1

Tema: kelione i Italija

Pasidalinkite savo įspūdžiais iš kelionės po Italiją, nes šį savaitgalį išvažiuoju ten poilsiauti ir būtų įdomu pasiskaityti jūsų patarimus ir komentarus wink

2

Re: kelione i Italija

as niekad nebuvau in Italjano ir niekada ten nezadu vaziuot wink mane labiau traukia mexikano ir ten zadu as apsistot wink big_smile

3

Re: kelione i Italija

nebuvau bet greit vaziuosiu wink

4

Re: kelione i Italija

ash buvau..bet papasakot nlb galeciau.. big_smile

5

Re: kelione i Italija

karsta silta jura.labai geri vandens atrakcijonu parkai big_smile

6

Re: kelione i Italija

Buvau rudeni... Labai patiko wink ypach, kad chia zhmones dar vaikshchiojo su striukem, o ten kepiau beveik.. big_smile

7

Re: kelione i Italija

nera geriau nei ten...jei leki i siaures italija, ten mazai palmiu...:-)bet kurortuose prie juros -  kaip rojuje...kalnai zali, gamta lb grazi.o viesbuciuose baseinai ant stogu,tad idegsi laaabai...

8

Re: kelione i Italija

be to, zmones lb laisvai elgiasi...klubai - nepalyginami su LT ar kitais...visi pasele. o ir rubai lb grazus:-) vaikinai nelb

9

Re: kelione i Italija

na ziurint ko tu nori is keliones..;)jeigu paguleti ir pasikaitinti saulytei....tai galima ir i palanga nuvaziuoti...i Italija reikia vaziuoti pasiruosus daug ka pamatyti...architektura ispudinga...geru muzieju ir t.t. Venecija super....labai grazu...na tai tiesiog kelione..kurioje daugiau susipazisti su istorija..;)man tai patiko..;)

10

Re: kelione i Italija

Jau grizau is Italijos. Ta kelione sauni buvo. Pas mus buvo pazintine o ne poilsine kelione, tad teko privargti ziauiriai...bet vertejo vaziuoti. Be to, viena dienele Sorento kurorte ir pasiilsejome prie juros smile buvo is ties saunu.
Labiausiai suzavejo Roma su savo senoviniais architekruros paminklais, Sorento savo jaukumu ir nepaprastumu (miestas ant uolu). Pompejos miesto griuvesiai buvo ispudingi...kol ten nepasiklydom ;D
Bet Pietu Italija pasirode labai kitoniska...namukai gana apsiure, neturting, bet romantiski.
Zodziu, nors ir sunku be galo buvo trankytis su autobusu, bet kelione napvyle.