1

Tema: vyras pedantas....

ka manote apie vyrus pedantus?tai privalumas ar trukumas?

2

Re: vyras pedantas....

na ziurint kuriuo aspektu jei po barbo trkim shlifuoja grindis ir poto viska idealiai sutwrko tai tada manau nera blogai bet jei perdetai ziuri i precizishka twarka-tai tada lb siaubinga.. na as nemegstu pedantiskos twarkos bet neesu ir sutrius big_smile

3

Re: vyras pedantas....

aplamai perdeti dalykai yra nesveika... viaskas proto ribose.. tiek moterim tiek vyram....

4

Re: vyras pedantas....

Aldis, 23 parašė:

aplamai perdeti dalykai yra nesveika... viaskas proto ribose.. tiek moterim tiek vyram....

respat i karto tema riho esme pasake big_smile~

5

Re: vyras pedantas....

jei kalbam apie pedanta tiesiogine ta zodzio prasme, tai geriau nusisaut smile man uztenka mano mamos, kuri kieviena cukraus trupinuka pastebes..o jei dar gaut toki vyra, tai numirciau wink nors pati tvarka megstu, taciau kartais skubant kurs nors, vis tiek suverciu kambari(pvz, jei suki galva, ka apsirengt smile). Arba niekados negaliu sokt indu plaut vos tik pavalgius. Turiu pabimbinet koki pusvalandi, ishgert kavos, tada susitvarkau virtuve.

6

Re: vyras pedantas....

o siaube zinokit ...mano brolis padantas nerialus tai siaube...

7

Re: vyras pedantas....

uzuojauta smile

8

Re: vyras pedantas....

Vyras pedantas ne man.  As esu karstakose ir jei jis  viska vusir tvarkytu ir detu daiktus lygiagreciai, arba puodelius sudetu pagal dydy arba pagal spalva,  savaite gal taikyciausi bet ne ilgiau.. ne mano charakteriui.

9

Re: vyras pedantas....

  niu jop man iki to pedantiskumo toli :? kaip apsidairiau daba baisu big_smile pedantu tikrai nesu ir netampsiu big_smile as beviltiskas nevala big_smile

10

Re: vyras pedantas....

sauliau imk vaivos broli jis tau viska sutvarkys:D big_smile big_smile
nu as ne pedantas bet tvarka jau namie buna:D

11

Re: vyras pedantas....

ir be pedantiskumo, galima gan tvarkingai gyventi wink

12

Re: vyras pedantas....

na as turbut nieko pries buciau - jau geriau pedantas negu toks kur apsnerkscia viska ir nekeicia kojiniu savaite. Pas mane pacia ideali tvarka tai tikrai neapsikesciau su nevala smile

13

Re: vyras pedantas....

... kas per daug, tas nesveika....:-)

14

Re: vyras pedantas....

nu pedanto nenoretau..ajtu ir burbetu kad ta sutvarkyk, ten ta nuvalyk ir t.t. bet tokio ir nenoreciau kur bilekaip apsnerkscia viska big_smile vo jo geriausia kad per viduriuka butu nei toks nei toks big_smile

15

Re: vyras pedantas....

jo su pedantu vargas jauciu butu, nebutu ramybes taip ir sokinetum is kampo i kampa, kad lysna dulkele nenukristu...

16

Re: vyras pedantas....

na tvarka sokia tokia turi but aisku,bet kada ant staluko centus nuo maziausio iki didziausio susistato tai cia jau liga:=)o ne privalumas:=)

17

Re: vyras pedantas....

arba kojines vienodu kampu susiguldo:::034

18

Re: vyras pedantas....

oi kaip pedantu nevyrskinu....veeee.....

19

Re: vyras pedantas....

Romualdas, 18 :

>>virai pedantai ira geresni zmones nei kiti virai kurie tokie nera ir as visada uz juos zura etg

Genijus...

>>tu zertva cia apie pedantus o ne apie tawo indu plovima

Ne, jus nesupratot.. TIKRAI KAD GENIJUS!!!

Pedante tu, nors TVARKINGAI RAŠYT pradžiai išmok (bent jau tiek pat tvarkingai kiek NE PEDANTAI rašo, vis šis tas bus).
Tai skubus indų plovimas vos tik pavalgius tavo nuomone neturi nieko bendro su pedantiškumu?
Ai.. kam klausiu, vis tiek jei ir atsakysi, tai turbūt taip, kad nebus imanoma nieko suprast..

20

Re: vyras pedantas....

del vyru pedantu geresniu zmoniu ,tai cia dar reitu pagalvot ,na duosiu pavizdeli realu:)kaip abpibudintut pedanta kuris savo kambaryje laikosi idealios tvarkos o uz jo ribu dergia ?