1

Tema: Counter-strike kaip jum sis zaidimas,ar nepabodo?:)

Na kaip jum Cs?nepabodo gemerei?kur benueisi apie ji  ir tekalba:)man tai jau jis tikrai toks eee...pabodo:)kaip jum?pasidalinkyt savo fragais:)))

2

Re: Counter-strike kaip jum sis zaidimas,ar nepabodo?:)

pries 5metus buwo pats geriausias smile bet pries 3metus atsibodo.. daba gal karta i puse metu isijungiu is neturejima ka weikti.. smile

3

Re: Counter-strike kaip jum sis zaidimas,ar nepabodo?:)

vava as ir panasei:))

4

Re: Counter-strike kaip jum sis zaidimas,ar nepabodo?:)

crap ant not a game smile zhaidimas - visiskai be kazhkokios temos - buvo teras, nebera tero... realistishkumo - 0... ir anyway - sh game smile mano namuose cs skamba kaip keixmazhodis.. big_smile

5

Re: Counter-strike kaip jum sis zaidimas,ar nepabodo?:)

smile) na kaip kam:)man isvis jau zaidimai yra nusibodes dalykas:D

6

Re: Counter-strike kaip jum sis zaidimas,ar nepabodo?:)

Nu zaidziu jau virs 3 metu, ir man patinka, bandau save tobulint smile kali taktikas kekvieno map, kad butu frag ir panasiai, kaip kas paziures smile Seip man CS yra Best geimas smile

7

Re: Counter-strike kaip jum sis zaidimas,ar nepabodo?:)

cs geras grajus

8

Re: Counter-strike kaip jum sis zaidimas,ar nepabodo?:)

geras bet jau pabodo:)lai kure nauja Cs kur per tinkla galetume lost:D

9

Re: Counter-strike kaip jum sis zaidimas,ar nepabodo?:)

niekada nelosiau ir nelosiu....
geriau Q

10

Re: Counter-strike kaip jum sis zaidimas,ar nepabodo?:)

pritariu, quake foreva, kox prikolas tame cs kai kreti po pirmo shuvio

11

Re: Counter-strike kaip jum sis zaidimas,ar nepabodo?:)

CS man labai patinka, tik kad inete pilna cheateriu... arba ash nemoku zaisti?:))

12

Re: Counter-strike kaip jum sis zaidimas,ar nepabodo?:)

martynas o prikolas tame kad cia gaunas kaip simuletorius viskas real laiku,o q galim pazaist siaip del atrakcijos nieko nesekent:))

13

Re: Counter-strike kaip jum sis zaidimas,ar nepabodo?:)

nors keista kad tipo panos loshe cs bet as loshiu sejp buwau metus bet dbr vel pradejau bet dbr labai daug yra cytu bet neesme vistiek cs yra geras zaidimas smile :::155

14

Re: Counter-strike kaip jum sis zaidimas,ar nepabodo?:)

haha:))

15

Re: Counter-strike kaip jum sis zaidimas,ar nepabodo?:)

Kam nepatinka cheatai - Steamas + Uzsienis = jokiu cheatu, geri zaidejai. Pvz pas svedus labai aukstas zaidimo lygis, tai vakarais pasijungiu pakalt, na gan sunku, bet idomu ir jokiu cheatu smile pingas kaip Lietuvoi, buna, kad ir dar mazesnis 10-20...zaidi sau patenkintas smile

16

Re: Counter-strike kaip jum sis zaidimas,ar nepabodo?:)

niu as tai nelabai suprantu ka jus ten gero iziurite.. yra daug smagesniu, geresniu zaidimu...

17

Re: Counter-strike kaip jum sis zaidimas,ar nepabodo?:)

Martynas, 20 parašė:

pritariu, quake foreva, kox prikolas tame cs kai kreti po pirmo shuvio


kaip Chatas VS el. pasta.. taip Quake VS CounterStrike
tik uz quake, ypac q2 smile

18

Re: Counter-strike kaip jum sis zaidimas,ar nepabodo?:)

Cs 4 Ever smile Net Avataras su ta tema susijes smile Seip Labai geras zaidimas, na aisku tiem sviesuoliam, tai yra laiko svaistymas, bet vistiek ner geresnio zaidimo uz CS, jis gali greitai pabosti, bet taip pat gali ir ilgai ilgai patikti ....

19

Re: Counter-strike kaip jum sis zaidimas,ar nepabodo?:)

Na sito zaidimo manijos niekada nesupratau..Pabandziau ;ost pries kokia 3-4 metus tai nepatiko ir nelosiau daugiau isvis..

20

Re: Counter-strike kaip jum sis zaidimas,ar nepabodo?:)

as pabandziau pries 5 metus tai prilipau kokiems 2 metams smile dabar tai jau atpratau kokiu puse metu jau beveik nebelosiu smile karts nuo karto dar prisijungiu
Siaip neblogas zaidimas bet jei pradesi zaisti tai gali paskui sunkiai atprasti smile