21

Re: kdl vaikinai vengia raudonplaukiu ?

Nu nezinau kaip kam.Man wisos grazios,raudona,juoda,ruda,ar blondi.Koks gi skirtumas galu gale kokia spalwa.Swarbu koks pats zmogus.Jai dabartine mano mergina noretu persidazyti plauku spalwa,tai as jai leisciau nes cia jos walia.Jai is tikro myli,tai y tokias smulkmenas nekreipi demesio.

22

Re: kdl vaikinai vengia raudonplaukiu ?

Priėmu raudonplaukes nemokamai, prašom kreiptis, aš jūsų tikrai nevengsiu.. big_smile

23

Re: kdl vaikinai vengia raudonplaukiu ?

Psichologai, istyre sviesiaplaukiu, tamsiaplaukiu ir raudonplaukiu charakterio bruozus, nutare, kad pastarieji pasizymi vadovams reikalingomis savybemis: yra uzsispyre, karingi, valingi.
Vokieciai nustate, kad raudonplaukes yra aistringesnes uz sviesiaplaukes ir tamsiaplaukes, ju meiluziu sarasai yra ilgiausi. Psichologai teigia, kad moterys, besidazancios raudonai, greiciausiai nori parodyti, kad iesko partnerio. Tai — trokstamu permainu, issukio, maisto zenklas.Be to, mokslininkai patvirtino, kad raudonplaukes lengviau pakelia skausma, iveikia gyvenimo sunkumus, genas joms padeda lengviau susidoroti su ekstremaliomis situacijomis, kovoti su pavojingomis ligomis.
Dinamiskos, emocionalios, impulsyvios, netradicines moterys mielai renkasi raudonus plaukus. Si spalva visada simbolizavo unikaluma, dinamika, spontaniskuma. Tvirtinama, kad tam tikri „ryzos“ atspalviai tinka visu tipu moterims ir kad jos, nusidaziusios plaukus vario spalva, pasikeicia pacios. Tampa drasesnes, labiau savimi pasitiki. Sulaukia gerokai daugiau demesio. smile

24

Re: kdl vaikinai vengia raudonplaukiu ?

esu girdėjus ir tokią nuomonę, kad raudonplaukės (tos natūraliosios - "ryžos") nesirenkamos todėl, kad jų kūno plaukeliai VISOSE VIETOSE yra tokios spalvos ir tai yra nepatrauklu smile tiesiog neįprasta, ar kaip čia vertint tokį požiūrį..

25

Re: kdl vaikinai vengia raudonplaukiu ?

Martyna, 18 parašė:

esu girdėjus ir tokią nuomonę, kad raudonplaukės (tos natūraliosios - "ryžos") nesirenkamos todėl, kad jų kūno plaukeliai VISOSE VIETOSE yra tokios spalvos ir tai yra nepatrauklu smile tiesiog neįprasta, ar kaip čia vertint tokį požiūrį..

aha cia tu teisi smile

26

Re: kdl vaikinai vengia raudonplaukiu ?

Rolandas, 21 parašė:

Priėmu raudonplaukes nemokamai, prašom kreiptis, aš jūsų tikrai nevengsiu.. big_smile

tada as pirma i eile...:::034:::034:::034

27

Re: kdl vaikinai vengia raudonplaukiu ?

nu cia nesamone gal kas ir pries o man tai visai grazu ;o)

28

Re: kdl vaikinai vengia raudonplaukiu ?

Martyna, 18 parašė:

esu girdėjus ir tokią nuomonę, kad raudonplaukės (tos natūraliosios - "ryžos") nesirenkamos todėl, kad jų kūno plaukeliai VISOSE VIETOSE yra tokios spalvos ir tai yra nepatrauklu smile tiesiog neįprasta, ar kaip čia vertint tokį požiūrį..

