21

Re: Dieve mano valgau ir storeju!!!

Kodel ishsiseme? dar ir ash noriu pasidalint savo nelaimem.. man ir tokia pat problema.. nusiperku 6is.. galvoju 3ys siandien, 3ys ryt.. bet ne.. pradejus 2a vartot sugalvoju, kad siandien 4is suvartosiu, o ryt susilaikysiu ir du suvartosiu.. 4a tik pradejus gert mintis,jog viena pasiliksiu rytojui...o kai belieka vienas jau ir mintys leciau sukasi ir nepatogu tik viena, ten ji vienisha palikt..taip per vakara visi 6i ir dingsta.. o kita diena vel reik pirkt kai nebera ka vartot.. nu vnz jauciuosi taip pat kaip ir jus.. tik tiek kad apie alu kalbejau..
O visos cia rasancios merginos (TAI GALIOJA IR GINAI) tikrai neturi virsvorio.. ne visas patyrinejau, bet berods kaip kurios dar per plonos wink
tai tiek.. dabar ishsisemem, einam pabegiot.. as alaus atsigert.. wink

22

Re: Dieve mano valgau ir storeju!!!

Gina, 22 parašė:

Siaubas kartais buna kad valgau  ir jauciu kaip storeju.. bet vistiek valgau (ypac saldumynus nueinu kaip beprote prisiperku) o paskui taip slyksciai jauciuosi ir keikiu save kad  kam tiek valgiau..   ar dar yra tokiu kaip as?? kaip  prisiversti sustoti?

valia ugdyk is leto savo valia,saldumynus po truputi keisk i kt produktus.Kaskur skaiciau gera viena straipsni-kai uzsimanau ko nors einu nusiperku riesutu, o jei ko saldaus tai razinu dziovintu persiku,bnanu,ananasu, saulegrazu ir t.t.t ivairiausiu vaisiu yra....

23

Re: Dieve mano valgau ir storeju!!!

Gina, 22 parašė:

seniau budavo kad visi keistai ziuredavo  pas mane visad yra skanumynu o as ju nevalgau..  pav sokolado plyta savaitemis guledavo ant stalo nepaimsiu.. o dabar jei jau yra kas tai butinai paragausiu smile.    joo gal man veiklos truksta. hmm

tai gal cia tau kokia psichologine trauma,nes buna ir taip merginoms kurioms del tu dietu susisuka galva kiek besilaiko tiek jos storos, net nebeziuriu kad atrodo kaip dviratis kaip skeletas is siaubo filmu...

24

Re: Dieve mano valgau ir storeju!!!

rasykit geriau ka jus valgot kad storejat nejaugi tik sladainius...
as valgau ir persivalgau ir ten tu vartoju kaip lauras nu turetu pilvukas but nu bet ne velnio

25

Re: Dieve mano valgau ir storeju!!!

gerk alu dazniau pakankamai daznai maziau buk aktyvus ir uzaugs tau tas pilvukas.........

26

Re: Dieve mano valgau ir storeju!!!

alus jau kaip nzn kas geriu geriu aktyvumo nulis nes visalaika geriu o bonkes vis negaliu dar ant pilvo pasidet smile)

27

Re: Dieve mano valgau ir storeju!!!

APLAMAI TAI NUO ALAUS NESTOREJAMA,JEI TIK ALU GERSI,STOREJAMA,KAI PRIE JO UZKANDZIAUJAMA,VISOKIE CIPSAI,KEPTA DUONA IR TAIP TOLIAU,ALUS PAKELIA TIK DIDELI APETITA

28

Re: Dieve mano valgau ir storeju!!!

ir apvalejama nuo alaus dar ir kaip turiu du gyvus pavyzdzius namie

29

Re: Dieve mano valgau ir storeju!!!

Ex... juk nei nuo alaus, nei nuo saldumynu storejama, tiesiog energijos daugiau suvartojama negu sunaudojama... smile

30

Re: Dieve mano valgau ir storeju!!!

wat butent violeta gaunamu ir iseikwojamu kcal santykis wiska lemia smile pasiziurek statybininkaj i diena po pora litru susiwercia alaus o kudi kaip pagaliukaj....

