181

Re: metal & rock

DEICIDE!!

182

Re: metal & rock

Soulfly paklausykit apsilimui smile

183

Re: metal & rock

nera pasaulyje geresnes muzikos is rocka & metala big_smile~

184

Re: metal & rock

Man alterrnatyvus rokas labiausiai patinka. 30 seconds to mars, breaking Benjamin, Three days grace, Evanescence ir pan.

185

Re: metal & rock

Led Zeppelin, Manowar, Megadeth

186

Re: metal & rock

Jai jau cia tema apie  muzika, tai gal kas galit pasidalinti devilstone ispudziais??? planuoju siemet varyt

187

Re: metal & rock

Kasdien klausau roką ir metalą. Mėgiamiausia- Scorpions. Gal dar kas klausot?

188

Re: metal & rock

Koks čia buvo klausimas?
Klausau labai įvairią muziką, nes tiek rock, tiek Metal yra labai įvairus...
Na nepaisant visko - mano venomis teka sunkioji muzika...

189

Re: metal & rock

Aš tai klausau disturbed kartai guns'n'roses bet tik sweet child o' mine smile

190

Re: metal & rock

manau, muzika kalba uz mus , mes tik judam tongue

191

Re: metal & rock

pasirodo yra cia ir tikros muzikos gerbeju -_-
i'm impressed big_smile
tik nelabai suopratau pacios temos uzklausos...nu whatever big_smile
vistiek kalba apie muzika... o man patinka roko,alternatyvos,metalo ir kitu stiliu atlikejai..
o noreciau paklausti... ar dar kam "limpa" Jimi Hendrix muzika? jis nuostabus!

192

Re: metal & rock

As klausau,man patinka tokios grupes kaip Marilyn Manson,Nightwish ir t.t.

193 (redagavo Justas, 23 2011-09-15 14:22)

Re: metal & rock

Ernesta, 18 parašė:

pasirodo yra cia ir tikros muzikos gerbeju -_-
i'm impressed big_smile
tik nelabai suopratau pacios temos uzklausos...nu whatever big_smile
vistiek kalba apie muzika... o man patinka roko,alternatyvos,metalo ir kitu stiliu atlikejai..
o noreciau paklausti... ar dar kam "limpa" Jimi Hendrix muzika? jis nuostabus!

Neseniai po Lietuva toks jaunuoliu Hendrix tribute´as vazinejo, pora kart ir dirbt su jais teko. Gyvai klausesi tikrai smagiai. Bet klausyti Hendrixo irasu jau net ir man neiseina. Nekalbant ja apie tokiu metu iraso kokybe (to jokiu budu nelaikau trukumu), labiausiai uz ausies kliuva jo labai jau savitas grojimo stilius, sakyciau, net nelabai muzikine prasme logiskas smile)

194

Re: metal & rock

Sakyčiau  galima dar DISTURBED pridėt, DOPE, System Of A Down....   irgi labai labai nebloga muzika wink

195

Re: metal & rock

pradejau klausyti S.O.A.D dar astuntokas budamas big_smile pradzioj ne visos patiko tik keletas, poto tiek isiklausiau kad visos dainos pasidare nesveikai geros. visas dainas mintinai zinau, taciau jau retai pasileidziu as ju koki nors gabaliuka, nes jau praeitas dalykas, juolab kad jie jau subyreje. vokalistas sau dainuoja, kuri siuo metu klausau (serj tankian), o tas pastoviai issidirbinejantis scenoje gitaristas, sukure savo grupe scars on broadway, tai va ir juos paklausau dar:) o seip tai klausau labai daug roko, metalo grupiu..children of bodom, slipknot, disturbed, bullet for my valentine, trivium, minora, trapt, antagonist, ewanescence, crematory, leverage, bloodsimple, nightwish, norther, tracedawn, aisku metallica big_smile stai sitos pagrindines. bet siuo metu tai labiausiai domina hardstyle:DD taciau nuo sunkios muzikos tikrai nenusisuksiu:D

196 (redagavo Leta, 21 2011-11-03 23:05)

Re: metal & rock

Anksčiau ausiai mieliausi buvo doom metalo kūriniai (mėgstamiausia grupė būtų Draconian, kartais vis dar prie jų sugrįžtu). Dabar klausausi daugiausiai (melo)death (MyGrain, Before the Dawn, Frontside, Strapping Young Lad)... Sunku patikėti kad viskas prasidėjo nuo jau anksčiau minėtų System of a Down ir Rammstein... :::001

197 (redagavo Andrius, 23 2011-11-06 13:45)

Re: metal & rock

Metalo beveik nebeklausau, bet kai norisi kažko sunkaus, tai prasuku Atheist, Death, Mercenary, Virgin Snatch, Megadeth... Iš roko Kyuss (mano dievukai smile), Monster Magnet (ankstyvieji), Karma to Burn...Grand Funk Railroad, Uriah Heep, Rainbow, Led Zeppai... smile

AC/DC "nepernešu", nesuprantu, kuo jie kabliuoja big_smile

198

Re: metal & rock

Slipknot, Carcass, Napalm death, Mudvayne va ka reikia klausyti tongue

199

Re: metal & rock

AC/DC,Mudvayne,Marilyn Manson,Destroy the runner big_smile

200

Re: metal & rock

O..pagaliau gera tema. Klausausi metalo ir roko. O labiausiai : HIM, Marilyn Mansoon, Kiss, Metallica, Nightwish, Japoniško roko ir metalo klausau, Evanescence ir kitų grupių, bei atlikėjų.