21

Re: Ko merginos venge...?

Liuda, 15 parašė:

wisko  kas  susija  su  bahurais!!!!!!!:):):)


ale zinok as ir nemegstu BAHURUUUUU! :::036 man patinka merginos .grakscios svelnios kulturingos megstancios pajuokauti big_smile O pats esu ... kaip cia isireiskus :? jaunikaitis :::036
ir neesu bahuras ;D o nuormalus vaikinas :::111na gal truputi issiskiriantis big_smile

22

Re: Ko merginos venge...?

Nijolė, 20 parašė:
Fiodoras, 24 parašė:
Kostas, 24 parašė:

Norejau pateikti,klausima merginoms!Kodel paneles nedrystate eiti i pasimatimus su vaikinais,nes dauguma jusu juos atmetat?Kodel ,kas jus trikdo?;)


<...>
kas baido merginas:purvini drabuzei,smirdancios sintetines koines,mauditis reiketu kas dien o ne kas menesi,keiksmazodziai, kalbos apie seksa,bezdejimas,ausu krapstimas,nagu kramtimas,kai buciuoji neturi ciauditi i veida,negalima mustis,nekulturingas,istrige batonai bulkos mesos ir cesnakai tarp dantu  t.t


Fiodorai... tu man patinki.. duok penkis ;D
>> neturi ciaudeti i veida ;D ;D :::b02

je:::654 prašom :::b25 siaip Tu ir psireiski man patiko kaip Tu aprasiai lietuviskus filmus Tomukas net teksta atsiunte ;D jam ir patiko ir siaip mes manom kad Tu cia viena geriausiu rarytoju. Labai daug juokingu dalyku primastai ir taip rimtai laikaisi ... :::920

23

Re: Ko merginos venge...?

Tomas, 24 parašė:
Liuda, 15 parašė:

wisko  kas  susija  su  bahurais!!!!!!!:):):)


ale zinok as ir nemegstu BAHURUUUUU! :::036 man patinka merginos .grakscios svelnios kulturingos megstancios pajuokauti big_smile O pats esu ... kaip cia isireiskus :? jaunikaitis :::036
ir neesu bahuras ;D o nuormalus vaikinas :::111na gal truputi issiskiriantis big_smile

JAUNIKIS :::b02 kas per ...... geriau nebuciau ir as nusisnekejas ;D nuo tokiu kalbu ne tik paneles bet ir kaimo seskai isibegios ;D geriau butum rases PATINAS AR TIK VEISLINIS taip butum iskeles urviniu rusi ;D

24

Re: Ko merginos venge...?

Fiodoras, 24 parašė:
Tomas, 24 parašė:
Liuda, 15 parašė:

wisko  kas  susija  su  bahurais!!!!!!!:):):)


ale zinok as ir nemegstu BAHURUUUUU! :::036 man patinka merginos .grakscios svelnios kulturingos megstancios pajuokauti big_smile O pats esu ... kaip cia isireiskus :? jaunikaitis :::036
ir neesu bahuras ;D o nuormalus vaikinas :::111na gal truputi issiskiriantis big_smile

JAUNIKIS :::b02 kas per ...... geriau nebuciau ir as nusisnekejas ;D nuo tokiu kalbu ne tik paneles bet ir kaimo seskai isibegios ;D geriau butum rases PATINAS AR TIK VEISLINIS taip butum iskeles urviniu rusi ;D


Fiodorai, drauge mano brangus, (aciu pirmiausia uz ta posta auksciau :H ) bet Tomukas sake, kad jis Jaunikaitis, o ne jaunikis ;D.... ;D ne,,, jau nebezinau ka cia ir bepridurti wink

25

Re: Ko merginos venge...?

o koks ten skirtumas:?

26

Re: Ko merginos venge...?

Fiodoras, 24 parašė:

o koks ten skirtumas:?


as zinau eeeeee.... nezinau hmm Nijoli paaiskink :? mes cia tik apie moteris zinom o apie save tai nieko kas geriau apie mus zino jei ne moterys :::036