1

Tema: ka manote apie gerai save galvojenčius ir priziurincius vaikinus?

na tai kaip galvojete apie juos?

2

Re: ka manote apie gerai save galvojenčius ir priziurincius vaikinus?

Apie tokius kurie spakliuojas ir maivos pries veidrody?:D Susaudyt visus:D

3

Re: ka manote apie gerai save galvojenčius ir priziurincius vaikinus?

pritariu linui ;D

4

Re: ka manote apie gerai save galvojenčius ir priziurincius vaikinus?

stopudovi gejai big_smile

5

Re: ka manote apie gerai save galvojenčius ir priziurincius vaikinus?

Man del tokiu nei silta nei salta.
P.S.Niu o ka kalbeti apie tuos vaikinus is kuriu to reikalauja ju profesija(RUPINTIS SAVIMI,nereiskia naudoti shpakli :=) )

6

Re: ka manote apie gerai save galvojenčius ir priziurincius vaikinus?

niu niu ir kokia ta profesija kuri jau taip reikalauja big_smile dizaineris big_smile sriptizo erelis big_smile

7

Re: ka manote apie gerai save galvojenčius ir priziurincius vaikinus?

Na bet jei vaikinas prie veidrodzio uztrunka ilgiau uz pana?:D

8

Re: ka manote apie gerai save galvojenčius ir priziurincius vaikinus?

o man visai patinka kai vaikinas  prisiziuri save.. zinai tada kad su juo nebus geda iseiti i gatve, be to ir pasikvepines skaniai:)  mano sefas yra  labai save prisiziurintis, malonu su tokiu bedrauti:)

9

Re: ka manote apie gerai save galvojenčius ir priziurincius vaikinus?

niu niu o kai jis prie veidrodzio prasedes valandele big_smile ir tu liksi ant ledo big_smile save prisiziuri ziurint kokiam lygi big_smile kaskiek visi mes save prisiziurim big_smile bet kaikurie nesveikai jau tai daro big_smile

10

Re: ka manote apie gerai save galvojenčius ir priziurincius vaikinus?

uzsimauni maikona, issivalai danti ir eini i gatve smile genialu tai kas paprasta, zinoma reikia apsiziureti ar  nepurvinas esi smile

11

Re: ka manote apie gerai save galvojenčius ir priziurincius vaikinus?

Juokingi cia man jus..O ar nepagalvojat kodel jus cia visi tokie vienisi ir besiskundziantys kad neturit panu..Taiva butent pirmas zinxnis link to kad ja greiciau susirastumet, siulau kazkiek labiau susidometi savo isvaizda svarumu kvapu ir t.t..Nes kaip visi zino pirma ispudi daro isvaizda, o tik poto bendravimas ta ispudi pagerina palieka toki pati arba pablogina..Tava, vienu zodziu patys kalti tie kurie to nesupranta..:D

12

Re: ka manote apie gerai save galvojenčius ir priziurincius vaikinus?

Tomas tikra tiesa, svara ir tvarkingumas labai svarbu, niekas nesako antakius pesiotis, bet nusiskust visada ir nusikirpti, bei rengtis svariais rubais butina, o tiliau del patikimo cia jau skonio reikalai kam itiksi

13

Re: ka manote apie gerai save galvojenčius ir priziurincius vaikinus?

niu apie tokius elementarius dalykus ir nekalbu big_smile apsiskust , palyst po dusu ryte vakare big_smile bet kai paskuriuos spintelei prikista visokio chuine big_smile sukuosena daro pries veidrodi pusvalandi laiko big_smile naudoja yvairius kremus big_smile niu kvepalai kur iseinant ir suprantu butinas dalykas kat ne smirdetum big_smile kai tas prisiziurejimas normos ribose tai aisku kat jis reikalingas big_smile

14

Re: ka manote apie gerai save galvojenčius ir priziurincius vaikinus?

oi kaip negaleciau as su tokiu...jei jo laukti reiktu apie 1val.kai as per 10min.viska padarau...

15

Re: ka manote apie gerai save galvojenčius ir priziurincius vaikinus?

As manau kad ir vaikinai kiap ir panos turi save priziuret.. smile nemaciau dar nei vieno vaikno kuris per daug save priziuretu.. smile

16

Re: ka manote apie gerai save galvojenčius ir priziurincius vaikinus?

jei nematei tai daugiau telika žiurek;D;D;D;D

17

Re: ka manote apie gerai save galvojenčius ir priziurincius vaikinus?

siek tiek keista, bet vis tiek neturetu prie veidrodzio tiek laiko praleist kaip mergina.....na , man i poras toks vaikinas tikrai netiktu, bet kaip draugas tiktu....tikrai nevyciau del tokios priezasties

18

Re: ka manote apie gerai save galvojenčius ir priziurincius vaikinus?

o jei zmogus flegma? ( ta prasme labai letas) big_smile

19

Re: ka manote apie gerai save galvojenčius ir priziurincius vaikinus?

Austeja, 20 parašė:

siek tiek keista, bet vis tiek neturetu prie veidrodzio tiek laiko praleist kaip mergina.....na , man i poras toks vaikinas tikrai netiktu, bet kaip draugas tiktu....tikrai nevyciau del tokios priezasties

nezinociau ka tiek laiko prie to veidrodzio reiketu veikti, jei reiketu staipytis kaip mergai :V :V big_smile big_smile big_smile

20

Re: ka manote apie gerai save galvojenčius ir priziurincius vaikinus?

o kodel visi tik apie isvaizda ir prisiziurejima kalbate? juk klause ir apie gerai apie save galvojancius? tipo pasikelusius wink
as kazko butent apie tai uzsinorejau pasireiksht..
tai va darysiu bandyma toki.. smile su viena mergina buvau atviras, paprastas, ta ka galvojau tai sakiau, ka jauciau, ta bandziau ishreiksht.. buvau kiek imanoma paprastesnis... dingo mergina.. toks senas dede man patare kad su merginom reikia but pasikelusiu "nu tipo jom norisi to kas sunkiau pasiekiama" tai db jei busiu kokioj artimesne situacijoj su mergina busiu pasikeles.. laukit bandymo rezultatu.. beje paprastumas ir sakymas to ka mastai nepasiteisino.. tai pasikelimas gal ir pasiteisins..