21

Re: Armija

Tomas, 19 parašė:
Mantas, 16 parašė:

nu bet kai paklausiau kaip kaikuriuos ten kankina ir duxina tai net gaila pasidare big_smile b.by palei nosi kisa arba liepia kojnes plaut.zeuru big_smile

tai tu cia apie lopus sneki nes normaliam vyrui pali nosi bybio neiskisi

zinau kad normaliam nieks nekis.bet sake buvo keletas tokiu lopeliu big_smile

22

Re: Armija

Vaiva, 17 parašė:
Linas, 18 parašė:

Taip pat istojusiu i aukstaji neima, bei su tam tikrais neigalumais ar ligom, galima gyditojui pamoket, kad uzrasytu, koki stuburo defekta, kad sautuvo panest negali, ar kazkas panasaus

nieko tai nereiskia...po taves i darba nepriims nes sakysi issisukai is kariuomenes nes esi nesveikas va


absurdas... butent nuo kariuomenes issisukau del tariamu sveikatos sutrikimu... pats sau buvau pasakes kad brangiu meteliu tiems daunams tikrai neaukosiu, nuejau pas daktarelius, pasnekejau graziai, mandagiai, protingai.. o kai jie ten per dienas prie duru tik temato pencininkus besistumdancius ir besimusancius, tai matyt jiems tikra atgaiva buvau smile jokio kysio net nereikejo!

o su darbu kad tureciau problemu... nesamone smile na nebent tu noretum eiti dirbti i krasto apsaugos departamenta ar dar kazkur panasiai... tada tektu baigti pagreitinta kursa.. bet ar mes siais laikais vaikoms valstybinio darbo? smile Anglija juk laukia!! big_smile ;D

23

Re: Armija

as esu girdejes, kai per pazistamus vienas suderino, jog jam nereiktu i armija, ne per daktarus, bet per pacio karinio zmones.. ir po kazkeliu metu jam kazko reikejo ish to karinio,- tai suzinojo naujiena, jog jis mires big_smile
o siaip ishsisukimui pilnai daktariuku uztenka... o baigus gali nebent siulyt koki darba susijusi su profesija kuria baigei, mano broliui siule but daktaru ar kazkuo tai ten.. bet tik siule, o neverte.. wink

tiesa cia gera tema vyru diskriminacijai, kodel moteriskes jokiu prievuoliu neturi, kai sulaukia 18os? ;]

24

Re: Armija

Lauras, 20 parašė:


tiesa cia gera tema vyru diskriminacijai, kodel moteriskes jokiu prievuoliu neturi, kai sulaukia 18os? ;]

na kaip neturi prievoliu? smile pati gamta jas pradeda versti noreti vaiku ir seimos smile manau pakankama prievole... vyrai tik armija atsiperka big_smile

25

Re: Armija

Mantas, 16 parašė:
Tomas, 19 parašė:
Mantas, 16 parašė:

nu bet kai paklausiau kaip kaikuriuos ten kankina ir duxina tai net gaila pasidare big_smile b.by palei nosi kisa arba liepia kojnes plaut.zeuru big_smile

tai tu cia apie lopus sneki nes normaliam vyrui pali nosi bybio neiskisi

zinau kad normaliam nieks nekis.bet sake buvo keletas tokiu lopeliu big_smile


ai tipo per metus laiko dauk litu uzdirbi:D

26

Re: Armija

protingiems armijoj ner ka veikt.. tai vat ir ishsisukinejam.. big_smile o jei jau noras uzeina pazaist karinius zaidimus, galima i savanorius eit.. tuo paciu ir dirbt, ir mokytis gali.. wink

27

Re: Armija

Laurynas, 25 parašė:
Lauras, 20 parašė:


tiesa cia gera tema vyru diskriminacijai, kodel moteriskes jokiu prievuoliu neturi, kai sulaukia 18os? ;]

na kaip neturi prievoliu? smile pati gamta jas pradeda versti noreti vaiku ir seimos smile manau pakankama prievole... vyrai tik armija atsiperka big_smile

ir dar nuo to jus begates:D nevisi atsiperkate

28

Re: Armija

Artas, 23 parašė:
Mantas, 16 parašė:
Tomas, 19 parašė:
Mantas, 16 parašė:

