1

Tema: mediumas

Rudeni turetume svest savo mediuma smile pasidalinkite mintimis koks jis turetu buti smile idomu viskas smile

2

Re: mediumas

siaip tai mediumai buna pavasari...anksti pavasari...

3

Re: mediumas

o gal kas pasakys man kas tai yra?

4

Re: mediumas

seip man teko prie sio renginio organizavimo prisideti, cia yra toks renginys skirtas kaip apsiginti savo pusdiplomi, kiekviena grupe turi parodyti ka ismoko per ta laika studijuojant...tai va tiek trupmai apie mediuma 

5

Re: mediumas

siaip nebutinai pavasari smile pabaigi puse numatytos studiju programos ir jau galima svest smile man butu idomu, kaip atrode jusu pusdiplomiai, kokia buvo vakaro programa, kur sventet, kiek tai mazdaug kainavo ir tt smile

6

Re: mediumas

jo, man irgi labai idomi si tema, nes manes laukia siemet tas pats...

7

Re: mediumas

kas gi cia vyksta, na negi niekas nesvente mediumo?!!!!

8

Re: mediumas

sveiki! staigasia tema susidomejau ir as smile na tai skelkit kas ka apie ta mediuma zino, manirgi siemet but turetu:)

9

Re: mediumas

Mes savo mediuma sventeme restorane. Bet gerimai ir tortas buvo musu. Na pinigeliu isejo tikrai nemazai. Galvojom programa, kuri vadinosi "Medium hotel atidarymas".
Galiu pasakyti,kad mediumui reiiai tikrai is anksto ruostis.
Siaip tai linksmai pasiautejom ir destytojai veliau visai kitaip ziurejo.

10

Re: mediumas

pamenu, kad sventem, musu kursas buvo apie 140 zmoniu, dalyvavo apie 100, tai metemes atrodo po 50 litu (kazkas tokio) plius dar uz antra puse berods 10 litu maziau, kas norejo.. maisto ir gerimu buvo per mazai, progama niekine, realiai kadangi, kai toks kursas, tai visi vis vien susiskirste bureliais, tai sakykim, kad geriau jau butume su ta pacia chebra kur kokia isvyka susiorganizave.. zodziu, jeigu norit kad butu smagu, tai reikia labai labai daug organizacijos ir noro kazkam imtis atsakomybe..
beje, bent jau pas mus tai tvarka tokia buvo: cementukas, betonukas, mediumas ir isleistuves smile i kiekviena kursa po baliu big_smile

11

Re: mediumas

na, pas mus tai buvo super mediumas. Ir programa buvo apgalvota, ir muzika gerai parinkta. Tik gal maisto kiek trūko big_smile
Šventėme klube.. po kiek metėmės, dbr gerai net nepamenu.. gal 30 ar 40 Lt.. Antrų pusių nesivedėm, nes nusprendėm, kad tai tik mūsų kurso šventė. Kas buvo smagiausia, kad su dėstytojais nerealiai prisišėlom big_smile ir šokom visi kartu, ir plepėjom, ir... gėrėm.. big_smile big_smile big_smile Po to buvo keista pagalvojus, kad su tais dėstytojais dar visus metus turėsim bendrauti, o čia šitaip toosinamės big_smile Žodžiu, esmė eiti į mediumą atsipalaidavus, o jei norėsi pasilinksminti, ir bus linksma wink