21

Re: merginos,kokia romantiskiausia dovana yra padowanojas jusu vaikinas(draugas)?

Dovilė, 22 parašė:
Gabija, 32 parašė:

Sukūrė dainą ir pats sudainavo, buvo labai juokinga, klausos jis ypatingos neturi, bet šiaip labai miela.

cia tai super smile

Žinau, tik jau tos moterys, neiškenčiau ir apsiskelbiau visom draugėm, kartu visos pasijuokėm, po to kažkas perpasakojo jam, tai kurį laiką buvo labai įsižeidęs.

22

Re: merginos,kokia romantiskiausia dovana yra padowanojas jusu vaikinas(draugas)?

Stai ka pasakysiu... romantisku dovanu tikrai esu gavus ir nemazai, taciau kaip paaiskejo jos visos buvo dovanotos ne is sirdies. Nes kaip veliau vaikinas prisipazino kad manes nepamilo per visa ta laika ir paliko... Taigi romantiskos dovanos buvo tik priedanga...

23

Re: merginos,kokia romantiskiausia dovana yra padowanojas jusu vaikinas(draugas)?

man romantiskiausia dovana buvo ramuniu puokste kuria gavau baigusi mokykla. mokykloje vyksta fursetas, o mano tuometinis brangusis parase sms iseiti i lauka. iseinu, laukiu laukiu, ziuriu pareina is pievos didele puokste priskynes. "juk zinojai kad as durnas, bet toks esu del taves" - pasake. iki siol saldu pasidaro ta akimirka prisiminus.... smile

24

Re: merginos,kokia romantiskiausia dovana yra padowanojas jusu vaikinas(draugas)?

žiedą su svarovski kristalais.;@~*

25

Re: merginos,kokia romantiskiausia dovana yra padowanojas jusu vaikinas(draugas)?

18 Roziu raudonu..Jos buvo nuostabios ir ir jis pats wink