1

Tema: Armija

Sveiki. TAi kaip jum su armija? Noriu suzinoti, ar jum pavyko nuo jos issisukti?

2

Re: Armija

turejau praeita vasara sokt i ciobatus ir varyt i rukla, bet pavyko ishsisukt.. dabar studijuoju, tai viskas ok big_smile

3

Re: Armija

Ignas, 20 parašė:

turejau praeita vasara sokt i ciobatus ir varyt i rukla, bet pavyko ishsisukt.. dabar studijuoju, tai viskas ok big_smile

A tai neini todel, kad istojai?

4

Re: Armija

Nerijus, 23 parašė:
Ignas, 20 parašė:

turejau praeita vasara sokt i ciobatus ir varyt i rukla, bet pavyko ishsisukt.. dabar studijuoju, tai viskas ok big_smile

A tai neini todel, kad istojai?

Na tai jis jai istojas ir studina tai kaip jis tau eis i ta voiske ? ir manau cia netaip pasakyta kad "neini" o neema. Kas nori tas issisuka istikruju smile pazystamu yra kur atsimazina metams per psichuske , na bet as taip manau geriau nedaryt nes paskui turi yrasa kad biski gulejas psichuskeje ir ttt smile   :=)
aisq baigsis studijos tada gali bandyt griebt Igna na bet dabar istikruju kiek girdejau nelabai jau ima tuos kurie baige aukstaji moksla tfu tfu tfu smile manes jau metai kaip nekibino smile fuuu smile 

5

Re: Armija

as dar pries stojimus turejau iseit, bet pavyko issisukt taip, kad speciau istot.. wink

6

Re: Armija

mano puseseres vyras issisuko is armijos nes ji paliko nescia...tai seimos islaikymas ir t t o po to antra syki kai gavo saukima ir vel vaikas tai dabar prie jo niekas nebekimba:D

7

Re: Armija

o mano brolis yra Rukloje...sake dar nieko baisaus ten dar nera Rukloje tiek kariukus nekankina,bet kai perkelia juos kitur va ten jau kancia nes senbuviai ima virsu,dar begti 25km...

8

Re: Armija

nu bet kai paklausiau kaip kaikuriuos ten kankina ir duxina tai net gaila pasidare big_smile b.by palei nosi kisa arba liepia kojnes plaut.zeuru big_smile

9

Re: Armija

Rasa, 18 parašė:

mano puseseres vyras issisuko is armijos nes ji paliko nescia...tai seimos islaikymas ir t t o po to antra syki kai gavo saukima ir vel vaikas tai dabar prie jo niekas nebekimba:D

As irgi  zinau jei turi du vaikus tarnauti nebereikia:|

10

Re: Armija

Taip pat istojusiu i aukstaji neima, bei su tam tikrais neigalumais ar ligom, galima gyditojui pamoket, kad uzrasytu, koki stuburo defekta, kad sautuvo panest negali, ar kazkas panasaus

11

Re: Armija

Linas, 18 parašė:

Taip pat istojusiu i aukstaji neima, bei su tam tikrais neigalumais ar ligom, galima gyditojui pamoket, kad uzrasytu, koki stuburo defekta, kad sautuvo panest negali, ar kazkas panasaus

nieko tai nereiskia...po taves i darba nepriims nes sakysi issisukai is kariuomenes nes esi nesveikas va

12

Re: Armija

joa jeigu turi kokiu neigalumu ar traumu tai tau nereikia eiti.man nereix big_smile

13

Re: Armija

geriausia mokintis iki 25 tada lyg irgi nebeima

14

Re: Armija

Mantas, 16 parašė:

nu bet kai paklausiau kaip kaikuriuos ten kankina ir duxina tai net gaila pasidare big_smile b.by palei nosi kisa arba liepia kojnes plaut.zeuru big_smile

tai tu cia apie lopus sneki nes normaliam vyrui pali nosi bybio neiskisi

15

Re: Armija

mano broliui pavyko issisukti tik nezinau kaip :?

16

Re: Armija

Evelina, 17 parašė:

mano broliui pavyko issisukti tik nezinau kaip :?

kas nori tas issisuka:)

17

Re: Armija

ner sunku ten isisukti is tos armijos tik reik noret ir biski galva turet, nereik ten sokt vaiku darytis kad i armija neimtu smile)

18

Re: Armija

kas nori tas issisuka

19

Re: Armija

JO IR KO JUS TAIP TOS ARMUXOS BIJOT...

20

Re: Armija

Artas, 23 parašė:

JO IR KO JUS TAIP TOS ARMUXOS BIJOT...


nafik ten tos metus lakstyt toi armuhoi? geriau as per tos metus litu uzsikalu...