21

Re: padekit prasau.......

dziaukis vaikyste kol gali tau jos paskui truks o pagalvok gal jis tau tik sako kad myli tokiu metu vaikinai labai megsta draugauti su panele tik tam kad pasipuikuotu pries draugus pasvarstyk ar tikrai verta kankintis del to ko turbut niekada ir neturesi

22

Re: padekit prasau.......

Gintarė, 14 parašė:

ka ce pezat jej patys tokiu metu buvot gerucei ir tipo niekas jums nepatiko tai cia ne mano bedos ir nevarykit kad suaugciau peraugelei!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

vat pati dabar ir pasakei kad tau vaikinas patinka o ne tai kad ji myli wink

23

Re: padekit prasau.......

net gaila pasidare temos autores:( ..taip graziai ja suvartet..

Gintare,nnelb supratau del ko nesat kartu,bet jei "mylit" vienas kt,,tai ir mylekit..tik atsargiai,kad gandriukas neatnestu siurprizo:D

24

Re: padekit prasau.......

Gintarė, 14 parašė:

padėkit man esu nezinioj va... myliu viena vaikina jau daugiau nei du metai mes draugavom jau ne viena karta net dbr negalim vienas kito pamirsti bet nedraugaujam dabar... ka daryti kad butumem laimingi abu? nes pasimete esam...

perdaug melodramu prisiziurejai big_smile

25

Re: padekit prasau.......

Ieva, 24 parašė:

ir isvis kokia meile gali buti 14 metu??? Susizavejimas - sutikciau su tokiu pasakymu, bet tik ne meile. Taip kad pritariu bendravardei SUAUKIT!!!!

Nusisnekejai..kad pati to patyrus nesi tai nereiskia jog kiti negali..juk nera parasyta jog meile tikra pajusi tik budamas/a 20-30 ar 50 metu big_smile big_smile

26

Re: padekit prasau.......

tj bandykit vel buti kartu...

27

Re: padekit prasau.......

Jauni dar esat.

28

Re: padekit prasau.......

kaip atrasti savyje jegu palikti mylima zmogu...kai zinai kad su juom nebusi laiminga...

29

Re: padekit prasau.......

cia tik susizavejimas,meile dar ateis