1

Tema: kdl vaikinai vengia raudonplaukiu ?

tai kdl ?

2

Re: kdl vaikinai vengia raudonplaukiu ?

DAug kam negrazu smile As taj nieko pries, kai kuriom panom tinka wink

3

Re: kdl vaikinai vengia raudonplaukiu ?

td man dar atsakyk , kdl merginos kurios apsirengia graziai ir kita , yra laikomos pasikelusiomis ?:?

4

Re: kdl vaikinai vengia raudonplaukiu ?

Na jei vaiksto galvas uzkelusios ir isivaizduoja esancios kazkas ohoho, taj ir laiko pasikelusiom wink

5

Re: kdl vaikinai vengia raudonplaukiu ?

ta pati ir apie vaikinus galima pasakyti :::743

6

Re: kdl vaikinai vengia raudonplaukiu ?

Galima, bet nenukrypkim nuo temos..:)

7

Re: kdl vaikinai vengia raudonplaukiu ?

agam...

8

Re: kdl vaikinai vengia raudonplaukiu ?

gal tie kurie vengia nemegsta raudonplaukiu ir tiek.... :?

9

Re: kdl vaikinai vengia raudonplaukiu ?

jiems labiau patinka blondes:-]

10

Re: kdl vaikinai vengia raudonplaukiu ?

priciom isviso cia ta plauku spalva? :V jei merga tupa tai ji gali buti ir tamsiaplauke ir blondine ir dar visu kitu vaivorykstes spalvu plaukais big_smile big_smile big_smile

11

Re: kdl vaikinai vengia raudonplaukiu ?

nu ci abuvo mazas nukrypimas  ne i tema ;p

12

Re: kdl vaikinai vengia raudonplaukiu ?

Hmm nu gal siaip raudonu plauku naturaliu nebuna o dazyti ir dar tokia ryskia spalva tik parodo kad zmogaus psihyka yra nestabili, cia tas pats kai zmogus turi daug auskaru ar tatuiruociu... Cia kalbu is psihologijos ziniu... nes tuo duomiuosi... Ir siaip man ryskiai raudoni plaukai tikrai ne estetiskai atrodo ir tikrai labai sunku butu surasti panele kuri graziai atrodytu su raudonais plaukais.,..
Nemaisykit raudonos nuo bordo atspalvio ar panasiai. As cia turiu omeny apie ryskiai raudona spalva kaip ir autorius norejo suzinoti nuomone,

13

Re: kdl vaikinai vengia raudonplaukiu ?

Na galeciau opasakyti kad raudonplaukes ar blondines,ar hjuodukes koks skirtumelis svarbu kad ji butu karsta.;D

14

Re: kdl vaikinai vengia raudonplaukiu ?

Benas, 23 parašė:

Na galeciau opasakyti kad raudonplaukes ar blondines,ar hjuodukes koks skirtumelis svarbu kad ji butu karsta.;D

td tau tik sexas te galvoj jeigu nebesvarbu kaip mergina atrodo .... siaubas .. jeigu baisi merga bus sakau , kad negeisi jos , is kur tas karstis ?!
:{}

15

Re: kdl vaikinai vengia raudonplaukiu ?

Raudonplaukes traukia vyrus....;)

16

Re: kdl vaikinai vengia raudonplaukiu ?

Eugenija,16 iskur istraukei, kad vaikinai vengia raudonplaukiu?

17

Re: kdl vaikinai vengia raudonplaukiu ?

Eugenija, 16 parašė:
Benas, 23 parašė:

Na galeciau opasakyti kad raudonplaukes ar blondines,ar hjuodukes koks skirtumelis svarbu kad ji butu karsta.;D

td tau tik sexas te galvoj jeigu nebesvarbu kaip mergina atrodo .... siaubas .. jeigu baisi merga bus sakau , kad negeisi jos , is kur tas karstis ?!
:{}

na, jeij ji bus kartsta, tai automatiskai sugundys berniuka/bachura/vyra ir jis jos geis:) viskas aisku kaip ant delno

18

Re: kdl vaikinai vengia raudonplaukiu ?

is isvis, kodel jeij jau zmogus nori karstos merginos, tai reiskia, kad jis galvoja vien apie sexa? suauk. i zody karstas iejna ne tik noras myletis, bet tarkim karstos merginos dazniau buna nenuspejomos, pacios imasi iniaciatyvos (nebutinai kalbant apie sexa!), visada zino ko nori ir tt. as irgi negaleciau draugaut su salta mergina, man tai vienas is svarbiausiu kriteriju (!!!)

19

Re: kdl vaikinai vengia raudonplaukiu ?

Gal todel vengia,kad bijo.Juk natūralios raudonplaukės yra raganos.Ar to nežinojai?:)

20

Re: kdl vaikinai vengia raudonplaukiu ?

oi nesamone,cia ta plauku spalva...dabar juk galima plaukus persidazyti jei jau taip nepatinka....nors jei man vaikinas pasakytu,kad jam nepatinku del to,kad esu tarkim ne blondine ir lieptu persidazyti,tai siusciau toki liurbi kuo toliau....ir beto as nesu girdejusi,kad vaikinams nepatinka raudonplaukes...