nu bet kai paklausiau kaip kaikuriuos ten kankina ir duxina tai net gaila pasidare big_smile b.by palei nosi kisa arba liepia kojnes plaut.zeuru big_smile

tai tu cia apie lopus sneki nes normaliam vyrui pali nosi bybio neiskisi

zinau kad normaliam nieks nekis.bet sake buvo keletas tokiu lopeliu big_smile


ai tipo per metus laiko dauk litu uzdirbi:D

nlb supratau ka tuo norejai pasakyt? big_smile

29

Re: Armija

Vaiva, 17 parašė:
Laurynas, 25 parašė:
Lauras, 20 parašė:


tiesa cia gera tema vyru diskriminacijai, kodel moteriskes jokiu prievuoliu neturi, kai sulaukia 18os? ;]

na kaip neturi prievoliu? smile pati gamta jas pradeda versti noreti vaiku ir seimos smile manau pakankama prievole... vyrai tik armija atsiperka big_smile

ir dar nuo to jus begates:D nevisi atsiperkate

protingesne neatsipirkineja, o patys sau duona per tuos metelius uzdirbineja smile kai kiti valdiska duonele armijoj valgo..

30

Re: Armija

Laurynas, 25 parašė:
Vaiva, 17 parašė:
Laurynas, 25 parašė:
Lauras, 20 parašė:


tiesa cia gera tema vyru diskriminacijai, kodel moteriskes jokiu prievuoliu neturi, kai sulaukia 18os? ;]

na kaip neturi prievoliu? smile pati gamta jas pradeda versti noreti vaiku ir seimos smile manau pakankama prievole... vyrai tik armija atsiperka big_smile

ir dar nuo to jus begates:D nevisi atsiperkate

protingesne neatsipirkineja, o patys sau duona per tuos metelius uzdirbineja smile kai kiti valdiska duonele armijoj valgo..


tai kad mes patis juos islaikom issisuke nuo armuhos :DDD

31

Re: Armija

Siaip ir armijoj ne uz dyka sedi gauni kazkokia suma . Bet tiesa pasakius ta armija yra brangus dalykas tiems kuriu sunus isena tarnauti nes kai jie grysta pvz: devynparem, tai laikykis visus pinigus isleidzia kuriuos gauna is valstybes ir dar patustina tevu kisenes . Nes va mat jiems reikia "gero tuso" :=)

32

Re: Armija

Neringa, 19 parašė:

Siaip ir armijoj ne uz dyka sedi gauni kazkokia suma . Bet tiesa pasakius ta armija yra brangus dalykas tiems kuriu sunus isena tarnauti nes kai jie grysta pvz: devynparem, tai laikykis visus pinigus isleidzia kuriuos gauna is valstybes ir dar patustina tevu kisenes . Nes va mat jiems reikia "gero tuso" :=)


Is patirties sneki? :DDD

33

Re: Armija

nezadu i ja as eiti !!! nesamone!!!

34

Re: Armija

Is patirties sneki? :DDD[/quote]

Na tai aisku, kad is patirties jei to nepatirciau savu kailiutai tikrai nieko pasakyti negaleciau aisku del tu pinigu kaulinimo priklauso ir nuo to kur tarnauja kuo arciau namu tuo dazniau namo gryzta

35

Re: Armija

na ir ko jus jos taip bijot

36

Re: Armija

as jos nebijau bet as manau kad jos man nereikia ir taip jau savo esu atsportaves ir disciplinos gaves norm

37

Re: Armija

Neringa, 19 parašė:

na ir ko jus jos taip bijot


Nugi priezasti pasakyta del ko i ja neina smile

38

Re: Armija

Nerijus, 23 parašė:

Sveiki. TAi kaip jum su armija? Noriu suzinoti, ar jum pavyko nuo jos issisukti?

Man asmeniskai visai patiko as kai ejau ten pasiimti patirties tai man visai ciki man patinka.;D

39

Re: Armija

Viktoras, 20 parašė:

as jos nebijau bet as manau kad jos man nereikia ir taip jau savo esu atsportaves ir disciplinos gaves norm


Idomu kur tos disciplinos tu gavai?

40

Re: Armija

as jos gavau plaukimo treniruotese ten taip nuvarydavo ir uz bet kokius sudus taip bauzdavo ka nieko nenoredavai nesakau nebuvo taip kaip kariuomenei bet man uzteko !!! ir tiek