1

Tema: Apie Geltonas korteles

tikiuosi niekas nuzblokuos manes ir neskirs man korteles...
cia as tik klausiu nuomones apie tokia tvraka siame puslapyje

2

Re: Apie Geltonas korteles

galetu jas skirti griesciau:)

3

Re: Apie Geltonas korteles

nz negavau da...:)

4

Re: Apie Geltonas korteles

nesamone jei is tikruju !!!

5

Re: Apie Geltonas korteles

nu jei kiti be muilo sneka(nieko nepasako) tai leisti tokiem toliau sneketi.... hmmm... nemanyciau

6

Re: Apie Geltonas korteles

na sia tema daug pasakyciau bet gal nesakysiu... nes ...

7

Re: Apie Geltonas korteles

as pvz., gavau is mediratoriaus vieno geltona kortele, neva jau kazkas yra sukures tokia pacia tema, bet as niekur neradau tokiu pavadinimu temos... nemanau kad jis pasielge objektyviai...as cia naujokas siuose forumuose... bet kiek suprantu tai netureju teises jis man skirti jos...
;/ tikrai kazkokia nesamone...

8

Re: Apie Geltonas korteles

Gina, 22 parašė:

na sia tema daug pasakyciau bet gal nesakysiu... nes ...

nesijaudink forumuose juk leidziama issakyti savo nuomone... ir tik i tema sneketi...
todel as sia tema ir sukuriau wink

9

Re: Apie Geltonas korteles

Justinas, 22 parašė:

as pvz., gavau is mediratoriaus vieno geltona kortele, neva jau kazkas yra sukures tokia pacia tema, bet as niekur neradau tokiu pavadinimu temos... nemanau kad jis pasielge objektyviai...as cia naujokas siuose forumuose... bet kiek suprantu tai netureju teises jis man skirti jos...
;/ tikrai kazkokia nesamone...


ieskok ne pavadinimo, o turinio (t.y. teksto zinutese). Patikek pabostu visiems skaityti tokias pacias temas pastoviai

10

Re: Apie Geltonas korteles

tu pazek i mano  atavara arasyta kad as jau vsio ismesta... o svarbiausiai tai  nieko blogo berods nepadariau..

11

Re: Apie Geltonas korteles

cia jie biski blogai daro sutom temom kazkaip reiktu jas skirstyti vienos kazi kur uzkistos turi ju vargti ieskoti. ai biski jie svaigst su tom kortelem neturi jauciu ka veikt ju banai vieni juokai kazkas tipo gavo bet vistiek raso

12

Re: Apie Geltonas korteles

Gina, 22 parašė:

na sia tema daug pasakyciau bet gal nesakysiu... nes ...


sakyk. juk niekas nebaus uz minciu issakyma

13

Re: Apie Geltonas korteles

dalykas tai zinoma yra geras, o tobulu nebuna. reik dziaugtis, kad bent kiek tai veikia ;] taip sakant, musu policija irgi ne visda savo darba gerai atlieka.. toks gyvenimas ;]

14

Re: Apie Geltonas korteles

Gintaras, 23 parašė:

o tu gauk bana ir paziuresim rasysi ar ne wink

oo tai kodel parasyta kad as ismesta sad(( ???kas cia tokius bajerius sumaste..

15

Re: Apie Geltonas korteles

Justinas, 22 parašė:

tikiuosi niekas nuzblokuos manes ir neskirs man korteles...
cia as tik klausiu nuomones apie tokia tvraka siame puslapyje

Ai ir pamirsau - per ausi noreciau duot uz DIDZIUJU raidziu vartojima temos pavadinime. Pasiskaitom taisykles wink

16

Re: Apie Geltonas korteles

suprantu jog korta galiu gauti nes  gal per daug  ne i tema rasau bet as savo nuomone sakau.. jeigu kas nukreipia tema paklausdamas klausimo o as atsakau tai dar nereiskia kad  butent as nukreipiau ta tema...

17

Re: Apie Geltonas korteles

ale o kur tos taisykles parasytos :?

18

Re: Apie Geltonas korteles

Gintaras, 23 parašė:

o tu gauk bana ir paziuresim rasysi ar ne wink

nu yra zmoniu kurie yra blokuoti ir raso tipo ne?

19

Re: Apie Geltonas korteles

Gintaras, 23 parašė:
Justinas, 22 parašė:

as pvz., gavau is mediratoriaus vieno geltona kortele, neva jau kazkas yra sukures tokia pacia tema, bet as niekur neradau tokiu pavadinimu temos... nemanau kad jis pasielge objektyviai...as cia naujokas siuose forumuose... bet kiek suprantu tai netureju teises jis man skirti jos...
;/ tikrai kazkokia nesamone...


ieskok ne pavadinimo, o turinio (t.y. teksto zinutese). Patikek pabostu visiems skaityti tokias pacias temas pastoviai

na atleisk bet kad perskaityciau visas temas ir rasciau nors viena panasia zinute i mano klausima tas yra nelogiska ir kvailoka...
man reiketu ne vienos o keliu bemiegiu naktu, kad rasciau ja;D

20

Re: Apie Geltonas korteles

Gina, 22 parašė:

ale o kur tos taisykles parasytos :?


puslapio apacioje wink