Manau, jei kelnaitese viskas sutvarkyta, tai plauku spalva tikrai nemaisys. Bet jei panele uzsiauginusi dar vienas, nenumaunamas, kelnaites, tada hmmm... kokios spalvos bebutu, atrodys nepatrauklu ir neestetiska. big_smile

29

Re: kdl vaikinai vengia raudonplaukiu ?

na yra taip kad mergina stengenti isireiksti save pvz raudonplauke ar dar kokia pradedama ju bijoti nes jai tai vienas vaikinas netinka tai kitas o ryskumas ir traukia ryskias asmenybes nepamirskit tai panickos smile

30

Re: kdl vaikinai vengia raudonplaukiu ?

Naturalios raudonplaukes labiausiai veza is visu plauku spalvu. Taigi merginos auksciau galvas ir ne ta kazka diskutuojat.

31

Re: kdl vaikinai vengia raudonplaukiu ?

Eugenija, 15 parašė:

tai kdl ?

Neteisingas klausimas smile Reikia klausti ne "kodel" bet "ar". Tikrai ne visi vengia ir ne visu raudonplaukiu smile As pati rusvai oranzine ir demesiu tikrai nesiskundziu.

32

Re: kdl vaikinai vengia raudonplaukiu ?

Todel kad jos negrazios..ryzu odos buna tokios slyksciai baltos ar ruzavos, strazdanotos daznai..Ir isvis su tais sviesiais antakiais ir melynom akim man primena kiaules..:D
Nu aisku cia ziauriai as bet atvirai..:D

33

Re: kdl vaikinai vengia raudonplaukiu ?

nu seip tai dauguma patinka ne tik blondines bet ir briunetes

34

Re: kdl vaikinai vengia raudonplaukiu ?

as manau kad kekwiena yra sawaip grazi  kad ir raudonplauke

35

Re: kdl vaikinai vengia raudonplaukiu ?

prisiminiau ta kur per realybes sau rode su raudona galva kur su psychu daves big_smile;DD JAU JAU JAU ;D;D;D nu pz big_smile tase tikra big_smile;DDDDD dar drauge kazkoke jos rode tai ta su melyna galva buvo ;D;DDD nu nafit:D idiotizmas kazkoks big_smile;DDDD

36

Re: kdl vaikinai vengia raudonplaukiu ?

Tomas, 26 parašė:

Todel kad jos negrazios..ryzu odos buna tokios slyksciai baltos ar ruzavos, strazdanotos daznai..Ir isvis su tais sviesiais antakiais ir melynom akim man primena kiaules..:D
Nu aisku cia ziauriai as bet atvirai..:D

Oi, tomukai, labai negraziai tu cia... Dar suprasciau, jei pats butum idealaus grozio. Be to, skonio reikalas. Sutinku, kad ne visos jos grazuoles, bet juk ir kitu spalvu plauku ir odos savininkes toli grazu ne visos grazios (isoriskai). Man tai zavingos „raudonuju“ strazdaneles, patinka, kai joms uzsiplieskia skruostai, kai susigesta. smile O viena is mano pazistamu raudonplaukiu vienintele ir nepakartojama tiek vidumi, tiek isore. tongue

37

Re: kdl vaikinai vengia raudonplaukiu ?

Paulius, 21 parašė:

prisiminiau ta kur per realybes sau rode su raudona galva kur su psychu daves big_smile;DD JAU JAU JAU ;D;D;D nu pz big_smile tase tikra big_smile;DDDDD dar drauge kazkoke jos rode tai ta su melyna galva buvo ;D;DDD nu nafit:D idiotizmas kazkoks big_smile;DDDD

gausi zmona melyna arba raudona tai bus tau ;D ;D

>> tikriausiai ja apskusi plikai ir forse paversi ;D ;D

38

Re: kdl vaikinai vengia raudonplaukiu ?

raudonplaukes iz nais smile

39

Re: kdl vaikinai vengia raudonplaukiu ?

koks skirtumas pana briunete.sotene, blondine ar ryza jei yra puikaus harakterio irsimpatiska...juk plaukus bet kada galima perdazyti jei nepatinka :::044:::044:::044

40

Re: kdl vaikinai vengia raudonplaukiu ?

Eugenija, 15 parašė:

tai kdl ?

Man patinka visokios as nevengiu.... tik nemegstu raudonplaukiu trumpaplaukiu merginu..Jai mergina grazi stilinga ir ji su raudonais plaukais viskas normaliai....