1

Tema: Ar buvo atsitikę, ko niekada neužmiršit?

Ar tau buvo kas nors idomaus/linksmo/blogo atsitike,
tai ka tu niekada gyvenime ne uzmirsi?

2

Re: Ar buvo atsitikę, ko niekada neužmiršit?

viskas kas buvo pirma karta big_smile to nepamirsiu niekada big_smile

3

Re: Ar buvo atsitikę, ko niekada neužmiršit?

kaip siandien prisimenu tuos pirmus kartus big_smile aj... tik ant triratuko nepamenu kaip ismokau... vaikscioti kaip ismokau... ir dar kazko ;D

4

Re: Ar buvo atsitikę, ko niekada neužmiršit?

Pas mano vyruka remontas buvo namuose, ir kai jau meistru nebuvo, mes nulekem i buta, i vonios kambari pasibarskint (nes tik jis dar buvo galutinai irengtas), ir tos vonios kambario duryse dar nebuvo ideta rankena, no o as ikarscio minutele emiau ir atsiremiau i duris ir jos uzsidare.... Ir kaip iseit big_smile Mane eme toks kvailas juokas, o vyrukas tai nirto, kad daba visa nakti sedesim ten Ievos ir Adomo kostiumais, kol ateis meistrai isvaduoti.. Laimei, sitoj patalpoj buvo prideta geliu ir jos dar pagaliukais pasmeigtos tai vyrukas sugalvojo su tokiu pagaliuku duris atidaryt, vargo jis gal valanda, isbande visus pagalius, kol pagaliau atidarem, taip linksma buvo smile

5

Re: Ar buvo atsitikę, ko niekada neužmiršit?

nu joa... cia tai smagi story big_smile

6

Re: Ar buvo atsitikę, ko niekada neužmiršit?

Man buvo ~16 metu...4 sav. sirgau kazkokiu gerkles uzdegimu, zveriskai skaudejo, salta alu tiek laiko pamirst gavau.. taigi kai jau pagaliau pasveikau susirinkom su pacanais alaus uz visas tas savaites ishgert.. apsilus pradejom smsintis su panichkom ivairiom ir t.t. draugelis vienas sako nu Laurai imk vienos merginos numeri, ji ish musu mokyklos, bet jaunesnes klases.. na ka padiktavo numeri nu ir musu susirasinejimas:
-labas
-labas vakaras, neturiu isivedus jusu numerio kas toks esate?
-na koks skirtumas kas as, geriau pasakyk ka veiki...
ir nutruko kazkaip ish jos atsakymai.. kagi alucio daug i toleta vis visi palakstom, nuotaika gereja drasos vis daugiau dv as skambinu tam numeriui.. atsiliepia mergycos balsu ir vel musu dialogas:
-na sveika
-labas vakaras
-ka veiki?
-na miegot ruosiuosi
-taip velai? pabluudai taigi penktadienio vakaras!
-velu jau
-mes cia su draugais alu naikinam, smagu..
-is kur mano numeri gavai?
-radau ant suoliuko
-kelintokas tu? is kokios mokyklos?
-10okas ish bla bla
(pastebiu jog draugai prunksht ir juoktis pradeda)
-o vardas?
-Lauras
-susieskosiu tave gudruti...
-kaip susieskosi, juk 10oku ~120.. pavargsi..

ir tuo momentu draugai atima telefona padeda rageli.. visi ishkrite zvengia... ir rekia, juk ispejom nesakyt vardo!!! kai apsiramino pareiske, jog kalbejau su savo biologijos mokytoja.. (jai apie ~30 metu, tai ir balsas dar nesusenes ir ka as pusgirtis atskirt galejau) nu ka ir ateinancia savaite turejau pries pamoka iejes i kabineta atsiprasyt, pasiaiskint.. aciu dievui mokytoja ne ragana.. pasivilko ish manes ir pasake, kad geri mano draugai, kad tokias paneles persha.. wink

vat sito kazkaip niekad nepamirstu.. wink

7

Re: Ar buvo atsitikę, ko niekada neužmiršit?

jo tikiu laurai
sunku bus toki ivyki uzmirsti big_smile

8

Re: Ar buvo atsitikę, ko niekada neužmiršit?

nu tasij jau tikraij nepamirsciau tokio yvikio,o kaij reikejo nueit pas mokytoja atsiprasyt nebijojai susilaukt jos neigiamos reakcijos?

9

Re: Ar buvo atsitikę, ko niekada neužmiršit?

iewa manau jam jau ne buvo svarbu kokia pas ja reakcija bus

10

Re: Ar buvo atsitikę, ko niekada neužmiršit?

Iewa, 13 parašė:

nu tasij jau tikraij nepamirsciau tokio yvikio,o kaij reikejo nueit pas mokytoja atsiprasyt nebijojai susilaukt jos neigiamos reakcijos?


ar geriau ishkart eit prisipazint ir ishsiaiskint vienas ant vieno, negu laukt kai pasikvies priesh klase? arba direktorei kokiai pasiskuus?.. as vienas ant vieno kaip zmogus nuejau.. o atsiprasyt labai nemalonu buvo.. wink is vakaro net galvojau ka reikes pasakyt ;D

poto buvo nemalonus ivykis irgi su telefono skambuciais.. vel girti (tik shi karta ne as) 12oj klasej per rugsejo pirma paskambinom beveik visiem mokytojam ir tie kas shnekejo ishdejo viska ka apie juos mano.. to pasekoje visi ta vakara buve zmones gavo po papeikima, visi kas kalbejo gavo po griezta papeikima ir ejo atsiprasinet tu mokytoju wink

11

Re: Ar buvo atsitikę, ko niekada neužmiršit?

niekada neuzmirsiu kaip gimiau wink buvau labai pavarges big_smile tai nutariau gyvenime pailseti wink big_smile big_smile big_smile

12

Re: Ar buvo atsitikę, ko niekada neužmiršit?

Niekad nepamirsiu kaip zaizdamas krepsini susilauziau ranka atviru kaulo luziu big_smile. Durnesnio ivykio negalejo ivykt big_smile. Taip ir baigiau neprasidejusia krepsininko karjiera smile

13

Re: Ar buvo atsitikę, ko niekada neužmiršit?

Egidijus, 24 parašė:

niekada neuzmirsiu kaip gimiau wink buvau labai pavarges big_smile tai nutariau gyvenime pailseti wink big_smile big_smile big_smile

oi vargselis tai kaip jau pailsejai? big_smile

14

Re: Ar buvo atsitikę, ko niekada neužmiršit?

Laurai, tikrai idomi istorija-net skaniai pasijuokiau...

15

Re: Ar buvo atsitikę, ko niekada neužmiršit?

pirmoji meile, sia vasara! sad

16

Re: Ar buvo atsitikę, ko niekada neužmiršit?

Sveikinu su pirmaja meile!

17

Re: Ar buvo atsitikę, ko niekada neužmiršit?

aisku yra..

18

Re: Ar buvo atsitikę, ko niekada neužmiršit?

neuzhmirsiu pirmo karto kai sedau ant motociklo....

19

Re: Ar buvo atsitikę, ko niekada neužmiršit?

kas tada atsitiko?

20

Re: Ar buvo atsitikę, ko niekada neužmiršit?

Liucija, 15 parašė:

pirmoji meile, sia vasara! sad

ir ka tave paliko?