21

Re: ar jum slykstu/negrazu matyti zindancia motery?

Tomai, geriau jau nebegtum i tuos krumus, bent jau geltonos korteles nebutum gaves:D)

22

Re: ar jum slykstu/negrazu matyti zindancia motery?

nu po galais kas cia do durnius korteles dalina ? pasimokyk kalbu biski pasakyk keiskmazodi is dvieju raidziu...ner tokio yra tik krumai zelandijoi katru pavadinimas **** (blinde:krumai turintis labai astrius spyglius katruose daznai buna skruzdeliu panasiu kaip lietuvos ruduju) pavartyk anciklopedija....

23

Re: ar jum slykstu/negrazu matyti zindancia motery?

tuoj ir julija gaus uz oftopica

24

Re: ar jum slykstu/negrazu matyti zindancia motery?

25

Re: ar jum slykstu/negrazu matyti zindancia motery?

tiesa sakant nesuprantu kas cia gali buti slykstaus ar negrazaus:V seip man idomu ar pati julija pasinaudotum savo patarimu ir begtum i tuos prisiktus, musiu pilnus krumus vaiko maitint?..

26

Re: ar jum slykstu/negrazu matyti zindancia motery?

Auste, 18 parašė:

tiesa sakant nesuprantu kas cia gali buti slykstaus ar negrazaus:V seip man idomu ar pati julija pasinaudotum savo patarimu ir begtum i tuos prisiktus, musiu pilnus krumus vaiko maitint?..

Pritariu tau o beje jei  vaikas valgyt nori tai jis nelauks kol nubegsi iki krumu tokia gagarine paleis kad pati nebenoresi iki krumu begti.Ir krumuose tikrai nera patogu maitinti o tuo labiau uostyti kazkieno paliktos kruveles kvapo

27

Re: ar jum slykstu/negrazu matyti zindancia motery?

Auste, 18 parašė:

tiesa sakant nesuprantu kas cia gali buti slykstaus ar negrazaus:V seip man idomu ar pati julija pasinaudotum savo patarimu ir begtum i tuos prisiktus, musiu pilnus krumus vaiko maitint?..

  Taip, butent taip ir pasielgciau, kaip sakiau.

28

Re: ar jum slykstu/negrazu matyti zindancia motery?

Julija, 19 parašė:
Auste, 18 parašė:

tiesa sakant nesuprantu kas cia gali buti slykstaus ar negrazaus:V seip man idomu ar pati julija pasinaudotum savo patarimu ir begtum i tuos prisiktus, musiu pilnus krumus vaiko maitint?..

  Taip, butent taip ir pasielgciau, kaip sakiau.

nu as nesuprantu kas tau negrazaus tame kad moteris zindo? krutine negrazi? nu tai tada tau isvis zmones negrazus turetu but. gi jie visi turi krutines.ir pati turi.julija gedos turetum apnuogint krutine nu

29

Re: ar jum slykstu/negrazu matyti zindancia motery?

Arunas, 20 parašė:
Julija, 19 parašė:
Auste, 18 parašė:

tiesa sakant nesuprantu kas cia gali buti slykstaus ar negrazaus:V seip man idomu ar pati julija pasinaudotum savo patarimu ir begtum i tuos prisiktus, musiu pilnus krumus vaiko maitint?..

  Taip, butent taip ir pasielgciau, kaip sakiau.

nu as nesuprantu kas tau negrazaus tame kad moteris zindo? krutine negrazi? nu tai tada tau isvis zmones negrazus turetu but. gi jie visi turi krutines.ir pati turi.julija gedos turetum apnuogint krutine nu


Ne, man tiesiog tai nepatinka. Kaip sakiau, manau, kad kudykelio zindymas yra tyras, sventas, intymus dalykas. Ir to, asmeniskai mano nuomone, matyti visiems is eiles nereikia.
O prie ko cia tai, kad man visi zmones yra negrazus? Kur nors girdejai, kad sitaip buciau sakiusi? Ne? O tai kam tada cia taip rasai? Ziuriu, kuribingas esi. Gal pradetum kokias knygas rasyt? Fantazijos, kogero, tau uztektu:D)
Ir dar... Priciom cia ta tavo fraze:"Julija, gedos turetum apnuogint savo krutine nu".. Nesupratau... Gal gali, Arunai, pasistengti aiskiau reiksti savo mintis?:)

30

Re: ar jum slykstu/negrazu matyti zindancia motery?

na jus jau cia nuejot i krastutinumus...nesakau kad reikia prekybos centruose ar zmoniu masinese vietose traukti krutine ir maitinti kudiki...taipat ir nenerti i krumus...tiesiog pasirinkti atokesne,ramesne vietele ir pamaitinti..juolab kad ir tas kudikis nelabai noriai valgys kaip jaus kitu ismeigtus zvilgsniu...labai pagirtina kad ir lietuvoje jau atsiranda vietu kur mamos gali pervystyti ir pamaitinti vaikus...is jusu komenteru jauciais kad neteko patiems pabuvoti tokiose situacijose...pirma realiai susidurkite su tokia situacija o poto protingas mintis ir patarimus reiskite garsiai...

