1

Tema: ar daug geriat? :D

nu vat yra tema apie lietuviu alhoholizma, ti vat db bus tema nu galim sakyt apklausa ir suzinosim ar tikrai yra tiek daug gerianciu, musu lietuvelei, smile

2

Re: ar daug geriat? :D

prei progu...o kdl gi ne? :!

3

Re: ar daug geriat? :D

Cia kiekvieno poziuris i gerima skirtingas big_smile, nznua ar ash daug geriu reiktu klaust tu kas su manim geria big_smile

4

Re: ar daug geriat? :D

tiek kiek tu eisgertum smile))))))))))))))))))))

5

Re: ar daug geriat? :D

dar taip shachta degus kita diena nera, kaip dega snd, gal zinot ka daryt? iskvepiant karsta pasidaro kruutinej.. uch.. kad as daugiau vyna gerciau!!!
siaip as save skaitau mazdaug is pradedanciuju abstinentu.. gyvenime daugiau nebegersiu!!!!!!!! GYVENIME!!

6

Re: ar daug geriat? :D

SAKAI TA IKI SEKANCIO KARTO LAURYNAI

7

Re: ar daug geriat? :D

as ne Laurynas wink Lauras ir Laurynas du skirtingi vardai... del vyno tai garantuoju, jog ne iki sekancio karto wink

8

Re: ar daug geriat? :D

o koks skirtumas,gerai jau laurai,tik nereikia cia taip isizeist,o kuom tau vynas nepatiko?jo tik nereikia perdaugint,eik citrinos valgyt,padeda

9

Re: ar daug geriat? :D

neturiu citrinos.. mano istorija vakarykste labai skaudi.. ishgeriau as alaus tiek kad butu smagu tipo atsipalaidavimuii prie tv, nes buvau vienas.. tada atsisedau cia ir pradejau su visais bendraut ir supratau jog butu neblogai dar ko ishgert.. namuose radau kazkokio pigaus vyno buteli.. tai nedaug as jo palikau, bet siandien diena tai bjauri vien per ta buteli feeeeeee... geriau jau koki brenduka buciau rades..
o del vardo, tai man jis ir taip lievas, visi kabinejasi ishgirde, tai as taip lyg atsilyginu visiem, kai mano varda su Laurynu sumaiso wink

10

Re: ar daug geriat? :D

geari,pirmas patarimas,ne vynas cia kaltas,o maisymas su alumi,vyno niekad nemaisyk,as esu vyno gerove,galiu kartais jo ir daugiau isgerti,bet niekad nemaisau jo su niekuo,o kas liecia ta varda,jis lb grazus,ir jis man daug ka reiskia asmeniskai,as niekad is jo nesitycioju,jis man brangus,nes mano mylimiausias pusbrolis vadinosi taip ir jo nera,aisku cia niekam neidomu,bet as tikrai nesityciojau is vardo

11

Re: ar daug geriat? :D

Na man nei nepasirode jog tyciojaisi, tiesiog pataisiau ir tiek.. wink
Vistiek kaltas vynas.. kodel daznai maisau alu/brendi/viski ir kita kanors stipresnio prie alaus ir kita diena kaip agurkiukas sveikas bunu, o butent su vynu blogai suveike? :] blean beveik reiktu sukurt tema Pagirios.. wink kada nors per kitas sunkias pagirias sukursiu..

12

Re: ar daug geriat? :D

Lauras, 20 parašė:

dar taip shachta degus kita diena nera, kaip dega snd, gal zinot ka daryt? iskvepiant karsta pasidaro kruutinej.. uch.. kad as daugiau vyna gerciau!!!
siaip as save skaitau mazdaug is pradedanciuju abstinentu.. gyvenime daugiau nebegersiu!!!!!!!! GYVENIME!!

kokios sekancios pagirios???????????

13

Re: ar daug geriat? :D

siaip as ten vyna turejau galvoj.. ir buukim realistai as ir toliau gersiu.. wink nors šachta dega.. dar gyvenime nera taip dege.. gal senstu jau wink ir pagirios pasunkes ir nebe taip daznai noresis ir bus galimybiu.. ech..

14

Re: ar daug geriat? :D

NESENSTI,NESENSTI.geriau as tau tu pagiriu nelinkiu,nieko gero.

15

Re: ar daug geriat? :D

Lauras, 20 parašė:

siaip as ten vyna turejau galvoj.. ir buukim realistai as ir toliau gersiu.. wink nors šachta dega.. dar gyvenime nera taip dege.. gal senstu jau wink ir pagirios pasunkes ir nebe taip daznai noresis ir bus galimybiu.. ech..

man panasei buvo tai cia skrandzio opa ;]
nevalgyk rugsciai, JOKIOS DEGTINES nes bus xana ;]
ir viskas

16

Re: ar daug geriat? :D

as nieko negeriu, kartais biski biskuta isgeriu... geriu su draugais, bet nepazystu as tu draugu...

17

Re: ar daug geriat? :D

pageriam kai netyngim.. smile va, vakar pavyzdziui, puse butelaicio (0.7L) brendzio, poto pora alaus, kokteiliu dar.. smile ryte viskas norma, tik kad va est ziauriai norisi.. big_smile:D:D

18

Re: ar daug geriat? :D

negeriam faktiskai, bet tas gyventi visai netrukdo

19

Re: ar daug geriat? :D

daug alaus smile

20

Re: ar daug geriat? :D

geriu siektiek kai tam yra proga