1

Tema: metal & rock

Kam patinka tokia muzika ir norit apie ja pakalbet parasykit...

2

Re: metal & rock

man patinka. tik nzn cia ka kalbet.

3

Re: metal & rock

man patinka o apie kalbeti? :?

4

Re: metal & rock

na ir kokios muzikos grupes labiausiai p[atinka?ka klausot?

5

Re: metal & rock

tai kad cia ner ka kalbet:D reikia klausyt

6

Re: metal & rock

nu mane kornai veza, system of the down, yra ka klausyt, atsirenku, seip ne visi gabalai, mensona irgi paklausau..

7

Re: metal & rock

o tai gera muzika klausai...O pvz ka manai apie SLIPKNOT arba CHILDREN OF BODOM?

8

Re: metal & rock

o tu vida ka klausai? big_smile

9

Re: metal & rock

Andrius, 18 parašė:

o tai gera muzika klausai...O pvz ka manai apie SLIPKNOT arba CHILDREN OF BODOM?

slipknot tai tik vienas istriges berods wait (white) and bleed, nebepamenu tixeli o children of bodom kazkaip net girdejes gal nesu.. smile tex parsisiust ka nors:) bet speju te biski sunkesne muzika nia? smile yra visur neblogu.. seip filmo soundtrackas juodai vezantis queen of the damned , krv te juodai kietas! big_smile

10

Re: metal & rock

na jo parsisiusk Children of bodom daina Like bodom... Cool daina ir aplamai grupe lb gera...Na jo ten jau sunkoko stiliaus grupe big_smile

11

Re: metal & rock

kornai pradejo patikt kai uzmaciau ju twisted transistor klipa:D:D

12

Re: metal & rock

O man tai patinka roko veteranai, senosios kartos atstovai gyvave ir klesteje 1970-1990 m. kazkaip jie gera varda, savo istorija, savita stiliu turi. man tai svarbu. Ir dainu tekstai kitokie nei dabar. nera tiek daug grutualaus smurto ir t.t. Kazkaip ten viskas kitaip daroma.

13

Re: metal & rock

Ir kaip tau tas klipas? big_smile

14

Re: metal & rock

Andrius, 18 parašė:

Ir kaip tau tas klipas? big_smile

nu man taj tas klipas jeginis... bet seip uz kornus labiau megstu systemus, slipknot ir nirwana....

15

Re: metal & rock

SOAD,Ill Nino, Deftones,36 crazyfits, Static-x, Dry Kill Logic ir t.t.

16

Re: metal & rock

ir ash to pachio klausau smile SOAD mana dievukai smile dar klausau slipknot, Siddharta, red hot chili peppers, rancid:)

17

Re: metal & rock

nu ce sry kad dar mazas esu rr kisuos i vyresnius bet ... paklausau ir Slipknot...Pain...Behemtoh....Xess(LT)....Xandria...Nightwish....Whitin temptation...Metallica(human,one,nothing.....tik sitos)....Nickleback....The 69 eyes....crematory....o dabar taj esu pameges Front 242 (indrustinis stilius)

18

Re: metal & rock

O kaip jums "Arch Enemy"?:)

19

Re: metal & rock

mano tai megiamiausia grupe yra slipknot nu ju dainos tai ziauriai man patinka o seip dar paklausau systemu, evansecence, korn, guano apes,stone sour ir kitos neformalios muzikos.....

20

Re: metal & rock

man tai ir slipknot lb patinka... o ka Jus amnot apie CHILDREN OF BODOM?