61

Re: vyras pedantas....

perspėju tongue

62

Re: vyras pedantas....

nieko nera baisiau kaip vyras pedantas :::215 teko toki pazinot, ka bedarytum padarysi vis tiek negerai... ne taip kaip turi buti, galiausiai tai pradeda  uzknisti.... :::b54

63

Re: vyras pedantas....

tvarkingas negerai,netvarkingas dar blogiau,o tobulu tai kuo toliau tuo maziau:)  is ko toliau  besirinksit?:D

64

Re: vyras pedantas....

pedantui sunku atsipalaiduati nes visa laika jis akylai budi ir taiso mazas detales gal mums ir nereiksmingas bet jis su tavim guledamas lovoi galvos kaip cia taves neyzeidus  gal pasakyt kad nori i tualeta ir tada prosaly eidamas pagaliau gales atitaisyti pakrypusy paveiksla ant sienos. bet tai juk negana nes koriduriui stovintys batai vienas tiesei kitas i shona ir tos mintys persekioja nepalieka ramybei.

Paprastai zmonem neuzkliuna sofos uztiesalo kampas nutises iki grindu pora leksciu kriauklei anstalo is vazos iskrite keleta vaisiu, gal nusvirus vynuagiu keke, padrika sakute, kamstis, vyno taure nedagerta... (vos ne klasikinis paveikslas) man tai primena bohemishka laisva kazdiena zmogus suvoki kad cia gali jaustis kaip namie ir nebijoti liesti, imti, judinti viskas aplinkui sukurta zmonem gyventi o ne kaip muziejui tik pasiziuret.

           ji: kas atsitiko? kas nors netaip?
Pedantas: tavo liemenukas nukrito ant grindu, jis turi buti stalciui arba ok blogiausiu atveju ant kedes, smile

65

Re: vyras pedantas....

A6  mėgstu  viduriuką.Kai  yra  ūpas  ,tai  ir  greitai  gerai  susitvarkai,bet  būna,kad  reikia  prisiversti.Bet  kai  tvarka  ir  pačiam  namuose  smagu.
)  savo  namuose  tegul  gyvena  kiekvienas  ,kaip  jam  geriau.Turiu  draugų  šeimą  abu  pedantai,abu  tvarkosi,ir  neduok  dieve  būtų  kas  ne  vietoje:::022:::023.Bet  kadangi  abu  tokie  ,tai  ir  problemų  nėra.
Jaunystėje   buvo  draugė,namuose  bardakas,bet  tai  netrukdė  nei  jai  ,nei  jos  vyrui.
  Bet  sukeitus  šias   poras,nežinau  kuris  kurį  labiau  keiktų.Ir  kam  būtų  sunkiau  kartu  gyventi  pedantui  su  nevala  ,ar  nevalai   su  pedantu.?:::216:::225

66

Re: vyras pedantas....

pedantai ziauru...

67 (redagavo Inga 2012-08-02 09:47)

Re: vyras pedantas....

Pedantas jau geriau nei nevala.

68

Re: vyras pedantas....

Taip   jeigu  jis   bent  apie  save  susitvarko,Bet  jei  nori  pedantiškos  tvarkos  tik  žmonos  sąskaita,pats  nė  piršto   nepajudindamas Tai  apsaugok  viešpatie  nuo  tokio  pedanto.

69

Re: vyras pedantas....

Inga parašė:

Pedantas jau geriau nei nevala.

grazi geriau nei protinga

70

Re: vyras pedantas....

O as turejau pedanta ir tuom buvau patenkinta.. Save turi prisiziureti kiekvienas zmogus..

71

Re: vyras pedantas....

Svara turi buti bet kokiu atveju smile

72

Re: vyras pedantas....

Almuridija parašė:

O as turejau pedanta ir tuom buvau patenkinta.. Save turi prisiziureti kiekvienas zmogus..

as turejau skamba kaip turejau namini gyvuna,,,
viena yra priziureti o kita ligotai priziureti,, esu gyvenime mates kelis tokius,,man pakako to reginio,,,visam gyvenimui

73

Re: vyras pedantas....

tai kas geriau pedantas ar kaimetis nesiprauses? big_smile

74

Re: vyras pedantas....

nu as niekada nepamirstu meslynu sudu nuo kaliosu nusispardyti i namo grindinio krasta
bet kad pacius kaliosus nusiimciau pries i kambarius ieinant !!! Nu jau ne !! Su kaliosais ir edu ir telika ziuriu ! Taip daug greiciau !

75

Re: vyras pedantas....

Kas per daug, tas nesveika. Atsimenu lyg siol viena mergina, pedante. Sventem kaledas, ar pries naujus baliavojom bute. Kur tik siek tiek trupinelis nukrisdavo, imdavo valyti, siurbliuoti sveciu akivaizdoje. NENORMALU !!! Tiesa as buvau tas geradaris trupintojas big_smile na jutausi ne kaip, teko pasisiulyti padeti sutvarkyti, nes jau situacija, nu ka as zinau, buvo... pas ja daugiau nejau jokiu baliu daryti, o vis klausdavo, kodel neateini big_smile:D

76

Re: vyras pedantas....

Pedantizmas tokia pati priklausomybe,kaip ir bet kuri kita. "Visame kame turek saika" -sito pamokymo esme ir yra gyvenimo dziaugsmas.

77

Re: vyras pedantas....

mane kas nors pedantu pavadintu, gautu is kojos per galva... big_smile

78

Re: vyras pedantas....

Marija, 25 parašė:

ka manote apie vyrus pedantus?tai privalumas ar trukumas?

79

Re: vyras pedantas....

kas čia apie mane tėma sukurė?

80 (redagavo Marina 2017-10-20 19:46)

Re: vyras pedantas....

Marija, 25 parašė:

ka manote apie vyrus pedantus?tai privalumas ar trukumas?

Marija sukūrė...2006m...:::008