21

Re: ar daug geriat? :D

as gan retai bet jeigu geriu tai geriu daug big_smile

22

Re: ar daug geriat? :D

Nu ir as kartais isgeriu tik reikia zinoti saika o svarbiausia nemaisyti ir viskas bus ok:-D

23

Re: ar daug geriat? :D

niu dar nesu atsidariusi gerimo sezono tai is vis dar negeriu as:)

24

Re: ar daug geriat? :D

Kaip merginai, gal ir per daug...

25

Re: ar daug geriat? :D

kai geriu tai geriu taip kad .....
o kai ne tai ne wink

26

Re: ar daug geriat? :D

geriu isvis mazai ir geriu visiskai nedaug :DDDD

27

Re: ar daug geriat? :D

Julija, 19 parašė:

Kaip merginai, gal ir per daug...

kaip suprast?

28

Re: ar daug geriat? :D

Dalius, 24 parašė:

Cia kiekvieno poziuris i gerima skirtingas big_smile, nznua ar ash daug geriu reiktu klaust tu kas su manim geria big_smile

Negi pats nžnai, ar daug geri.


Žinoma, priklauso ir nuo to, kiek dažnai žmogus geria. Aš, tarkim, retai geriu ir, aišku, nedaug.

29

Re: ar daug geriat? :D

niu as tai kaip kada kartasi dauk kartais mazai big_smile aluti tai mekstu jo galiu maukti ir maukti big_smile o prisigerti tai juk reikia kartais big_smile gere lietuvei ir gers kol zemele apsivers big_smile jop ir ant griuvesiu gers big_smile kai zemele apsivers big_smile

30

Re: ar daug geriat? :D

sakot bernai kai kurie mazai geriat...nu netikiu...jeigu mano klasiokia,draugai geria kad buwo iki ligonines tai tikrai nemanau kad jus negeriat.cia tik maiwotes big_smile nu as apie draugus o  ne drauges jei ka

31

Re: ar daug geriat? :D

yra vaikinu kur visai negeria...

32

Re: ar daug geriat? :D

jo bet te vaikinai biski keistoki
nu man tai atrodo bet ne delto kad negere

33

Re: ar daug geriat? :D

galbut kad jie turi tiksla kuriam trukdo alko ?

34

Re: ar daug geriat? :D

nu nezinau dazniausiai tie kurie ne geria buna kuklus ir taip toliau
vienu zodziu nuobodus wink

35

Re: ar daug geriat? :D

Migle, 18 parašė:

yra vaikinu kur visai negeria...

vat butent yra tokiu vaikinu. tokiem ir medaly užtai duočiau;] o pati taipogi negeriu;p nebet progomis bet labai labai mažai;]

36

Re: ar daug geriat? :D

is manes gerejes tai ka as zinau... net prie progos ne daugiau kaip sampano taure ir tai labai nenorom, o siaip, jei kokia svente ir yra bent menkiausia galimybe nusiplauti nuo alkoholio gerimo, tai as ja visad randu. kas mane pazista, tie net nesiulo. man netgi ziureti kaip jaunimelis 13-17 metu nusitaso iki ligonines... ziauru... kur ritames? juk rusu vistiek neaplenksim, o Irma, esi saunuose ir no comments

37

Re: ar daug geriat? :D

Na,jaunimeli,idomu,kaip toli su tuo gerimu"  nuvaziuosit".Juk kokie is jusu tevai bus,jei tik apie gerima tokiame amziuje diskutuojate ir patirtimi dalijates.Kokius vaikus gimdysit?! Ar apie tai bent susimastete?

38

Re: ar daug geriat? :D

Beveik daznai ;] jio,daznai ;] bet su saiku ;]

39

Re: ar daug geriat? :D

Aaaaa.... praejo tie laikaij kaij geriauw nesveijkaij.... Narkata net nevilko.... Vaijkaij negerkit, nes veliauw dar savu vaijku nekokybishku susilauksit per tuos gerimus, narkotikus ar dar iki to gyvenimus susigadinsit.. vat taip smile

40

Re: ar daug geriat? :D

daug daug lietuvelej gerianciu zmoniu... ypac jaunimo....