31

Re: ar jum slykstu/negrazu matyti zindancia motery?

nieko  blogo nematau tame

32

Re: ar jum slykstu/negrazu matyti zindancia motery?

na paziurekim i si reikala situ rakursu : daug kas augina gyvunelius suniukus kates kartais juos namuose weisia ir kai atsiveda palikuoniu tai nieko blogo nemato kai kate ar kale juos zindo tai koedl turetu slykstetis ar piktintis kai zindo motina :? tai ua amtos stebuklas smile

33

Re: ar jum slykstu/negrazu matyti zindancia motery?

ne nu julija tu pavarai;D tik nepyk, bet juokas ima;D sakai kad kudikio maitinimas yra "tyras ir sventas", bet begtum to "tyro ir svento" dalyko atlikti i prisiktus krumus;DDD idomu kaip tu visa tai isivaizduoji;D

34

Re: ar jum slykstu/negrazu matyti zindancia motery?

nea, kudikio zindymas viesai tikrai nera labai amoralus dalykas, tai juk labai grazu, bet, kai siais laikais yra daug pavoju (istvirkeliu ir panasiai) tai darosi tiesiog nesaugu, taigi, pacios motinos sprendimas, kur visa tai atlikti.

35

Re: ar jum slykstu/negrazu matyti zindancia motery?

Auste, 18 parašė:

ne nu julija tu pavarai;D tik nepyk, bet juokas ima;D sakai kad kudikio maitinimas yra "tyras ir sventas", bet begtum to "tyro ir svento" dalyko atlikti i prisiktus krumus;DDD idomu kaip tu visa tai isivaizduoji;D



Wow, Auste, kokia gi tu linksma panele.. Kogero, jei viena pirsciuka parodyciau, tai taipgi juokas tave suimtu.
Beje, nesik i krumus, tada maziau po jais s... bus:D)

36

Re: ar jum slykstu/negrazu matyti zindancia motery?

Indre, 26 parašė:
Julija, 19 parašė:
Tomas, 19 parašė:

nu bent man tai cia ner nieko negrazaus ir slykstaus normalus dalykas  net grazus smile
jeigu vaikis nori valgyt tai kiba badu marinsi big_smile



Tai galu gale nueik kur i krumus ir pamaitink ta vaika, o nesedek pries visus savo papa nukarusi atkisus:)


jau kai tu, Julija, parašei, tai tikrai atrodo kažkoks baisus dalykas.leliaus nenuraminsi, jei jis valgyt užsimano kokiam kelte.visai gražu, kai moteris maitina kūdikį.ir natūralu.ir nieko šlykštaus.

kada kudikis uzsimano valgyti mazdaug yra nyumanoma visos mamos zino net grafika kada maitinama , o jei planuojama kelione paprastai buna viskas suplanuojama kas kaip....bet kokioje padetyje galima rasti iseiti

37

Re: ar jum slykstu/negrazu matyti zindancia motery?

Julija, 19 parašė:
Auste, 18 parašė:

ne nu julija tu pavarai;D tik nepyk, bet juokas ima;D sakai kad kudikio maitinimas yra "tyras ir sventas", bet begtum to "tyro ir svento" dalyko atlikti i prisiktus krumus;DDD idomu kaip tu visa tai isivaizduoji;D

Wow, Auste, kokia gi tu linksma panele.. Kogero, jei viena pirsciuka parodyciau, tai taipgi juokas tave suimtu.
Beje, nesik i krumus, tada maziau po jais s... bus:D)

aisku linksma:D o krumuose jau tieek s.. kad ten net sikt nesinori, ka jau kalbet apie kudikio maitinima:D beje, galetum daugiau ir nebecituout, nes praejusiam tavo poste nebebuvo nei zodzio i tema;)
p.s. panasu, kad siek tiek pykt pradejai:D pykti negrazu;) as visai nenorejau izeist, o jei tau taip pasirode, prasikrapstyk akytes;) nieko asmenisko;)

38

Re: ar jum slykstu/negrazu matyti zindancia motery?

Nznau viesose vietose nemaciau dar bet nieko blogo ir nebutu turbut, bet kaip kiekviena diena matau kaip broliene zindo kudiki tai pripratau jau big_smile

39

Re: ar jum slykstu/negrazu matyti zindancia motery?

Kam nepatinka tas gali neziuret... big_smile Blin, normalus dalykas! O ir kartais tokiu situaciju buna kad kitaip ir pasielgt negalima, tenka motinai maitinti kudiky ir kaip kazkas sake, gi neisi y tualeta kudikio maitinti... Beto, kam patiktu tuolete valgyti? big_smile

40

Re: ar jum slykstu/negrazu matyti zindancia motery?

Nei grazu labai nei slykstu..0 emociju man matant toki vaizda..:D