1

Tema: Apie mergvakari

Na ka....taip staiga ir netiketai tuokiasi mano drauge..........kadangi negaliu jos taip isleisti paprastai uz vyro,reikia padaryti mergvakari,gal kas turit kokiu minciu ar ideju ar siaip kur matet ar girdejo,ka galeciau linksmo ir idomaus padaryti busimai jaunajai,noriu,kad ji prisimintu si mergvakari ir savo padruskes.Tik vienas prasymas,rasykit proto ribose ir,kad nebutu kosmines sumos,nes vis vien.....zinot kaip buna tiems studentams,jei niekada neturi slamanciu,o as nesu isimtis.....:) is anksto dekoju....:)

2

Re: Apie mergvakari

nusishaut tau tik belieka:D

3

Re: Apie mergvakari

kodel taip ziauriai?

4

Re: Apie mergvakari

nusipirkit po vibratoriu ir geras mergvakaris bus;)

5

Re: Apie mergvakari

nu blyn bernai as cia rimtai,be to geras vibratorius ir kainuoja....o as sakiau,ne kosmines kainos;)

6

Re: Apie mergvakari

mane pasikvieskit pigiau iseis negu po vibratoriu;) jei studente esi tai nuolaida padarysiu:D

7

Re: Apie mergvakari

Ievute nerasi cia atsakymu big_smile Ypac is vaikinu wink

8

Re: Apie mergvakari

siaip jo,nes jie tik apie ana gala...:/
koki neidomus....

9

Re: Apie mergvakari

Augustinas, 21 parašė:

mane pasikvieskit pigiau iseis negu po vibratoriu;) jei studente esi tai nuolaida padarysiu:D

aciu uz pasiulyma kuris tikrai vilioja,bet striptizo ereli jau turim.....bet su juo visa vakara nesilinksminsim,juk nuobodu....;)

10

Re: Apie mergvakari

nu mesz galim ir dar apie ktia gala:D t.y burna;D ;D big_smile nu bet cia zeuriai;D eikit geriau i mishka grybu rinkit ;D prisirinkit prisigrybausit ir bus OK;D

11

Re: Apie mergvakari

ir kas is tu grybu,kokis linxmybes????be to,kiek zn tu grybu dar nelabai randasi,o kai as dar tokia prieziople tai isvis galiu nerasti:D

12

Re: Apie mergvakari

yra tokie magic mashroom sitie geresni;)

13

Re: Apie mergvakari

tai?????sitiek bazaro o pasiulymu visikas nulis....
oi negerai,negerai....

14

Re: Apie mergvakari

musmeriu musmeriu:D daugiau nieko ir nerasy;D nebent shungrybiu kokiu;D

15

Re: Apie mergvakari

big_smile sakai pinigu neturi:D siais laikais no money no fun;)

16

Re: Apie mergvakari

o kas sumokes?????ok kad man tik priklausytu pagamint mergvakary,bet kur dar pati veselia????

17

Re: Apie mergvakari

Evaldas, 21 parašė:

musmeriu musmeriu:D daugiau nieko ir nerasy;D nebent shungrybiu kokiu;D

a le...tu ir zziaurus....musmeres...sungryb....b....bbbb..... ir taip toliau....nu ne....td i mishka neisma:)

18

Re: Apie mergvakari

Augustinas, 21 parašė:

big_smile sakai pinigu neturi:D siais laikais no money no fun;)

ne butinai,reik tureti ideju,o kai ju turi....

19

Re: Apie mergvakari

vog:D

20

Re: Apie mergvakari

tai tu visai netikus ir ideju neturi ir pinigu:D:D