21

Re: Ar buvo atsitikę, ko niekada neužmiršit?

iewa tada buwo wroom ir tirkaj gywenime zadu turet toky daikta smile

22

Re: Ar buvo atsitikę, ko niekada neužmiršit?

Vilius, 17 parašė:

iewa tada buwo wroom ir tirkaj gywenime zadu turet toky daikta smile

o tai ka dar nera?
as galvojau kad tu nusipirkai ir ant tavo atsisedai :?

23

Re: Ar buvo atsitikę, ko niekada neužmiršit?

taip, buvo tokiu ivykiu. o isimintiniausiai buvo kai praeita vasara, pas mane atejo dvi drauges nakvot. žodžiu tevu nebuvo visa nakty namie, brolio taipat. tai plem  tryse  davemes beveik visa nakty, tiek prisižvengem, tiek pridirbom kaimynam, kad plem, nepamiršim niekada. beje nemiegojom beveik visa nakty;] dar dabar susiejusios prisimenam ši nepakartojama musu nakvojima;]

24

Re: Ar buvo atsitikę, ko niekada neužmiršit?

ir ka tiem kaimynam pridirbot?

25

Re: Ar buvo atsitikę, ko niekada neužmiršit?

Justas, 16 parašė:

ir ka tiem kaimynam pridirbot?

gerai pagalvok wink

26

Re: Ar buvo atsitikę, ko niekada neužmiršit?

O as niekada nepamirsiu savo 18 gimtadienio smile rauges labai idomii atejo manes sveikinti, labai nustebino smile Ir siaip labai fainai prasventem wink
Juk kiekvienas turi kazka tokio, ko gyvenime nepamirs.

27

Re: Ar buvo atsitikę, ko niekada neužmiršit?

nu nezinau man rodos dar ner tokio atistike

28

Re: Ar buvo atsitikę, ko niekada neužmiršit?

Evelina, 17 parašė:
Justas, 16 parašė:

ir ka tiem kaimynam pridirbot?

gerai pagalvok wink

Num...  jei bute viskas vyko... tai zvengimo uzteko... taciau jei nuosavas namas, tai nzn big_smile as kad ir  nuosavam gyvenu, bet visoj gatvej ramybes kartais nebuna big_smile

29

Re: Ar buvo atsitikę, ko niekada neužmiršit?

Justas, 16 parašė:

ir ka tiem kaimynam pridirbot?


oh, ka mes ten jie pridirbom tai baisiau negu baisu
:Dviskas vyko bute... žodžiu ten jiem trankem i sienas, radijatorius, i balkona primetem visokiu kojniu, toletinio popierio, dar jau sudžiuvusi oližiuka imetem, dar mužika garsiai klausemes, jetus ten gausiai daug ko buvo:D

30

Re: Ar buvo atsitikę, ko niekada neužmiršit?

Irma, 15 parašė:
Justas, 16 parašė:

ir ka tiem kaimynam pridirbot?


oh, ka mes ten jie pridirbom tai baisiau negu baisu
:Dviskas vyko bute... žodžiu ten jiem trankem i sienas, radijatorius, i balkona primetem visokiu kojniu, toletinio popierio, dar jau sudžiuvusi oližiuka imetem, dar mužika garsiai klausemes, jetus ten gausiai daug ko buvo:D

oi tai cia dar ne baisu as maniau pas jus istikruju buvo ten baisu big_smile

31

Re: Ar buvo atsitikę, ko niekada neužmiršit?

num... truputuka rimciau negu isivaizdavau ;D

32

Re: Ar buvo atsitikę, ko niekada neužmiršit?

Niekada neuzmirsiu to kai man teko issimaudyti su drabuziais kauno mariose kai man uzriso kaklarasti.:D

33

Re: Ar buvo atsitikę, ko niekada neužmiršit?

