1

Tema: ar jum slykstu/negrazu matyti zindancia motery?

skaiciau delfy kad didziausia skandala sukele zurnalas kai ant savo virselio publikavo foto su bezindancia moterim.sulauke tuksancio pasipiktinusiu amerikonu laisku.kad tai amoralu slykstu ir fu.
ar jum taipogi tai nepriimtina? pvz viesoj vietoje matyti zindancia moteri?

2

Re: ar jum slykstu/negrazu matyti zindancia motery?

is dalies taip, bet is kitos puses tai visai naturalus dalykas, o ir neturim mes vaiko zindymui pritaikytu vietu - negi nesi i tualeta hmm

3

Re: ar jum slykstu/negrazu matyti zindancia motery?

na nemanau kad butu logiska daryti salia tuoletu vaiku zindymo kambarelius.
man pvz tai labai naturalus ir net grazus vaizdas ;]

4

Re: ar jum slykstu/negrazu matyti zindancia motery?

na protingos motinos tikrai viesoje vietoje nedemonstruoja bent is mano draugiu...ir as asmeniskai tikrai nezindyciau bet kur tikrai!

5

Re: ar jum slykstu/negrazu matyti zindancia motery?

siaip uzsienyje visai logiska, kad tualetuose (aisku tie tualetai ne tokie kaip musu), yra atskira vieta vaika pervystyti, ten mamos gali ji ir pamaitinti smile
o klausimas, kas tau tokio grazaus cia?

6

Re: ar jum slykstu/negrazu matyti zindancia motery?

Vija, 24 parašė:

siaip uzsienyje visai logiska, kad tualetuose (aisku tie tualetai ne tokie kaip musu), yra atskira vieta vaika pervystyti, ten mamos gali ji ir pamaitinti smile
o klausimas, kas tau tokio grazaus cia?

as nesurpantu kas tau negrazaus?

7

Re: ar jum slykstu/negrazu matyti zindancia motery?

nera nieko graziau! dieve! man tai kaip savotiskas stebuklas atrodo!

8

Re: ar jum slykstu/negrazu matyti zindancia motery?

Aldis, 23 parašė:

nera nieko graziau! dieve! man tai kaip savotiskas stebuklas atrodo!


pritariu visom 5 wink

9

Re: ar jum slykstu/negrazu matyti zindancia motery?

o kur dar 5 palikai? big_smile

10

Re: ar jum slykstu/negrazu matyti zindancia motery?

uz off-topika rakinsiu tema, vaikinai

11

Re: ar jum slykstu/negrazu matyti zindancia motery?

Viktorija, 25 parašė:

na protingos motinos tikrai viesoje vietoje nedemonstruoja bent is mano draugiu...ir as asmeniskai tikrai nezindyciau bet kur tikrai!



Visiskai pritariu:)

12

Re: ar jum slykstu/negrazu matyti zindancia motery?

nu bent man tai cia ner nieko negrazaus ir slykstaus normalus dalykas  net grazus smile
jeigu vaikis nori valgyt tai kiba badu marinsi big_smile

13

Re: ar jum slykstu/negrazu matyti zindancia motery?

Tomas, 19 parašė:

nu bent man tai cia ner nieko negrazaus ir slykstaus normalus dalykas  net grazus smile
jeigu vaikis nori valgyt tai kiba badu marinsi big_smile



Tai galu gale nueik kur i krumus ir pamaitink ta vaika, o nesedek pries visus savo papa nukarusi atkisus:)

14

Re: ar jum slykstu/negrazu matyti zindancia motery?

Julija, 19 parašė:
Tomas, 19 parašė:

nu bent man tai cia ner nieko negrazaus ir slykstaus normalus dalykas  net grazus smile
jeigu vaikis nori valgyt tai kiba badu marinsi big_smile



Tai galu gale nueik kur i krumus ir pamaitink ta vaika, o nesedek pries visus savo papa nukarusi atkisus:)


tomas neturi biologiskai galimybiu maitint krutine vaika. julija tu ta tikiuos supranti wink

15

Re: ar jum slykstu/negrazu matyti zindancia motery?

Julija, 19 parašė:
Tomas, 19 parašė:

nu bent man tai cia ner nieko negrazaus ir slykstaus normalus dalykas  net grazus smile
jeigu vaikis nori valgyt tai kiba badu marinsi big_smile



Tai galu gale nueik kur i krumus ir pamaitink ta vaika, o nesedek pries visus savo papa nukarusi atkisus:)


jau kai tu, Julija, parašei, tai tikrai atrodo kažkoks baisus dalykas.leliaus nenuraminsi, jei jis valgyt užsimano kokiam kelte.visai gražu, kai moteris maitina kūdikį.ir natūralu.ir nieko šlykštaus.

16

Re: ar jum slykstu/negrazu matyti zindancia motery?

Indre, 26 parašė:
Julija, 19 parašė:
Tomas, 19 parašė:

nu bent man tai cia ner nieko negrazaus ir slykstaus normalus dalykas  net grazus smile
jeigu vaikis nori valgyt tai kiba badu marinsi big_smile



Tai galu gale nueik kur i krumus ir pamaitink ta vaika, o nesedek pries visus savo papa nukarusi atkisus:)


jau kai tu, Julija, parašei, tai tikrai atrodo kažkoks baisus dalykas.leliaus nenuraminsi, jei jis valgyt užsimano kokiam kelte.visai gražu, kai moteris maitina kūdikį.ir natūralu.ir nieko šlykštaus.




Na, kam kaip... Kiekvienas kalba uz save. Nesakau, kad kudikio zindymas baisus, slykstus dalykas. Tai yra normalus, naturalus reiskinys. Mes visi kazkada taip gerem pienuka. Tiesiog ne karta teko matyti, kaip kokia mama atsisedus prie visu ima maitinti vaikuti. Man tai tikrai nepatiko. Atrodo neestetiskai. Visdelto, kaip ten bebutu, kudikelio maitinimas yra sventas, intymus dalykas ir nereikia, kad visi matytu, kaip tu tai darai.

17

Re: ar jum slykstu/negrazu matyti zindancia motery?

Arunas, 20 parašė:
Julija, 19 parašė:
Tomas, 19 parašė:

nu bent man tai cia ner nieko negrazaus ir slykstaus normalus dalykas  net grazus smile
jeigu vaikis nori valgyt tai kiba badu marinsi big_smile



Tai galu gale nueik kur i krumus ir pamaitink ta vaika, o nesedek pries visus savo papa nukarusi atkisus:)


tomas neturi biologiskai galimybiu maitint krutine vaika. julija tu ta tikiuos supranti wink


Tai as ne Tomui liepiu i krumus begt:D) Cia as apskritai... Apie moteris, maitinancias is is papuku:D)

18

Re: ar jum slykstu/negrazu matyti zindancia motery?

nubegau bet **** krumai su spygliai, ruduju skruzdziu dar buvo apvare visa ir dar sirsiu lizda uzkabinau mamos neklausykit julijos neikit i krumus ten pavoju pilna big_smile

19

Re: ar jum slykstu/negrazu matyti zindancia motery?

Tomas, 19 parašė:

nubegau bet **** krumai su spygliai, ruduju skruzdziu dar buvo apvare visa ir dar sirsiu lizda uzkabinau mamos neklausykit julijos neikit i krumus ten pavoju pilna big_smile

pritariu tau tomai big_smile

20

Re: ar jum slykstu/negrazu matyti zindancia motery?

Na, man irgi tai lb graziai graziai atrodo ir tai manes nei zeidzia nei ka:)