61

Re: ka daryti, kad mane kasnors pamiltu?

jo as tai suni nusipirakau as jam valgyt dar pavedzioju ir paskui ziurek jau tave labai labai myli:::920

62

Re: ka daryti, kad mane kasnors pamiltu?

kaiptik geriau su vaikinais:::427:::b31:::051

63

Re: ka daryti, kad mane kasnors pamiltu?

ka daryti, kad kas nors pamiltu? smile kad manau cia didziausia dauguma ir daro klaida, nes kaip tik nieko ir nereikia daryti... smile aisku galbut ten zmogus gali tureti esminiu trukumu, kurie tiesiog kitiems isvis butu nepriimtini, taciau tie patys trukumai kita zmogu gali ir suzaveti.... smile na o jei zmogaus nezavi tai koks esi, tai manau gali ir stengtis nesistenges, nelabai kas tau ir pades wink

64

Re: ka daryti, kad mane kasnors pamiltu?

svarbiausia myleti save ir dziaugtis gyvenimu,o ne desperatiskai laukti kol tave kazkas pamils,nes tokie jausmai dazniausiai ateina tada kai maziausiai tikiesi smile

65

Re: ka daryti, kad mane kasnors pamiltu?

Nori kad kas nors besalygiskai myletu.. smile na reikia isigyti suni... smile o su visu kitkuo tai labai komplikuota smile ir visi dauguma nori jog mumis kas nors pamiltu labiau, nei kad mes kazka.. smile o atsakimo turbut tokio paprasto kaip ir nera... smile taciau nuosirdumas dazniausiai visada padedavo panasiose situacijose smile