21

Re: Apie mergvakari

Augustinas, 21 parašė:

tai tu visai netikus ir ideju neturi ir pinigu:D:D

jo nevykele is didziosios N......bet tau tai turetu maziausiai rupeti as tik prasiau patarimu....o ne....kad ........tikiusi tu toks nuostabus,kad.....zn....man....ai....tu tikras nuostabybe:D dziaugiuosi,kad dar yra tokiu proto bokstu,kaip tu.....gyvenk ir dziaukis gyvenimu SUUUNAU:*

22

Re: Apie mergvakari

aciu kad uzmane nuosirdiai dziaugiesi:D:D:D

23

Re: Apie mergvakari

jo labiau,nei tu gali isivaizduoji,nepyk turi sita pokalbi baigti,nes kalbam ne apie tave ar mane.....bet apie mergvakari....nepyk pupuliuk,gal kita karta pakalbesim ir apie tave....:)

24

Re: Apie mergvakari

nebuk tokia ziauri:D

25

Re: Apie mergvakari

ne ne....as tiesiog GERIS......visiskas GERIS.....zioplesnio gerio tikriausiai gyvenime niekas nera mates,bet nuo to niekas nesikeicia man vis vien reikia istaisyti MERGVAKARY!!!!

26

Re: Apie mergvakari

big_smile mums reiketu rengt bernvakary mes susigaudytumeme;D

27

Re: Apie mergvakari

bet esme kad ne jums reikia o man!!!!!:) tai kur jusu patarimai????alio????ar sioj zemej yra zmoniu kurie tikrai nusimano apie tokiu dalykelius,kaip mergvakarius????

28

Re: Apie mergvakari

davaiu pasiulyma eit grybaut;D nesutikot;D o tai ko jus norit?;D eikit i kluba prissieskit ratu ir VALIO;D

29

Re: Apie mergvakari

iiiiirrrr???kas tam klube blatno????

30

Re: Apie mergvakari

ne klube blatnumas o ratuose;)

31

Re: Apie mergvakari

vat kaip...nzn nzn,reiks pagalvot....

32

Re: Apie mergvakari

Nusipirkit mergyckos po keturis gerus ratukus, galiu garantuot kad mergvakario tikrai nepamirsit;) dar sakei kad striptizo erelis ateis tai visai linksma butu;) ir pinigo daug nereikia:)

33

Re: Apie mergvakari

vis del to,as noreciau kazko kito...
reiks dar ryt nete panarsyt gl ka rasiu,nes jau sian apsikroviau galva per daug.....

34

Re: Apie mergvakari

kad tu labai isranki;) vibratoriaus nenori ratu ir grybu irgi:D

35

Re: Apie mergvakari

nu matai,cia kaip kam atrodo.....o as manau,kad as tiesiog zinau ko noriu,noriu tik tiek,kad butu linksma mano draugei,nejau tiek daug noriu????

36

Re: Apie mergvakari

nori linksmybiu valgyk ratus;)

37

Re: Apie mergvakari

nu sakiau,kad NEA!!!!!!!!kaip aiskiau pasakyti?????

38

Re: Apie mergvakari

susiburkit kokiam plote visos paneles kad ir pas kuria nors namuose, sukurkit jaukia gal netgi siek tiek erotiska aplinka ir linksminkites. nusipirkit grietineles, torto ir siaip kokiu saldumynu (tegu dietos palaukia o jusu kunas pasimegauja skanumynais) sapmo ar vermuto ir bus lb linksma. kokiu zaidimuku galit sumastyt. padovanokit kokia super dovana,labai tiktu is apatinio trikotazo ar kzk panasaus. drauge tikrai prisimins si vakara. svarbu kad esat visos kartu ir tik nepadauginkit alkoholio nes cia jokio linksmumo nematau..

39

Re: Apie mergvakari

ir poto i lova ;D nusitemti busima jaunaja;D

40

Re: Apie mergvakari

Evaldas, 21 parašė:

ir poto i lova ;D nusitemti busima jaunaja;D


Tiek metu turi, bet atrodo, kad pas atve galvoj vien tik kose ir nesvankybes, elgiesi kaip paauglys!!!!!