1

Tema: padekit prasau.......

padėkit man esu nezinioj va... myliu viena vaikina jau daugiau nei du metai mes draugavom jau ne viena karta net dbr negalim vienas kito pamirsti bet nedraugaujam dabar... ka daryti kad butumem laimingi abu? nes pasimete esam...

2

Re: padekit prasau.......

nusisaukit abu ir pomirtiniame gyvenime jusu sielos bus kartu big_smile big_smile big_smile big_smile big_smile big_smile big_smile big_smile

3

Re: padekit prasau.......

maziau klausyt tokiu smagnaglu kaip egidijus24. o kas liecia jusu ishsiskyrimus, tai atsimink, jog tai kas nutiko viena karta, nebutinai nutiks antra, bet kas nutko antra - neishvengiamai nutiks ir trecia. tad esi jauna, simpatiska mergaite. Kuo greiciau ismesi is galvos, tuo geriau paciai bus. Bus dar tu berniuku - ne karo metai smile

4

Re: padekit prasau.......

o kodel jus neesat kartu? :?
jei vienas be kito negali hm?

5

Re: padekit prasau.......

Erika, 21 parašė:

maziau klausyt tokiu smagnaglu kaip egidijus24. o kas liecia jusu ishsiskyrimus, tai atsimink, jog tai kas nutiko viena karta, nebutinai nutiks antra, bet kas nutko antra - neishvengiamai nutiks ir trecia. tad esi jauna, simpatiska mergaite. Kuo greiciau ismesi is galvos, tuo geriau paciai bus. Bus dar tu berniuku - ne karo metai smile

o cia tai grynas melas!!! gan daznai buna tokiu santykiu kai negali kartu ir negali atskirai ,
o siaip tai ne karo metai ir tuos vaikinukus tu tonomis o ne vienetais skaiciuosi big_smile

6

Re: padekit prasau.......

niu jop negali vienas be kito big_smile vau tai ko povelniu atskirai esat big_smile blyn nesuprantu :? negalim vienas be kito tai ir sedekit kartu jei jau taip negalit :? kokios ce problemos big_smile

7

Re: padekit prasau.......

nu tiesiog buna, kad things don     work out ir tiek smile

8

Re: padekit prasau.......

niu jop negali buti atskirai ir negali buti kartu niu niu ir kaip ce taip gaunas :?

9

Re: padekit prasau.......

oi as irgi nesuprantu

10

Re: padekit prasau.......

kai zmones patys nezino ko nori taip ir gaunasi kad jie nei kartu nei atskirai. big_smile man tai primena mazvaikiskas kalbas....

11

Re: padekit prasau.......

O gal tiesiog abu SUAUGIT!

12

Re: padekit prasau.......

Ieva, 20 parašė:

O gal tiesiog abu SUAUGIT!

neblogas patarymas wink

13

Re: padekit prasau.......

kaip noreciau vel gryzti i vaikystes dienas :V visai kiti poreikiai visai kiti rupesciai ir svarbiausia mergos dar nerupejo wink big_smile big_smile big_smile:D big_smile big_smile big_smile big_smile big_smile big_smile big_smile big_smile big_smile big_smile big_smile big_smile

14

Re: padekit prasau.......

joa... as yr prisijunkciau prie egydijaus... Nes tos merginos tai yra blogis... su jom blogai be ju gyvent neimanoma... ech big_smile

15

Re: padekit prasau.......

asiu uz patarimus gal pravers kada.........:(

16

Re: padekit prasau.......

jus tiesiog pamirskit savus principus , nes vienam tas negerai, kitam kitas negerai ... suseskit , pakalbekit , ir viskas ore bus ... :-D

17

Re: padekit prasau.......

ir isvis kokia meile gali buti 14 metu??? Susizavejimas - sutikciau su tokiu pasakymu, bet tik ne meile. Taip kad pritariu bendravardei SUAUKIT!!!!

18

Re: padekit prasau.......

spes da jie suaukti big_smile tegu pasidziauge da vaikiskom tragedijom big_smile kai reiks ir ateis laikas ir suauks big_smile

19

Re: padekit prasau.......

ka ce pezat jej patys tokiu metu buvot gerucei ir tipo niekas jums nepatiko tai cia ne mano bedos ir nevarykit kad suaugciau peraugelei!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

20

Re: padekit prasau.......

Gintarė, 14 parašė:

ka ce pezat jej patys tokiu metu buvot gerucei ir tipo niekas jums nepatiko tai cia ne mano bedos ir nevarykit kad suaugciau peraugelei!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Stai cia ypac vaikiskai nuskambejo...