1

Tema: Ko merginos venge...?

Norejau pateikti,klausima merginoms!Kodel paneles nedrystate eiti i pasimatimus su vaikinais,nes dauguma jusu juos atmetat?Kodel ,kas jus trikdo?;)

2

Re: Ko merginos venge...?

nezinau.man didesne buna problema kad nelabai yra pinigu pastovei eit i tuos pasimatymus ir seip dazniausiai beprasmis pinigi,laiko svaistymas.geriausia apsistot ties viena

3

Re: Ko merginos venge...?

pasimatymai man asocijuojasi su Akropolio kioskais.turi kažkaip ypatingai atrodyt, tada apžiūri, įvertina, paskui arba jema, arba ne.o kam čia patinka NE?gal dėl to neina.arba paprasčiausiai nepatinka bičas.dar pasimatymas - savotiška atsakomybė.

4

Re: Ko merginos venge...?

nu ko tu nesupranti arba tu nepatinki arba pana jau turi vaikina o del pasimatymu su panom kazkodel nesiskundziu tik tiesiog kas perdauk tas nesveika smile)

5

Re: Ko merginos venge...?

cia manau galioja zakon podlasti. jei neturi merginos nu tai visos merginos nesutinka susitikt, kazkas negerai.tik susirask merginu iskart pasiulymu visokiu susilauki ;]

6

Re: Ko merginos venge...?

apie kokius?
gyvenime ar internete?

7

Re: Ko merginos venge...?

Niu ko cia bijot.. nori - eini, nenori - neini.. ir viskas!

8

Re: Ko merginos venge...?

tiesiog kai turi tai nekabini kitu nu dazniausiai taip buna;)
ir bent man jeigu mergina pati lipa lenda tai kazkaip netas vapse...gal jom irgi patinka kai jas kazkiek atsume daugiau intrigos idomumo smile

9

Re: Ko merginos venge...?

jo manau kad yra cia tiesos.mano pazystamas kabina merginas va ka kaip: pasiima kokia pazystama mergina i kluba. susiranda tada patinkancia panele, pradeda sokt,tada ateina ta pazystama , na graziai uzlenda ir soka su vaikinu. merginai tada isijungia givuliski instinktai kazkokie ir staigei puola prie vaikino i glebi
sake labai veiksimga ;]

10

Re: Ko merginos venge...?

pasiskolini vaika ir eini per miesta uuuu tevelis eina smile) dar vaika pamokini kad padetu smile) tai isvis LYGIS:))

11

Re: Ko merginos venge...?

jo cia irgi varijantas.vienam buvusiam klasiokui reikejo priziuret leliu.tai sake is paskos mergos buriais ejo big_smile

12

Re: Ko merginos venge...?

as geriau apsistosiu ties mazu kaciuku... vaikai kazkaip brrr big_smile

13

Re: Ko merginos venge...?

as jei pamatau vaikina su vaiku, tai iskart man asocijuojas, kad jis jau uzimtas, tai i toki demesio nekreipiu smile

14

Re: Ko merginos venge...?

Indre, 26 parašė:

pasimatymai man asocijuojasi su Akropolio kioskais.turi kažkaip ypatingai atrodyt, tada apžiūri, įvertina, paskui arba jema, arba ne.o kam čia patinka NE?gal dėl to neina.arba paprasčiausiai nepatinka bičas.dar pasimatymas - savotiška atsakomybė.


O norejau paidometi kokia cia jau tokia atsakomybe?:?

15

Re: Ko merginos venge...?

Diana, 17 parašė:

as jei pamatau vaikina su vaiku, tai iskart man asocijuojas, kad jis jau uzimtas, tai i toki demesio nekreipiu smile


tai vat kodel nieks i mane neziuri kai dukterecia vedu i darzeli ;D

16

Re: Ko merginos venge...?

aciu daug maz supratau,ner ko su panom pyktis ir ikireti,jai nores pati atbegs ir be pinigu!;)

17

Re: Ko merginos venge...?

Daigelis merginu yra nusivylusios ieskok.lt bernais. smile

18

Re: Ko merginos venge...?

wisko  kas  susija  su  bahurais!!!!!!!:):):)

19

Re: Ko merginos venge...?

Kostas, 24 parašė:

Norejau pateikti,klausima merginoms!Kodel paneles nedrystate eiti i pasimatimus su vaikinais,nes dauguma jusu juos atmetat?Kodel ,kas jus trikdo?;)

Tiesig mergina kreipia demesi pirma i isvaizda(kuna,veida)drabuzi taip pat bet ne visos(apie drab.),pasku kaip vaikinas kalba(apie vulgaruma)
kas baido merginas:purvini drabuzei,smirdancios sintetines koines,mauditis reiketu kas dien o ne kas menesi,keiksmazodziai, kalbos apie seksa,bezdejimas,ausu krapstimas,nagu kramtimas,kai buciuoji neturi ciauditi i veida,negalima mustis,nekulturingas,istrige batonai bulkos mesos ir cesnakai tarp dantu  t.t

20

Re: Ko merginos venge...?

Fiodoras, 24 parašė:
Kostas, 24 parašė:

Norejau pateikti,klausima merginoms!Kodel paneles nedrystate eiti i pasimatimus su vaikinais,nes dauguma jusu juos atmetat?Kodel ,kas jus trikdo?;)


<...>
kas baido merginas:purvini drabuzei,smirdancios sintetines koines,mauditis reiketu kas dien o ne kas menesi,keiksmazodziai, kalbos apie seksa,bezdejimas,ausu krapstimas,nagu kramtimas,kai buciuoji neturi ciauditi i veida,negalima mustis,nekulturingas,istrige batonai bulkos mesos ir cesnakai tarp dantu  t.t


Fiodorai... tu man patinki.. duok penkis ;D
>> neturi ciaudeti i veida ;D ;D :::b02