21

Re: ka manote apie gerai save galvojenčius ir priziurincius vaikinus?

taipat pritariu linui big_smile

22

Re: ka manote apie gerai save galvojenčius ir priziurincius vaikinus?

ir laurai kur rezultatai? smile
o man tokie vaikinai irgi nepatinka tongue

23

Re: ka manote apie gerai save galvojenčius ir priziurincius vaikinus?

Savimi pasitikintis ir save prisiziurintis vyras yra ne pasikeles, ir ne gejus, o VYRISKAS VYRAS. Nekalbu apie "spaklius". Svara, kvapas, ne spuoguota ir neinkstiruota oda, grazus kunas - tiesiog varo is proto toks vyriskumas.  Teisybe ten kazkas rase, jei to nesuprantat ar netoleruojat - tai ir yra jusu vienatves priezastis. Tik PATS graziai atrodydamas ir puikiai jausdamasis, galesi tureti tokia, apie kokia svajoji.

24

Re: ka manote apie gerai save galvojenčius ir priziurincius vaikinus?

O ka apie juos galima manyti? As tai apie juos geros nuomones. Zinoma, kalbu apie save gerai galvojancius ir save priziurincius vaikinus, bet ne apie "pasikelusius" metroseksualus. Tai juk du visiskai skirtingi dalykai:)

25

Re: ka manote apie gerai save galvojenčius ir priziurincius vaikinus?

Istikruju vaikinai yra silpni,tik savo mandrumu tai uzgozia...Bet,kad priziuri savo isvaizda tai nera blogai!

26

Re: ka manote apie gerai save galvojenčius ir priziurincius vaikinus?

man patinka vaikinai kurie rupinasi sawo isvaizda, aisku eidama gatve su kokiu tokiu vaikinu nenoreciau kad jis kur kas daugiau butu issipustes nei as ;D

27

Re: ka manote apie gerai save galvojenčius ir priziurincius vaikinus?

"Kas perdaug tas nesveika"... apie save galvoti visi gali gerai,bet ar taip atrodys ir kitiem? tokie zmones is sono atrodo labai durnai... O prisiziureti save tai zinoma,kad reikia... bet tik vyriskai,o jau nebobiskai:D

28

Re: ka manote apie gerai save galvojenčius ir priziurincius vaikinus?

svarbu kad negalvotu per gerai man atrodo wink

29

Re: ka manote apie gerai save galvojenčius ir priziurincius vaikinus?

na perdauk negarai kai sedi prei vedrodzio bet save priziuret ir pan reike as jusu panos nesuprantu y grazu ir susitvarkusy neziurit tai ka jus tuo norit paskyt geriau prasmyrdes prakaitu tepaluotas visoks  cia jum geresnis tai koky vaikina rinktumites prisiziurinty ar apsileidusy ???