21

Re: vyras pedantas....

>>>kaip abpibudintut pedanta kuris savo kambaryje laikosi idealios tvarkos o uz jo ribu dergia ?

Čia pedantas šizofrenikas. big_smile

22

Re: vyras pedantas....

kazkas tokio    :::b53

23

Re: vyras pedantas....

neisgyvenciau... smile

24

Re: vyras pedantas....

"Pedantas". geras pavadinimas siaubo filmui.

25

Re: vyras pedantas....

Indre, gera mintis, rasom filmui scanriju. Pedantas Jus negyvai uztvarkys...uzplaus...uzdelios...uzlygins...;Dzodziu minti pagavot:)

26

Re: vyras pedantas....

UZKNIS pedantiškas šernas...

27

Re: vyras pedantas....

>>>"Pedantas". geras pavadinimas siaubo filmui.

Hahahaha... big_smile respect

28

Re: vyras pedantas....

nu jau as tokio vyro,tai nenoreciau...

29

Re: vyras pedantas....

Rolandas, 21 parašė:

>>>"Pedantas". geras pavadinimas siaubo filmui.

Hahahaha... big_smile respect


aha, ar aš ne šaunuolė???ir ne pedantė...
:::810:::810

30

Re: vyras pedantas....

Indre, 27 parašė:
Rolandas, 21 parašė:

>>>"Pedantas". geras pavadinimas siaubo filmui.

Hahahaha... big_smile respect


aha, ar aš ne šaunuolė???ir ne pedantė...
:::810:::810


o kodel tu dvi sypseneles taip sudeliojai graziai viena salia kitos,gal tu pedante
:::961

31

Re: vyras pedantas....

Trūkumas,, dar ir koks,,

32

Re: vyras pedantas....

Man patinka pedantai. Blogai tada,kai pedantas priekaištauja šalia esančiam žmogui del nukritusios cukraus kruopelytės. Visada malonu žinoti,kad žalias puodelis padetas trečioje lentyneleje iš kairės,o raudonas iš dešinės.Tada galima orentuotis ir tamsoje.:):)

33

Re: vyras pedantas....

Loreta, 40 parašė:

Man patinka pedantai. Blogai tada,kai pedantas priekaištauja šalia esančiam žmogui del nukritusios cukraus kruopelytės. Visada malonu žinoti,kad žalias puodelis padetas trečioje lentyneleje iš kairės,o raudonas iš dešinės.Tada galima orentuotis ir tamsoje.:):)

>>>>>>
na man tai visiskai nesuvokiama :? kaip taip galima.... palag spalvas i puses skirsto ;D na nebent sviesos namie nera tai tada joa tk taip ir orentuotis galima :-)

34

Re: vyras pedantas....

dieve kaip ziauru.... su pedantu neistverciau:D

35

Re: vyras pedantas....

Marija, 25 parašė:

ka manote apie vyrus pedantus?tai privalumas ar trukumas?

man tai butu trukumas ;D

36

Re: vyras pedantas....

Vilma, 20 parašė:

nu pedanto nenoretau..ajtu ir burbetu kad ta sutvarkyk, ten ta nuvalyk ir t.t. bet tokio ir nenoreciau kur bilekaip apsnerkscia viska big_smile vo jo geriausia kad per viduriuka butu nei toks nei toks big_smile

na, jei vyras pedantas, tai vadinas ir pats tvarkytusi, ne tik kad tave verstu ;D

37

Re: vyras pedantas....

Loreta, 40 parašė:

Man patinka pedantai. Blogai tada,kai pedantas priekaištauja šalia esančiam žmogui del nukritusios cukraus kruopelytės. Visada malonu žinoti,kad žalias puodelis padetas trečioje lentyneleje iš kairės,o raudonas iš dešinės.Tada galima orentuotis ir tamsoje.:):)

o koks skirtumas is kurio puodelio gersi? tave ka, vyras uzmus, jei atsigersi is jjo puodelio? ;D

38

Re: vyras pedantas....

ir man mintis sove,gal is raudono puodelio skanesne arbata,o is zalio kava? :)nematau cia jokio skirtumo is kurio puodelio gerti.teko pabuvoti namuose kur pedantai gyvena.patikekit manim,namai be galo salti.na tai tarsi zmones ten normalus negyventu.zinoma labai grazu ,kai kiekvienas daiktas turi savo vieta ,bet jaukumo tokiuose namuose ne kruopelytes nerasi.tai tarsi muziejus baisu ir ka nors paliesti.

39

Re: vyras pedantas....

pedantas...:::a52 .. nezinociau su tokiu, ka ir daryt, pazistu viena -tai sveciuose bijai kur prisiliest.. hmm .. na as uz tai, kad vaikinai butu tvarkingi, taciau - jie jog vaikinai, tad noretusi kazko tvirto, vyrisko ir truputi padriko.. o jei jie prikaisioja, kad ne ten kojines numetei ar lova prastai pasiklojai, tai visas vaikinu zavesys dingsta! na bent jau mano akutems :::858 zinoma- kiekvienam sava nuomone  smile

40

Re: vyras pedantas....

pacios jus tokios