu vsio issisemem.. galim rakint tema.. as einu dietos laikytis ir vakarais begioti..