61

Re: Apie mergvakari

bernaiciai nenukrypkime nuo temos,kalba eina apie mergvakari,o ne apie lietuvos bernelius ir ju laisvalaikio praleidimo buda:D

62

Re: Apie mergvakari

ingrida o ihswis koks tau skirtumas koks as esu? ne tavo nuosavybe esu tongue todel ir maziau domekis kas pas mane galvoj ant liezuvio ar tarp koju:p[/quote]
O gal as noriu tave pasisavinti big_smile

63

Re: Apie mergvakari

STOP ,STOP ,STOP-jokiu pykciu,jokios pagiezos,tegul gyvuoja MEILE IR SVELNUMAS:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

64

Re: Apie mergvakari

Ievute, nera cia jokios pagiezos wink As sakau, jam, kad gal noriu ji pasisavinti, kad jis taptu mano nuosavybe ;D Na gerai viskas negazdinam vaikino, palieku ji ramybej wink

65

Re: Apie mergvakari

tai kur mes baigem?????....aaaa...zn pradejom mergvakariu,bet baigem....ne cia dar tikrai ne pabaiga!!!:D

66

Re: Apie mergvakari

Manau nebus jokio mergvakario ir bus geriausia wink

67

Re: Apie mergvakari

kodel?????BUS!!!!!TURI BUTI!!!!

68

Re: Apie mergvakari

asiku,geriausia viska mesti ir begti i krumus,beje cia vyru strategija,bet tikrai ne mano,kovoju iki paskutiniuju:D

69

Re: Apie mergvakari

Na nezinau man tai nera noro kazka daryti as ir taip turiu ka veikti. Na, bet jeigu kazka sugalvosi,...Nes siaip dar sia savaite turbut arba kita pradzioja varysiu i vln. ( ai nu gerai pasnekesim privaciai) big_smile

70

Re: Apie mergvakari

augustinai cia man?:D
to ingrida: pirma tu mane pasiek o antra man nepatinka uz mane daug jaunesnes:P

71

Re: Apie mergvakari

Evaldas, 21 parašė:

augustinai cia man?:D
to ingrida: pirma tu mane pasiek o antra man nepatinka uz mane daug jaunesnes:P


Na sorry, kad esu per jauna, bet as taves ir nekabinu tongue

72

Re: Apie mergvakari

PLEASE.....MEILE IR SVELNUMAS.....:D NO VAR!!!:p

73

Re: Apie mergvakari

Nera jokios cia meiles, apskritai kazin ar ji tokai egzistuoja, yra tik susizavejimas ir prisirisimas prie zmogaus wink

74

Re: Apie mergvakari

Kokia faina tema! As sioje srityje turiu nemazai patirties, nes dalyvavau ne viename mergvakaryje. Tikiuosi, kad ir man paciai teks jame sudalyvauti artimiausioje ateityje kaip kaltininkei big_smile .
Zodziu taip. Tradiciskai mergvakariai rengiami savaite iki vestuviu. Dazniausiai taikoma taip, kad mergvakaris ir bernvakaris sutaptu viena diena. Tokia tusofke organizuoja vyriausioji pamerge, o jaunoji, aisku, niekuo prie to neprisideda ir nieko neturi zinoti. Apskritai, jaunosios misija prasideda ir baigiasi tuo, kad ji vyr. pamergei iteikia sarasa draugiu, kurias noretu matyti savo sventeje. Aisku sarasa su visomis koordinatemis, kur tas drauges rasti. Toliau viskas priklauso nuo organizatoriu. Beje, mergvakaris labai gera proga pasiausti su VISOMIS draugemis (bendradarbemis, giminaitemis etc.), tomis, kurios dalyvaus vestuvese, ir tomis, kuriu nera galimybes pakviesti i vestuves. Teisingai, mergvakaris savo esme yra proga atkalbeti jaunaja nuo vestuviu. Taciau tai taip pat paskutine proga daryti viska paskutini karta big_smile (perkeltine prasme). Pvz. jei jaunoji ne karto nera bandziusi rukyti ar yra labai saikinga alkoholio vartotoja, reiktu pasistengti . Ir pan.Na tada dovanoja ,kaip sako:"Kazka naujo,kazka seno,kazka zydro",tai galima juk ir keliaraisti,kuri ji uzsides is kart,ir kokius marskinukus craizy(galima "pasiskolint"is jos spintos wink ) su uzrasu"Praradau laisve" ir t.t,ar kokius sex naktinukus,nuotrauka ireminta su ja ir draugem,kad nepamirstu jaunystes laiku ir neziuretu vien i savo isrinktaji...svesti geriausiai kokioj kavynukei:)mergvakariuose kepamas tortas vyrisko pasididziavimo pavidalo))
stai ir viskas ka galiu patart))

75

Re: Apie mergvakari

Ievute, 19 parašė:

Na ka....taip staiga ir netiketai tuokiasi mano drauge..........kadangi negaliu jos taip isleisti paprastai uz vyro,reikia padaryti mergvakari,gal kas turit kokiu minciu ar ideju ar siaip kur matet ar girdejo,ka galeciau linksmo ir idomaus padaryti busimai jaunajai,noriu,kad ji prisimintu si mergvakari ir savo padruskes.Tik vienas prasymas,rasykit proto ribose ir,kad nebutu kosmines sumos,nes vis vien.....zinot kaip buna tiems studentams,jei niekada neturi slamanciu,o as nesu isimtis.....:) is anksto dekoju....:)


Galiu pasiulyti jums mergaites savo sodeli ir striptiza nu ir nerealu vakareli.

76

Re: Apie mergvakari

Benas, 23 parašė:
Ievute, 19 parašė:

Na ka....taip staiga ir netiketai tuokiasi mano drauge..........kadangi negaliu jos taip isleisti paprastai uz vyro,reikia padaryti mergvakari,gal kas turit kokiu minciu ar ideju ar siaip kur matet ar girdejo,ka galeciau linksmo ir idomaus padaryti busimai jaunajai,noriu,kad ji prisimintu si mergvakari ir savo padruskes.Tik vienas prasymas,rasykit proto ribose ir,kad nebutu kosmines sumos,nes vis vien.....zinot kaip buna tiems studentams,jei niekada neturi slamanciu,o as nesu isimtis.....:) is anksto dekoju....:)


Galiu pasiulyti jums mergaites savo sodeli ir striptiza nu ir nerealu vakareli.

oooo,kaip miela,aciu bet plota kaip ir turim,striptiza,taip pat turim....tik va viena pastaba,mes jau nebe mergaites,mes visos MERGINOS:D