1

Tema: merginos,kokia romantiskiausia dovana yra padowanojas jusu vaikinas(draugas)?

merginos, kokia romantiskiausia dowana est gave nuo vaikino????

2

Re: merginos,kokia romantiskiausia dovana yra padowanojas jusu vaikinas(draugas)?

Orchidėją

3

Re: merginos,kokia romantiskiausia dovana yra padowanojas jusu vaikinas(draugas)?

o jis man kiekviena diena pats kaip dovana

4

Re: merginos,kokia romantiskiausia dovana yra padowanojas jusu vaikinas(draugas)?

tiesa ne visai vaikinas, bet mano piesta portreta (rado dailininka, kuris perpiese nuotrauka)

5

Re: merginos,kokia romantiskiausia dovana yra padowanojas jusu vaikinas(draugas)?

man dar nieko nedowanojo nes waikino neturiu bet butu liuks jei sawe padowanotu big_smile

6

Re: merginos,kokia romantiskiausia dovana yra padowanojas jusu vaikinas(draugas)?

  Downoju. :-))

7

Re: merginos,kokia romantiskiausia dovana yra padowanojas jusu vaikinas(draugas)?

man draugas per sv.valentino diena nupirko pati didziausia sirdies forma baliona su uzrasu"As tave myliu"ir padovanojo man,buvo lb miela

8

Re: merginos,kokia romantiskiausia dovana yra padowanojas jusu vaikinas(draugas)?

man padovanojo didžiulį didžiulį meškiną,kuris laikė rėmelį,kuriame Aš ir Jis..
ištarė tiek..jai tik nors kiek būtų mano jėgom,visas pasaulis būtų tavo..
kai pasakiau,kad visas pasaulis,tai-jis..
tepasakė..du pasauliai ir vėl kartu..
<3 myliu.

9

Re: merginos,kokia romantiskiausia dovana yra padowanojas jusu vaikinas(draugas)?

O aš labai stipriai sirgau gripu. O kadangi jis toli nuo manęs gyveno, tad neprivazinėsi tikrai. Jis man atsiuntė siuntiny, kuriame buvo rožių kvapo smilkalai, zvakute rožė ir graži atvirutė. Na tai iš tikrųjų buvo tokia romantiška ir graži staigmena, kad privertė mane apsiverkti iš laimės...

10

Re: merginos,kokia romantiskiausia dovana yra padowanojas jusu vaikinas(draugas)?

daug daug geliu

11

Re: merginos,kokia romantiskiausia dovana yra padowanojas jusu vaikinas(draugas)?

mano vaikinas romantika nepasizymi sad padovanojo per 21 gimse 21 roze taj fajnai siaip jauciaus su tokiu glebiu smile bet jau buvau jo prasius to... kitaip jis nesiryzta rinkti ir isvis nedovanoja nieko...

12

Re: merginos,kokia romantiskiausia dovana yra padowanojas jusu vaikinas(draugas)?

Gal ir keista mano dovanele buvo,bet gavau pirstines nuo jo big_smile) Bet as ju taip norejau,na lb lb norejau smile o jis paeme ir nupirko,nuostabi dovana smile)

13

Re: merginos,kokia romantiskiausia dovana yra padowanojas jusu vaikinas(draugas)?

man geriausias draugas buvo padovanojes kjinytes su karvytem smile jega, tik kad bisky per mazos big_smile

14

Re: merginos,kokia romantiskiausia dovana yra padowanojas jusu vaikinas(draugas)?

Gerai,kad man tinkamas nupirko ;D

15

Re: merginos,kokia romantiskiausia dovana yra padowanojas jusu vaikinas(draugas)?

Roziu puokste o toje puoksteje viena dirbtina:)  Atviruteje parasyta: mylesiu tave kol nuzydes visos geles smile

16

Re: merginos,kokia romantiskiausia dovana yra padowanojas jusu vaikinas(draugas)?

Karolina, 17 parašė:

Roziu puokste o toje puoksteje viena dirbtina:)  Atviruteje parasyta: mylesiu tave kol nuzydes visos geles smile

tikekimes, kad kiti nesusipainios ir nepadovanos visu gyvu geliu big_smile

17

Re: merginos,kokia romantiskiausia dovana yra padowanojas jusu vaikinas(draugas)?

man tai niekas dovanojes ka nors idomaus neiprasto...geles,auskarai,meskiukai ir t.t
bet as savo vaikina nustebinau padovanojus zidinio degtukus ant kuriu uzasiau keleta zodziu...ir padariau mini plakateleli is zurnalu raides iskirptos...(patikekit reakcija buvo  tokia wau...verta buvo sukti galva )

18

Re: merginos,kokia romantiskiausia dovana yra padowanojas jusu vaikinas(draugas)?

Sukūrė dainą ir pats sudainavo, buvo labai juokinga, klausos jis ypatingos neturi, bet šiaip labai miela.

19

Re: merginos,kokia romantiskiausia dovana yra padowanojas jusu vaikinas(draugas)?

Gabija> man primine,kad man pasakoja pasakas kartais tokias is savo galvos ;D ar padainuoja ka labai jau smagu smile

20

Re: merginos,kokia romantiskiausia dovana yra padowanojas jusu vaikinas(draugas)?

Gabija, 32 parašė:

Sukūrė dainą ir pats sudainavo, buvo labai juokinga, klausos jis ypatingos neturi, bet šiaip labai miela.

cia tai super smile