61

Re: Pasimatymu grafikas

as ir laisva.. smile

62

Re: Pasimatymu grafikas

nu kaune tai ir ash pasirashyciau;) bet manau, kad geriau derint sita dalyka temoje "meetas kaune"

63

Re: Pasimatymu grafikas

ot noriu ir as i pasimatyma:-D

64

Re: Pasimatymu grafikas

tai zmones, darau tada registracijos anketa norintiems kaune sudalyvaut, ir psio.. smile tik man reikia bent vieno zmogaus, kuris padetu, vienas nespesiu visur suktis.. smile

65

Re: Pasimatymu grafikas

Deividas, 21 parašė:

tai zmones, darau tada registracijos anketa norintiems kaune sudalyvaut, ir psio.. smile tik man reikia bent vieno zmogaus, kuris padetu, vienas nespesiu visur suktis.. smile

niuz ziurint kokios pagalbos reikia;) parashyk man y privata, jei galesiu, padesiu. rytoj tureciau wisa diena laiswas but

66

Re: Pasimatymu grafikas

Jei reikia pagalbos, mielu noru ir as prisidedu:) jei tik reiks, privatas atviras smile

67

Re: Pasimatymu grafikas

tai, pakolkas nereik, bet jeigu sumastysiu rimtai uzhsiimt, tai reikes.. smile seip jau anketele gatava, bet reikia nusprest kur darytume, ir kiek apytiksliai kainuotu.. na, sitai manau geriau musu topice tartis, neterskim cia be reikalo.. smile

68

Re: Pasimatymu grafikas

galiu susitikt bet kada, tik, aisku, teks atvaryt i Anykscius:):=)

69

Re: Pasimatymu grafikas

gali buti ir ne laisvos svarbu kad norincios....

70

Re: Pasimatymu grafikas

ko norincios?;D

71

Re: Pasimatymu grafikas

Vaida - na ir klausimas pas tave, tarsi nezinotum ka zmogus turi omenyje.. big_smile

72

Re: Pasimatymu grafikas

jos cia tik kad vyrų mažoka.....:(

73

Re: Pasimatymu grafikas

o moteru daug, bet naudos... big_smile

74

Re: Pasimatymu grafikas

nju?

75

Re: Pasimatymu grafikas

tai kas i pasimatyma ? smile kokia panele ?

76

Re: Pasimatymu grafikas

Ligita, 19 parašė:

jos cia tik kad vyrų mažoka.....:(


  kazkaip atvirksciai smile

77

Re: Pasimatymu grafikas

Nei i joki pasimatima nes bus blogai

78

Re: Pasimatymu grafikas

kokį dar pasimatymą, jei vilniečių nematau... arba yra, bet netinka... :V
big_smile

79

Re: Pasimatymu grafikas

MMMMm...pasimatymai...pasymatimai!na jo laikas...lauke nuostabu pavasaris saulute!=)):::234:|

80

Re: Pasimatymu grafikas

JUOKINGAI VILIOJA TOKIE PASIMATYMAI........ MAN TAI PATINKA NEPAZISTI TO ZMOGAUS TURI DAUG LABAI APIE KA PAKALBET SMAGU:) smile smile IR NEKASDIENISKA