Keliom savaitem atvaziavau i kaima...su geriausia drauge nusprendem miegot jos kieme,palapneje.Visa nakti nemiegojom,prazvengem iki 6 ryto.Nu,man kazkas uzejo ir as nusprendziau 6 ryto varyt namo...einu as sau patenkinta laukais tik ziuriu karve i mane spokso,njum as nekreipiu dem ir eunu sau patenkinta toliau.Po poras sekundziu atsisuku paziuret ka ta karve daro...ir ziuriu ji bega i mane atstacius ragus...Kai dejau i kojas big_smile namie atsiradau per 2min big_smile 

34

Re: Ar buvo atsitikę, ko niekada neužmiršit?

Benas, 23 parašė:

Niekada neuzmirsiu to kai man teko issimaudyti su drabuziais kauno mariose kai man uzriso kaklarasti.:D

o ka negalejai kviepoti?
as ir su drabuziais maudziausi

35

Re: Ar buvo atsitikę, ko niekada neužmiršit?

Viktorija, 14 parašė:

Keliom savaitem atvaziavau i kaima...su geriausia drauge nusprendem miegot jos kieme,palapneje.Visa nakti nemiegojom,prazvengem iki 6 ryto.Nu,man kazkas uzejo ir as nusprendziau 6 ryto varyt namo...einu as sau patenkinta laukais tik ziuriu karve i mane spokso,njum as nekreipiu dem ir eunu sau patenkinta toliau.Po poras sekundziu atsisuku paziuret ka ta karve daro...ir ziuriu ji bega i mane atstacius ragus...Kai dejau i kojas big_smile namie atsiradau per 2min big_smile

vargsele nenoreciou begti nuo karves big_smile

36

Re: Ar buvo atsitikę, ko niekada neužmiršit?

atsimenu kai buvom su draugem susitikt su tokiais "draugais" ;DDDD nu ten buvo bernai uzh mane gal dvigubai vyresni..nu bet draugem buvo jei kaip tik ash tik su jom shiaip ejau...
nu ir taip jau lyg ir laikas namo  buvo...nu ir mes ejom namo,o ash td buvau su lbj platejanchiom kelnem...ir man einant nuo kalniuko kojos pirshtai man uzhkibo uzh kitos kelniu kleshnes ;DDD
ir ash pradejau ristis ;DDDDo tie bernai viska mate,ir man td buvo zhiauriai zhiauriai geda ;DDDD

ai dar pamenu kai su drauge pas mane zhvengem nereliai ir ir shuakshtukas nukrito nuo stalo ir td zhvengdama lenkaisui pasiimt to shaukshtuko ir dantim y stala kalaiu ;DDD
ir nusiskelaiu danty ;D
paskuj,ish stalo kampuka dancio ishtraukaiu ;DDDDD
bet dbr jau viskas sutvarkyta ;D

37

Re: Ar buvo atsitikę, ko niekada neužmiršit?

;D

38

Re: Ar buvo atsitikę, ko niekada neužmiršit?

Evelina, 17 parašė:
Viktorija, 14 parašė:

Keliom savaitem atvaziavau i kaima...su geriausia drauge nusprendem miegot jos kieme,palapneje.Visa nakti nemiegojom,prazvengem iki 6 ryto.Nu,man kazkas uzejo ir as nusprendziau 6 ryto varyt namo...einu as sau patenkinta laukais tik ziuriu karve i mane spokso,njum as nekreipiu dem ir eunu sau patenkinta toliau.Po poras sekundziu atsisuku paziuret ka ta karve daro...ir ziuriu ji bega i mane atstacius ragus...Kai dejau i kojas big_smile namie atsiradau per 2min big_smile

vargsele nenoreciou begti nuo karves big_smile

patikek ir as nenorejau,tjp isejo big_smile

39

Re: Ar buvo atsitikę, ko niekada neužmiršit?

Jurgita, 14 parašė:

;D

tikekimes kad viskas sutvarkita big_smile
nu ne blogai tu cia moki pralinksminti zmones smile

40

Re: Ar buvo atsitikę, ko niekada neužmiršit?

Evelina, 17 parašė:
Jurgita, 14 parašė:

;D

tikekimes kad viskas sutvarkita big_smile
nu ne blogai tu cia moki pralinksminti zmones smile

big_smile ka zhn,man tai nlb linksma ;D