41

Re: Armija


Priciom man po dvi raso?

42

Re: Armija

Alina, 22 parašė:
Evelina, 17 parašė:

mano broliui pavyko issisukti tik nezinau kaip :?

kas nori tas issisuka:)


nu jo tu teisi smile

43

Re: Armija

Neringa, 19 parašė:

na ir ko jus jos taip bijot

Cia ne baimeje reikalas...Ko ko, bet tos armijos tai maziausiai bijau...Bet esme ta, kad tarkim baigi mokslus...Gauni gera darba...Pradedi gyventi sau...Ir tada visko to atsisakyti? Nesamone...

44

Re: Armija

na nezinau kaip kitiems bet mano brolis ir tarnauja ir turi darbo vieta. paprasciausiai juk nebutina eiti i armucha juk galima buti savanoriu tik va tris metus kas menesi  ar reciau reik varyti i uzsiemimus o va metus atbuni ir sau ramus gali toliau gyventi. na nemanau kad labai smagu kai tave saukia kas metai. bet tai jusu vyrukai pasirinkimo teise

45

Re: Armija

Ne as tikrai neeisiu, nors dar 3 metai iki to liko laukt, bet zinau - neesiu.

46

Re: Armija

i uzsieni ir sventa smile

47

Re: Armija

kam sveikata leidzia tai sakyciau turetu atitarnaut.. :?

48

Re: Armija

Valdas, 15 parašė:

Ne as tikrai neeisiu, nors dar 3 metai iki to liko laukt, bet zinau - neesiu.

em....niekada nesakyk niekada;)

49

Re: Armija

As irgi netarnausiu, kaip nors issisuksiu, arba su aukstuoju, jej neisejs su aukstuoju, ligos arba vaikai:)

50

Re: Armija

Nerijus, 23 parašė:

Sveiki. TAi kaip jum su armija? Noriu suzinoti, ar jum pavyko nuo jos issisukti?

Nera nuo ko issisukineti, pasakei kad nenori ir neims..:D o siaip nuomone apie armija ir joje tarnaujancius mano tai tragiska..Jau kitose temose ja issakes, nenoriu kartotis..:D

51

Re: Armija

ir ko jos bijot tai ne rusija kad 2-3m tarnaut reikejo- neblogi laikai buvo

52

Re: Armija

Armija sovietu sajungoje buvo arba amerikeje...
Lietuvoje kariuomene. Puikiai zinoma nuomuone kad kariuomeneje tarnauti "v padlu" tik 1 jei jau tokie "blatni" tokios nuomuones pareiskejai tai jie ir turetu ta gyvenima gyventi o ne ji vaidinti. 2 dabar ne antro pasaulinio pabaiga ir uz tai jau netgi ten niekas "sproso" nedaro.
O viena ar kita mokykla manau zmogus privalo praeiti. Ir kariuomene gali buti viena is ju. Naudos  (cia jau kaip kam) gal ir ne per daugiausia bet elemantariu dalyku ten tikrai ismokinama. O kokia "gyvenimo mokykla" pasirinkti cia jau kekvieno asmeninis reikalas tuo labiau kad dabar tai ne tik kad savanorisku pagvrindu daroma o netgi ir atranka vyksta...

53 (redagavo Tomas, 36 2012-03-19 08:38)

Re: Armija

hm, iki 22 mokiaus aukstojoj, poto valstybinej istaigoj isidarbinau, kazkaip pamirso mane armija savaime. Kazkada viena kart nenuejau, pas anstolius pasiunte baudos susimoket smile bet ishsiaiskinom vietoj kad tipo jei gyveni Vilniuj ir aukstojoj mokaisi, tai kaip ir nejama, rezerve skaitais. tai vat sukakojo 25 (ar tai 27 nepamenu nuo keliu nebeima) ir ramu wink

54

Re: Armija

http://www.facebook.com/GarbesSargybosKuopa

55

Re: Armija

Mantas, 16 parašė:

nu bet kai paklausiau kaip kaikuriuos ten kankina ir duxina tai net gaila pasidare big_smile b.by palei nosi kisa arba liepia kojnes plaut.zeuru big_smile

filmu prisiziurejai:D nera ten nieko baisaus. nieks ten nieko neduxina, nebet jau labai liurbis esi, tai moralinis spaudimas ir tiek. ishtikruju jus daug praradot, ash tarnavau ir labai patenkintas. aishku gaila metu, bet tai buvo gera investicija

56

Re: Armija

Kolegos, aš įsiterpsiu norėdamas pasakyti, kad Lietuvoje nėra armijos. Pas mus yra Ginluotosios pajėgos, arba paprasčiau - Kariuomenė. Armiją turi Rusija. Taigi, atsakant į temos klausimą galima būtų pasakyti, kad nė vienas iš mūsų armijoje netarnaus.

57

Re: Armija

cia jum ne rusija big_smile:D:D kas tau ka kis-?o jai liurbis ten tai koks gyvenime esi? armijoje man patiko bet nesu uz prieverstine kas nori prasom,,

58

Re: Armija

bet ir patrijotai ce susirinke bijo kariuomenes ir beja kazkas ninejo kad turi sokt i cebatus ir varyt i kariuomene tai ten nea cebatai o kerzai!

59

Re: Armija

nereikia armijos cia tylesi ir ta pati darysi ,,,visur turi uz save pastovet,,,o armija  nebandziau nei isisukinet nors galejau kaip ir visi ,geras nuotykis ,,,

60

Re: Armija

O vat as tai ten norejau, labai norejau, bet netinkamu laiku apsirgau ir nurase mane...
Niekados nesuprasiu zmoniu sakanciu: va man pasiseke issisukau... cia taspats kai xebra aina i razbora, o tu apsisukes begi i priesinga puse...
Ten bent jau zmones disciplinos igauna...