21

Re: menesines

tiesiog paimk is mamos paketuka ir atejusi pasakyk mama man jau prireike, o jau veliaui mama zinos ka tau patarti

22

Re: menesines

as tai priejau ir pasakiau,bet paskui menesi issisukunejau nuo jos klausimu,ar neskauda,as visaks gerai?

23

Re: menesines

exx..as tai ejau svesti.. torta nupirko.. dar dovanu.. nu nes pati buvau lb nuliudusi.. nu kazkaip buvo nesmagu.. dave geru patarimu man mamyte mano smile ir t.t tiesiog  manau reik pasakyt.. nes mano ir mamos santykiai sustiprejo as nelb atvira jaj bet dabar kai sergu pasakau kad bloga tai palepina mane.. nu atleidzia nuo kaikuriu darbu .. bulijono isverda..:p:::453

24

Re: menesines

plem koke tema ce kalbat:D~ak waikai:DDD

25

Re: menesines

hmm merginos ka galit pasakyt del sito mano rejkaliuko/? pas mane kazkokios baltos isskyros o sakoma kaj tie isskyraj atsiranda tada jau tipo greit menesines bet kada tas greit? jei pas mane jie prasidejo pries 5 menesius noriu but pasiruosus pplzz patarkit!

26

Re: menesines

man baltos isskyros buvo kokius pus antru metu iki menesiniu big_smile, ir dar dabar tebera, mama nuvede pas daktara tai sake kai visiskai pilnai subresiu praeis smile

27

Re: menesines

gali dar mamai pasakyt kad i braskes atsisedai

28

Re: menesines

Egle, 11 parašė:

kaip pasakytimamai?


tiesiog imk ir pasakyk...cia nieko baisaus naturalus dalykas kuris vyksta visoms moterims cia jokia geda ir ne stebuklas...;)mama tikrai supras...

29

Re: menesines

Monika, 15 parašė:

plem koke tema ce kalbat:D~ak waikai:DDD

Klausyk nevaike! papasakok ka nors konkretesnio ir tinkama linkme... big_smile

30

Re: menesines

as paprasciausiai priejau ir pasakiau "mam, kur paketai sudeti" nu tai ji pati tai suprato....

31

Re: menesines

paprasciausiai pasakyk kad tau prasidejo nereikia ten issisukineti ir sakyti tik uzuomino mama tai ne kaimyne big_smile supras..sakyciau butu tetei geda sakyti bet mamai tj tikraio ne..juk paskui galesi nesakyti kada tau jos prasideda ir pan. kad kiekviena karta duotu tau tu paketu paprasciausiai pasakyk kad tau prasidejo tegu padeda vonioj paketus ir viskas...nera ko cia bijoti...

32

Re: menesines

TIE BERNAI NIEKO NESUPRANTA :::d20  MAN TAI BUVO TAIP....... IS RYTO ATSIKELIU KAIME PAS MOCIUTE ATSIKELIU IR ZIURIU PAKLODE KRUVINA........ KAIP MAN REIKEJO PASAKYTI JAI?????????? O NUEJAU PAS MOCIUTEA IR PASAKIAU MAN BEDA O JI PAKLAUSE KOKIA SAKAU SUSIRGAU.............TAI VISKAS ISISPRENDE SAVAIME NORS NEDRASU BET KA PADARYSI

33

Re: menesines

Egle, 11 parašė:

kaip pasakytimamai?


jei bijai pasakyti mamai,tai pasakyk teciui,gal drasiau bus...patikek kai kurie vyrai irgi nemazai ismano...bet siaip pasakyti mamai reiktu,nes anksciau ar veliau ateis laikas,kai pati pasiteiraus...ir gali mazuma isizeisti,kad nepasitikejai ja ir nepasakei..man viskas buvo lb paprastai,kazkaip priejau ir pasakiau...ji irgi reagavo lb naturaliai,nes ne karta buvo snekejus apie tai su manim...

34

Re: menesines

As tai atejau ir  sakau mama man atrodo as susirgau smile tai dave paketa...:D nu ir viskas...ko g cia bijoti?:) nezinau gal tarp dukros ir mamos labai salti santykiai, kad bijo?;>

35

Re: menesines

Egle, 17 parašė:

As tai atejau ir  sakau mama man atrodo as susirgau smile tai dave paketa...:D nu ir viskas...ko g cia bijoti?:) nezinau gal tarp dukros ir mamos labai salti santykiai, kad bijo?;>


visko gali buti...na nzn,siaip as irgi su mama sutariu ne taip gerai,kaip su teciu,bet vis gi pirma pasakiau jai...na,o ji veliau teciui,ai nu bet as pvz visai nesigediju tokio dalyko...vat jeigu pastociau budama nepilnamete,gal ir geda butu prisipazinti...

36

Re: menesines

nemanau,kad reikia bijoti savo mamos..;)nueik ir pasakyk..;)

37

Re: menesines

Natalija, 13 parašė:

hmm merginos ka galit pasakyt del sito mano rejkaliuko/? pas mane kazkokios baltos isskyros o sakoma kaj tie isskyraj atsiranda tada jau tipo greit menesines bet kada tas greit? jei pas mane jie prasidejo pries 5 menesius noriu but pasiruosus pplzz patarkit!


Jeigu eini i mokykla tai isidek paketa ir bus ramu wink

38

Re: menesines

Pasakyk ir viskas.Nebent tavo ir mamos santykiai nekokie..

39

Re: menesines

Man 12 metu mano mamai menesines prasidejo taip pat 12 metu  tiksliai nesinau man  iskiros ir ant trauzu  lieka demes tokios bet jos nuo iskyru  bet viena karta kai bbuvau palangoj mano kelnaitese   buvo kazkas panasau i krauja bet lyg ir ne nezinojau ka daryti tai mamai nesakiau nes as labai bijau paklaust ir dabar prasau pagalbos ka daryti dar nepraejo menesis bet vis tiek baisu as labiau gal galeciau pasiklauti mociutes gal ji patars padekit!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

40

Re: menesines

Mergaitės, kalbėkit su mamom smile niekas geriau jūsų nesupras. Niekad nenorėčiau, kad mano dukra taip jaustųsi.