21

Re: metal & rock

Ir dar pasakykit ka manot apie mano stiliu nuotraukoj mano? big_smile big_smile

22

Re: metal & rock

stilius kaip stiliu tik jei vaikstai juodai ar taip jau apsirengineje tai ir rengis taip toliau nes poto sviesus/normalus drabuziai ne fainiai atrodo
o siaip tai as ir taip rengios netgi biski blogiau big_smile
padarysiu foto tai pamatysite wink
ir beja visi mano draugai taip atrodo wink

23

Re: metal & rock

o man patinka...patinkaa...truputi cof,truputi soad,truputi korn,deftones,murderdolls,motorhead,metallica,truputi pantera,rammstein,rob zombie,slipknot,static-x,mudvayne,truputi ill nino,soulfly,sepultura....per daug.

24

Re: metal & rock

Tai daug tau patinka.. big_smile

25

Re: metal & rock

Na seip tai as db ir rengiuosi tik juodai ten tuos kitos foto tai fotkintos kai buvau darbe... Kad butu patogu tai apsirengiau taip.. O visur kitur tai rengiuosi kai priklauso big_smile Cia Anglijoj yra toks rajonas panku gotu...Tai ten faina buna kai nuvaziuoju big_smile big_smile Visi sava chebra.

26

Re: metal & rock

Andrius, 18 parašė:

man tai ir slipknot lb patinka... o ka Jus amnot apie CHILDREN OF BODOM?


nesu klausiusi sitos grupes bet ko paklausiu sako jega grupes reiks pabandyt parsisiust big_smile

27

Re: metal & rock

beje tavo stiliukas neblogas big_smile respect

28

Re: metal & rock

Eglė, 15 parašė:
Andrius, 18 parašė:

man tai ir slipknot lb patinka... o ka Jus amnot apie CHILDREN OF BODOM?


nesu klausiusi sitos grupes bet ko paklausiu sako jega grupes reiks pabandyt parsisiust big_smile

viena karta girdejau bet dar negaliu ivertinti
bet irgi girdejau kad gera grupe

29

Re: metal & rock

KoRn tokia nesamonia groja kad kraupu..:::123 vienintelis tikrai vezantis gabalas Falling Away From Me.. System Of A Down smuko (blemba geriausi buvo), bet visas Toxicity albumas tobulas -  nepakartojamas kiekvienas gabalas..:::227 Db Machine Head klausau.. heavy metal ir tikrai geri ju gabalai - Bite the Bullet, letesnis Deafeting Silence, Silver..:::229

30

Re: metal & rock

O man db geriausia daina yra Moonlight Agony-Icy plains ;DD Cool tiesiog.Arba dar gera grupe Exilia...

31

Re: metal & rock

AS tokia muzika klausau nuo 12m,tai tokia muzika kuria reikia suvokti,ysiklausyti....Patinka Metallica,Pink floyd ir tap toliau......

32

Re: metal & rock

Nu wisaj nebloga Muzika
katik parsisiunciau pora dainu smile

33

Re: metal & rock

Simonas, 19 parašė:

Nu wisaj nebloga Muzika
katik parsisiunciau pora dainu smile


Ir kokios grupes dainu parsisiuntei...?

34

Re: metal & rock

o kas klauso caliban?
nes jie man ir patinka wink

35

Re: metal & rock

caliban nesu klauses bet idomu butu paklausyt... smile

36

Re: metal & rock

Dovydas, 13 parašė:

caliban nesu klauses bet idomu butu paklausyt... smile

tai paklausik turetu patikti

37

Re: metal & rock

nu neesu girdejes Caliban...O kam patinka MOONLIGHT AGONY? ipac gera daina "icy plains"

38

Re: metal & rock

metalas rulezz

39

Re: metal & rock

m.......man begalo patinka slipkno ............nu ir dar kornai:)

40

Re: metal & rock

Andrius, 18 parašė:

nu neesu girdejes Caliban...O kam patinka MOONLIGHT AGONY? ipac gera daina "icy plains"

o as vat ju nepazistu
o kas pazista "Atreyu"?