41

Re: Dieve mano valgau ir storeju!!!

Gina, 22 parašė:

Siaubas kartais buna kad valgau  ir jauciu kaip storeju.. bet vistiek valgau (ypac saldumynus nueinu kaip beprote prisiperku) o paskui taip slyksciai jauciuosi ir keikiu save kad  kam tiek valgiau..   ar dar yra tokiu kaip as?? kaip  prisiversti sustoti?

tai nebevalgyk ir nestoresi;D;D;D;D;D;D;D;D

42

Re: Dieve mano valgau ir storeju!!!

Gina, 22 parašė:

Siaubas kartais buna kad valgau  ir jauciu kaip storeju.. bet vistiek valgau (ypac saldumynus nueinu kaip beprote prisiperku) o paskui taip slyksciai jauciuosi ir keikiu save kad  kam tiek valgiau..   ar dar yra tokiu kaip as?? kaip  prisiversti sustoti?

zinai toki posaki: kas per daug tas nesweika tongue
P.S. kam daryti tai del ko paskuij gailesies? wink

43

Re: Dieve mano valgau ir storeju!!!

na patarciau valgyt daznai bet nedaug ir skaiciuopt kalorijas nevalgyti riebaus

44

Re: Dieve mano valgau ir storeju!!!

na man budawo taip pat, jog be saldumynu nei dienele negalejau isbuti, budawo pilni stalciai saldumynu,beto turejau mažai weiklos, kad greitai butu sudegintos kalorijos...taip tas sworis kilo.... taciau atejo metas ir supratau , jog man to wisai nereikia.... issiugdžiau walia taip, kad saldumynu atsisakiau wisiskai ir net, kai matau žmones walgant man neatsiranda noras walgytiju ... pradejau sportuoti du kartus  i diena... ryte manksta, o wakare su dwiraciu.... pries walgi isgeriu stikline wandens , tada užsipildo skrandis ir maziau suwalgoma... bunu soti ir nebadaujanti... beto maista reikia kuo leciau walgyti ir nežiureti jokio telewizoriaus, kai walgoma... reikia wisa demesi skirti jam big_smile  taip per sia wasara numeciau 10kg be jokio wargo big_smile~
p.s. siose foto as dar su tais 10kg big_smile

o tu, gina22, wisiskai nestora , gal net per plona mano manymu  big_smile :?

45

Re: Dieve mano valgau ir storeju!!!

arba valgyk ir lakstyk į penktą ar septintą aukštą kiekvieną dieną po septynis kartus. aš tai valgau ir nestorėju nes visi mano draugai gyvena penktam ar septintam aukšte.:-}:-}o šiaip pritariu gintarei nevalgyk ir nestorėsi arba eik sportuot ir nevslgyk;D;D;D;D;D;D;D;D;D;D;D;D;D;D;D;D;D;D;D;D;D;D

46

Re: Dieve mano valgau ir storeju!!!

man tai yra atvirkscei as valgau ir ploneju..... kaip tai paaiskinti?

47

Re: Dieve mano valgau ir storeju!!!

gerk kava su grietinele,  arba kondensuotu pienu:) tada vartok kuo daugiau bulviniu  ir miltiniu patiekalu.. hmm bulkuciu neatsisakyk arba plikytu pyragaiciu su sviestiniu kremu. niam niam.. manau pastoresi:)

48

Re: Dieve mano valgau ir storeju!!!

kas skundziasi kad per storas kas per lieknas
va man pvz kai pasaku kad daug valgau niekas netiki sad

49

Re: Dieve mano valgau ir storeju!!!

gina galvojau cia tema ne apie tai kaip pastoreti big_smile

50

Re: Dieve mano valgau ir storeju!!!

Gina, 23 parašė:

gerk kava su grietinele,  arba kondensuotu pienu:) tada vartok kuo daugiau bulviniu  ir miltiniu patiekalu.. hmm bulkuciu neatsisakyk arba plikytu pyragaiciu su sviestiniu kremu. niam niam.. manau pastoresi:)

nu zinokis kad taip ir darau bet vistiek neina i kuna, o lb noriu bent kiek pastoreti nes esu ziaurei liekna

51

Re: Dieve mano valgau ir storeju!!!

nesinervuok:)man tas pats buna:)

52

Re: Dieve mano valgau ir storeju!!!

o tai gerai kad ne vienintele tokia esu:-]

53

Re: Dieve mano valgau ir storeju!!!

oj ir man tos problemos ..:) saldumynai baisu..rodos..lipu ant svarstykliu kas ryt ir ziuriu bet nieko daryt taip  ir nekyla rankos net maziau pradet valgyt big_smile nors tu ka..:D

54

Re: Dieve mano valgau ir storeju!!!

mghm... uztad kai matom,kad kazkas negerai, reikia imtis priemoniu..:) siaip taip prisiverciau uzsirasyti i aerobika:) Svarbiausia pradeti..:) mmm... baltas sokoladas... Padovanociau geliu tam zmogui, kuris pasakytu veiksminga recepta, kaip issiugdyti valia.. :::138

55

Re: Dieve mano valgau ir storeju!!!

as ir storeju,per paskutini men.10kg..ir del to visai nesijaudinu..aistra sokoladui vadinasi:)svarbiausia,ne kaip atrodai,o kokia esi viduje...svarbiausia sypsotis:)dar niekad nemaciau negrazaus besisypsancio veido:)..

56

Re: Dieve mano valgau ir storeju!!!

... kadaise viena panele man pasake, nori saldumynu, valgyk juos rytais, kad per visa diena ishvaikshciotum.... jei nori ju daugiau... eik sportuoti... p.s. turiu gera aerobikos trenere... ishpurtytu visa virshsvori ish taves... ir hobis saldumynams nenukentetu...:-)

57

Re: Dieve mano valgau ir storeju!!!

jeigu kazko baisiai ziauriai norisi,tai visada visiems sakau,jog to reikalauja organizmas:D..tad jei ko tikrai nori,valgyk nedvejodama!!:D

58

Re: Dieve mano valgau ir storeju!!!

Daiva, 23 parašė:

jeigu kazko baisiai ziauriai norisi,tai visada visiems sakau,jog to reikalauja organizmas:D..tad jei ko tikrai nori,valgyk nedvejodama!!:D

oj kad taip vaikinai  sakytu.. va mano vienai draugei vaikinas pradejo jos maitinimasi kontroliuoti kad tik nesustoretu.. tipo jam labai patinka kokia ji dabar o ne po pyrageliu.. (na kai  pasikeis svoris) ziauru..

59

Re: Dieve mano valgau ir storeju!!!

valgykyt storekit ...... tada mes juoksimes ish jusu kad jus KIAULES big_smile ir mes vyrai nebebusim kiaules:P

60

Re: Dieve mano valgau ir storeju!!!

....naaa, Evaldai tu cia gal bereikalo...juk vyru taip pat visokiu yra.... skoniai ju taip pat nebutinai turi sutapti su tavuoju.... ash pavyzdziui linkusi tukti.... todel sportuoju...  na su sportu kartu ir valia ugdosi, nes labai megstu pavalgyti ..... ypac priesh miega... o tai grozio figurai tikrai nepriduoda....