201

Re: metal & rock

Turiu vieną bilietą i Tarja Turunen (sausio 17, stovima vieta) Kas iš merginų noretu palaikyti man kompaniją ? Parašykit i pm

202

Re: metal & rock

Jeigu kam patiko Breaking Benjamin, vadinasi turit isgirsti ir Alter Bridge. Abiem karunas uzdeciau.
Poto galima geru gabalu rasti Pillar, Decyfer down, Atreyu, Thousand foot crutch

203

Re: metal & rock

mane velka labai Heavy Metal. Judas Priest, Holy Grail, Accept, Ted Nugent ir pan.. nu dar Glam/Hard Rock mėgstu

204

Re: metal & rock

as megstu

205

Re: metal & rock

ka metalika patinka

206

Re: metal & rock

Justas, 23 parašė:
Ernesta, 18 parašė:

pasirodo yra cia ir tikros muzikos gerbeju -_-
i'm impressed big_smile
tik nelabai suopratau pacios temos uzklausos...nu whatever big_smile
vistiek kalba apie muzika... o man patinka roko,alternatyvos,metalo ir kitu stiliu atlikejai..
o noreciau paklausti... ar dar kam "limpa" Jimi Hendrix muzika? jis nuostabus!

Neseniai po Lietuva toks jaunuoliu Hendrix tribute´as vazinejo, pora kart ir dirbt su jais teko. Gyvai klausesi tikrai smagiai. Bet klausyti Hendrixo irasu jau net ir man neiseina. Nekalbant ja apie tokiu metu iraso kokybe (to jokiu budu nelaikau trukumu), labiausiai uz ausies kliuva jo labai jau savitas grojimo stilius, sakyciau, net nelabai muzikine prasme logiskas smile)

Pas genijus logikos nera todel jie ir genijai.. smile

207

Re: metal & rock

Like rock, metal

208

Re: metal & rock

sorry, i don't speak lithuanian cause i'm from spain, but there are a lot of good metal bands here you should listen, look at youtube for Saratoga, Avalanch, Warcry, Amadeus, Hybris...
message me if you have any doubts about good metal bands smile

209

Re: metal & rock

Si Tu es em nuestros sitios, y probablemente vivies en nuestro país, por favor a educar a nuestra lengua. Em España nadie con nosotros no habla ni Inglés ni el más lituano. Desculpa por mi espanol..

210

Re: metal & rock

Aivaras parašė:

Si Tu es em nuestros sitios, y probablemente vivies en nuestro país, por favor a educar a nuestra lengua. Em España nadie con nosotros no habla ni Inglés ni el más lituano. Desculpa por mi espanol..

I live in Spain, but i've been in Lithuania for holidays and i have friends there, so that's why i do not speak lithuanian, sorry smile

211

Re: metal & rock

Vaikystėj klausiaus Kernagio, Foje, Keistuolių. Kiek vėliau psichodelikos- Pink Floydų, ir toliau Floydų tik jau kitokių. Tada buvo grunge era su Nirvana. Vėliau juodmetalis su folko priemaišom. Agalloch, Forgotten Tomb.

Nors metale išskiriu Agalloch, nes visokiu vidutinių grupių šimtai.

212

Re: metal & rock

Agalloch wink

213

Re: metal & rock

Aš prisiekus seno roko gerbėja, Queen, Scorpions, REO Speedwagon, pavienių dainų daugybės grupių smile
Labai širdžiai mieli Iron Maiden ir Judas Priest muzikos garsai smile
Žodžiu old school'as smile

214

Re: metal & rock

sunkiaja muzika pradejau dometis nuo SEPULTUROS koncerto - sporto rumuose 91-93. tiksl.nepamenu....siuo laiku uzstriges ties A DAY TO REMEMBER, THE AMITY AFFLICTION, FIVE FINGER DEATH PUNCH, THE GHOST INSIDE, IR T.T.

215

Re: metal & rock

visą gyvenimą klausau "Pink Floyd"-tai legenda ir kitos legendos jiems neprilygsta,deja

216

Re: metal & rock

Mna tai patinka naujesnes metalo rock atsakos kaip Korn , Limp bizkit ,BET patinka ir senesnes ,kaip: Rammstein ,Metallica ,Alice Cooper ,Slash,Nirvana,AC DC ...

217

Re: metal & rock

Man patinka inner shrine, dark tranquility, dark moor, dark fortress, arch enemy, enslaved, amon amarth, lacrimosa, ad inferna, chtonic, celldweler, litle dead berha, shining(švedų), my dying bride, candlemass, agaloch, moonspell ir gražios moterys mėgstančios gerą metalą. Jei yra tokių, rašykite. Lauksiu.

218

Re: metal & rock

Andrius, 18 parašė:

Kam patinka tokia muzika ir norit apie ja pakalbet parasykit...

1349,SATYRICON,MAYHEM

219

Re: metal & rock

Kam patinka: Carcass,Cannibal Corpse,Suffocation,Macabre,Malevolent Creation,Unleashed,Dismember,Entombed,Nile,Extreme Napalm Terror,Napalm Death,Pestilence,Vader,Grave,Decapitated,Amon Amarth,Autopsy,Morbid Angel,Mayhem,Rotting Christ,Crematory,Within Temptation...ir dar begalybe kitu super grupiu...........parashykit, susibendrausim

220

Re: metal & rock

Gintarė parašė:

Aš prisiekus seno roko gerbėja, Queen, Scorpions, REO Speedwagon, pavienių dainų daugybės grupių smile
Labai širdžiai mieli Iron Maiden ir Judas Priest muzikos garsai smile
Žodžiu old school'as smile