31

Re: Dieve mano valgau ir storeju!!!

o man tai keista, nezinau ar pas visus taip, siaip tai as liekna bet kai pavalgou pilvas pastoreja o po kaikuriuo laiko vel mazeja cia tikriausiai del to kad daug valgau big_smile

32

Re: Dieve mano valgau ir storeju!!!

ce tikriausiai del to kad skrandis newrishkina wisko per sekunde....

33

Re: Dieve mano valgau ir storeju!!!

a tai reiskia tai normalu :?

34

Re: Dieve mano valgau ir storeju!!!

Evelina, 17 parašė:

o man tai keista, nezinau ar pas visus taip, siaip tai as liekna bet kai pavalgou pilvas pastoreja o po kaikuriuo laiko vel mazeja cia tikriausiai del to kad daug valgau big_smile

Man tas pats smile praejusia vasara meginau priaugt keleta kg smile buvau ishvaziavus 1.5men pas mociute, tai mane maitindavo pietumis is 4 patiekalu big_smile tai teisoko pilvukas ir nieko doro daugiau nesigavo smile Dazniausiai pirma vieta, kuri pasimato, tai pilvas. Ir nemanau, kad tai susije su vrishkinimo problemom smile

35

Re: Dieve mano valgau ir storeju!!!

maziau valgyk...:?

36

Re: Dieve mano valgau ir storeju!!!

Violeta, 25 parašė:

Ex... juk nei nuo alaus, nei nuo saldumynu storejama, tiesiog energijos daugiau suvartojama negu sunaudojama... smile

na nez kuo skiriasi zodis sunaudojimas nuo suvartojimo gan panasus...biologai tai vadina energijos pertekliumi arba nepanaudota energija kuri ir kaupiasi ant geriausiu vietcikiu

37

Re: Dieve mano valgau ir storeju!!!

Gina, 22 parašė:

Siaubas kartais buna kad valgau  ir jauciu kaip storeju.. bet vistiek valgau (ypac saldumynus nueinu kaip beprote prisiperku) o paskui taip slyksciai jauciuosi ir keikiu save kad  kam tiek valgiau..   ar dar yra tokiu kaip as?? kaip  prisiversti sustoti?


I Tavo foto paziurejus, nesimato, kad tas valgymas kenktu figuraj:) taj gi, nieko cia bajsaus;) na, bet jei blogaj del to pati jautiesi, taj tiesiog susirask daugiau uzsiemimu, kad neturetum lajko, kada walgyti big_smile)

38

Re: Dieve mano valgau ir storeju!!!

vsio jau nebevalga u:)

39

Re: Dieve mano valgau ir storeju!!!

manau cia visu merginu problema, daugiau ar maziau.. visos esam kazkuo grazios, kazkuo nelabai, bet gyvenimas per trumpas, kad verkslentumem tongue kas nori suliekneti, tas ir laikosi dietu ar sportuoja, bet nerasineja i forumus- uij kaip man blogai, kokia as nelaiminga smile tokios tik daug sneka del savo blogos isvaizdos, blogu ydu.. o kad tai pakeist nedaro nieko.. man tuomet juokinga is tokiu merginu smile zinoma, as nesu ideali, tokiu nebuna, turiu lasinuka pilve ir  storas kojas,bet esu laiminga, kad esu SVEIKA! kad mane myli mano artimieji tokia kokia esu. gi pagaliau svarbu zmogaus vidus o ne isore.. ir vaikinai ne sunys - ant kaulu nepuola smile aja? hmz.. saldainiai, as ir juos labai megstu, jei noriu ir valgau, kiek ju noriu, kai apsalsta sirdis ir gywenimas atrodo grazesnis smile

40

Re: Dieve mano valgau ir storeju!!!

Gina, 23 parašė:

vsio jau nebevalga u:)

nu tu tai duodi ;D per stora ;D pralinksminai iki nukritimo, tu isvis kaip sakaliukas , o jei dar nevelgysi tai tave mokyklose vietoj skeleto mokiniams naudos ;D
tu pradek valgyt kaip zmogus ir bent jau 5-6 tikrai prisiaugink nes per meeta buvo baisu kad vejas taves nenupustu ir nuo stipresnio apsikabinimo nesuluztum ;D;D;D