1

Tema: menesines

kaip pasakytimamai?

2

Re: menesines

atejau pas mama, sakau duok paketa, menesines prasidejo. ir viskas. labai paprasta smile zinoma, gal but nedrasu, bet tikrai nebijok, tai gi visiskai normalu! wink

3

Re: menesines

o jei jau taip bijai, tada paprasyk pinigu ir pati i parde nunejus nusipirksi!

4

Re: menesines

Egle, 11 parašė:

kaip pasakytimamai?

nu pasakyk taip kaip ir viska kita pasakoji
man tai teko mano pamotei sakyti taigi dar blogaiu buvo
o mamai pasakyti tai nesunku wink

5

Re: menesines

Evelina, 17 parašė:
Egle, 11 parašė:

kaip pasakytimamai?

nu pasakyk taip kaip ir viska kita pasakoji
man tai teko mano pamotei sakyti taigi dar blogaiu buvo
o mamai pasakyti tai nesunku wink

kodel gi? bet gi ir nelengva pasakyt. nu gerai, nesakau, kad tau lengviau, nes vis del to pamotei turejai pasisakyt, taciau anot taves, juk reikia sakyt taip kaip ir visa kita pasakoji tongue pvz as savo mamai praktiskai nieko nepasakoju, taigi apie tai pasakyt buvo nezmoniskai sunku... taciau viena diena emiau tiesiai sviesiai ir pasakiau, kai ji buvo viena. ****, nu bet jau ta mano motina... toks vaizdas, kad cia kazkas baisaus, vos neuzuojautas pradejo skelt. toks vaizdas imciau ir uzmusciau ja tokiom akimirkom! uzknisa ji mane!! nepavydziu tom, kuriu mamos kaip mano ar dar baisesnes. smile

6

Re: menesines

nera cia ko bijoti...naturalus dalykas...o ir mama tikrai supras...garantuoju...;)

7

Re: menesines

nueik pas mama .. arba jei nera salia paskambink ir sakyk .. mama susirgau.. paklaus kuom sakyk menesinem..vsio..

8

Re: menesines

Arunas, 20 parašė:
Egidijus, 24 parašė:
Egle, 11 parašė:

kaip pasakytimamai?


jeigu tokia nedrasi, tai kaip pasakysi: mama as nescia? wink big_smile big_smile big_smile big_smile

viska teisingai zmogus pasake ;]
kvaila jei del tokiu smulkmenu bijo. as suprasciau jei bijotu rimto ko o dabar...

Nu zinai, jum lengva sakyt! Visiskai normalu, kad Eglei nedrasu.. O be to, ji prase pagalbos, o ne kritikos!

9

Re: menesines

pasakyk "mama man kaip ir tau prasidejo menesines!gal gali duot paketu?" big_smile
labai paprasta big_smile

10

Re: menesines

sakai duok pleistro gabaliuka kuri kas menesi pati naudoji, isidreskiau

11

Re: menesines

Aldis, 23 parašė:

sakai duok pleistro gabaliuka kuri kas menesi pati naudoji, isidreskiau

o jei nesupras? big_smile

12

Re: menesines

Aldis, 23 parašė:

sakai duok pleistro gabaliuka kuri kas menesi pati naudoji, isidreskiau


  ce ka is savo patirties patari big_smile kaip teveliui prisipazinai big_smile

13

Re: menesines

Egle, 11 parašė:

kaip pasakytimamai?

tiesiog ramiai pasisodink mama ir paaiskink, kad tau prasidejo menesines. pasisakyti butina, nes yra daug dalyku, kur jinai tau gales patarti, juolab, kad ji puikiai viska supranta. ir nors tau tai atrodo neiprasta tema pokalbiui, taciau susikaupk ir padaryk tai.
prasidejo momentas, kai tavo organizme vyks daug pokyciu ir mama yra tas zmogus, kuris teise zinoti, kad jos maza mergaite pamazu tama moterim. sekmes!

14

Re: menesines

man tai tokiu problemu nebuvo, nes mano mama isvis lb lb super=) o kai nutare, kad jau pradesiu bresti, pripirko kruva knygu visokiu, as kai skaityt megstu, tai man lb gerai - nereikia sneketis, viska perskaitai, viskas aisku:D o kai prasidejo menesines, ejom svest;D nepavydziu tom, kuriu mamos kaip dianos - siaubas, jei dar ir mama butu pradejus reikst uzuojauta, nes pati kokius metus laiko taip juodai tu menesiniu nekenciau, bet jos deka pagaliau isisavinau, kad cia normalus dalykas=)
o seip geriausia, kaip jau daug kas sake, pasakyti paprastai "mama, duok paketu, menesines prasidejo"

15

Re: menesines

pfff...menesines ...


taspats kaj sloga snarglys beha >imk nosine < 

kraujas bega imk paketa 


o mamaj sakyk...>>aaaaaaaaaa... raudonoji tetule atvaziavo>>>>>>>>>:():::243:-D:{}

16

Re: menesines

Aldis, 23 parašė:

sakai duok pleistro gabaliuka kuri kas menesi pati naudoji, isidreskiau


ma patiko.

17

Re: menesines

Man tai buvo taip: Rytas, mama dar lovoj, bet jau pabudus. Aš ruošiuos į mokyklą ir pamatau, kad susirgau. Tada nuėjau pas mamą ir sakau: Ateik truputį į virtuvę. Ir tada nieko nereikėjo sakyti, nes ji iškart viską suprato big_smile

18

Re: menesines

Aiste, 16 parašė:

Man tai buvo taip: Rytas, mama dar lovoj, bet jau pabudus. Aš ruošiuos į mokyklą ir pamatau, kad susirgau. Tada nuėjau pas mamą ir sakau: Ateik truputį į virtuvę. Ir tada nieko nereikėjo sakyti, nes ji iškart viską suprato big_smile

suprato, kad valgyti mazai pusryciu padare? :V big_smile big_smile big_smile big_smile big_smile big_smile

19

Re: menesines

suprato, kad valgyti mazai pusryciu padare? :V big_smile big_smile big_smile big_smile big_smile big_smile
[/quote]
geras..;)

20

Re: menesines

jei nedrasu sakyti, parasyk ant lapuko, kad tau menesines wink