61

Re: metal & rock

metalas tai nelb, bet rokas tai ziaurei patinka

62

Re: metal & rock

man seip patinka kaip sakau gal siek tiek lengvesnis rokas... galima sakyti vien tik ji ir teklausau...nickelback.red hot chilly peppers, the rasmus,lostprophets,kartais apoccalyptica ir be abejo Linkin Park

63

Re: metal & rock

nekenciu metalo ir roko

64

Re: metal & rock

Estera, 15 parašė:

nekenciu metalo ir roko

ka tu ismanaj apie muzika? big_smile tikriausiai labiau prie sirdies ywa arba th, kurie waro gryna posuxa....

65

Re: metal & rock

Dar cia atsirado.. varo ant cool muzikos.Pritariu tau justina Kad ji tiriausiai klauso yva th ir t.t big_smile

66

Re: metal & rock

nu ka kiekvienas turi savo skoni ka padarysi bet estera nereikejo rasyti cia, zmonem idomu kas klauso o ne tai kad tau tokia muzika nepatinka

67

Re: metal & rock

Tegul susikuria savo tema pvz "kam nepatinka metalas rokas" ar pan...

68

Re: metal & rock

mano subjektyvia nuomone metalas tai issigimes rokas. Grojama per greitai, ir seip persistengta.... alus yra gerai, bet kai jo perd daug gaunasi vemimas smile o seip jeigu nebutu roko nematyciau prasmes toliau gyventi ir degraduoti su visom kitom muzikos sakom big_smile

69

Re: metal & rock

Na jo kiek vienam savaip patinka toks muzikos stilius.. smile

70

Re: metal & rock

o man tai rockas nepatinka man kazkaip netgi pop geriau nezinau nervina mane jis neutral

71

Re: metal & rock

aloha
pasiskaitinejau cia ir nusprendzhiau savo trigrashy ikishti smile)
gal kasnors ish cia besilankanciu klauso smth like that:

Refused // Catharsis // Bridge To Solance // Against Me! // Propagandhi // The Almighty Trigger Happy // Pretty Girls Make Graves // Converge // Newborn // Shai Hulud // At The Drive-In // Defdump // Bane // Strike Anywhere // Grade // Children Of Fall // Pledge Alliance // Amanda Woodward // Darkest Hour // Tragedy // Antimaniax...

evelinai respectaz del muz skonio wink

72

Re: metal & rock

kokiam stiliu priskiriama si grupe?

73

Re: metal & rock

erm.. kuri ish ju?? smile)
cia shiaip nemenkas sarashiukas, bet sprendzhiant ish tavo maikono tau ish cia galetu patikt converge, shai hulud arba defdump..
dar yra tokie australay by all means, jie grojo lietuvoj priesh kokius gerus 6-8metus.. tie tay pavaro - tryse padaro tay ko slipknot nesugeba devyniese smile))

74

Re: metal & rock

Tomai aciu wink
O Slipknot tai nieko gero kai pradejau sia muzika klausyti tai patiko o poto supratau kad jie nieko ipatingo negroja bet cia daug tokiu grupiu pvz korn..... ir t.t. suprantat apie ka as cia ane?

75

Re: metal & rock

na tai taip as ir pats slipknot retai klausau.. Dbr tai patinka Children of bodom,exile,sistem of a down ir t.t zodziu sunki muzika.. smile smile

76

Re: metal & rock

systemai ne sunki muzika tongue

77

Re: metal & rock

Bet uz taj systemai geris smile

78

Re: metal & rock

na bet vistiek muzika wink

79

Re: metal & rock

muzika tai muzika bet nesunki tongue

80

Re: metal & rock

oj dievinu sia muzika... galiu diskutuot apie ja ilgai... mm.. man idomu kla dar klauso Lietuvos  metalistai ir roko myletojai? neskaitant metalikos ir slipknotu, ten  ka dar?