1

Tema: Ar vaikinai turi mokėti už savo paneles kavinėse ar kur kitur?

Kaip manote ar vaikinai privalo moketi kavinukese ar kur pan. uz merginas? smile
O ar jus mokate uz jas?

2

Re: Ar vaikinai turi mokėti už savo paneles kavinėse ar kur kitur?

as sumoku, nu jei riesta su pinigais tuo metu tai ne.bet seip dazniausiai sumoku

3

Re: Ar vaikinai turi mokėti už savo paneles kavinėse ar kur kitur?

gan sudetinga situacija... mano manymu, kuomet vaikinas ir mergina tera du nepazistami asmenys susitike pirmajame pasimatyme, iniciatyva turetu rodyti 50:50... na bet jei vaikinas uzsispiria, ka bedarysi:) kita vertus, asmeniskai as nemegstu buti nuo kazko priklausoma, t.y.kuomet uz mane sumoka jauciuosi skolinga... zinoma jei vakina pazistu isties pakankama laiko tarpa, sakysite jog poziuris kiek senamadiskas, taciau visgi vaikinui sumoketi butu isties dzentelmeniska! tokia tema verta ginco, debatu ir pokalbiu... nuomone turi kiekvienas ir vargei ar si gali buti pastumiama, ar pakeiciama...

4

Re: Ar vaikinai turi mokėti už savo paneles kavinėse ar kur kitur?

seip pagal etiketo taisykes kavineje vaisinti turetu tas asmuo kuris kviete i pasimatyma ;]

5

Re: Ar vaikinai turi mokėti už savo paneles kavinėse ar kur kitur?

o manoji geriausia... as kai norejau sumoket uz ja per pirma pasimatyma, tai ne velnio nesutiko!, tuo metu nesupratau tokiu dalyku! smile tai ant galo sutarem kad viena vakar as kita jinai big_smile tai ta kita vakara dvigubai daugiau visko prisake big_smile o cia tai pana big_smile nu bet cia ir buvo pries ketveruis metelius big_smile suprato kad studenciokam nekas big_smile

6

Re: Ar vaikinai turi mokėti už savo paneles kavinėse ar kur kitur?

pastebejau tokia tendencija... jei panele nemoka, isvada tokia: ji- pinigu kapso ieskanti mergina! tad patekt i tokia padeti man yra siaubinga... nezinia kokios nuostatos laikosi vaikinas, pasimetu, nes velgi net nenumanau ka JIS apie tai mano.. tad..:)

7

Re: Ar vaikinai turi mokėti už savo paneles kavinėse ar kur kitur?

uz SAVO mergina - taip, jei saskaita nedidele. bet einant pavalgyti 50/50 arba kuris turi pinigu:D su draugais tai ir kalbos negali but - kiekvienas moka uz save, nebent truksta kam kokio lito, tada galima "paskolinti" negrazinamai:D bet jei nepazistamas zmogus.. bent jau as kazkaip nei siaip nei taip jauciuosi, kai sugalvoja sumoket, tox durnumas, lyg ir nori traukt pinigus, bet jis savo padeda ir kazkaip.. nu tokia pieva gaunasi:D bet kartais nesuku galvos ir leidziu sumoket=) uz kokia arbata - tegul=)

8

Re: Ar vaikinai turi mokėti už savo paneles kavinėse ar kur kitur?

Meda, 18 parašė:

Kaip manote ar vaikinai privalo moketi kavinukese ar kur pan. uz merginas? smile
O ar jus mokate uz jas?


Va taip jos ir lepinamos :DD

9

Re: Ar vaikinai turi mokėti už savo paneles kavinėse ar kur kitur?

Ovydas, 19 parašė:
Meda, 18 parašė:

Kaip manote ar vaikinai privalo moketi kavinukese ar kur pan. uz merginas? smile
O ar jus mokate uz jas?


Va taip jos ir lepinamos :DD

xii, lepinimui yra daug geresniu budu:D cia labiau dzentelmeniskumas:p

10

Re: Ar vaikinai turi mokėti už savo paneles kavinėse ar kur kitur?

Na tenka kartais sumoket ir nepasakyciau, kad gaila smile

11

Re: Ar vaikinai turi mokėti už savo paneles kavinėse ar kur kitur?

o mes tai visaip, dazniausiai abu uz save susimokam, nors kartais buna, kad ir as sumoku uz ja o kartais ir, kad ji uz mane sumoka.. smile)

12

Re: Ar vaikinai turi mokėti už savo paneles kavinėse ar kur kitur?

o as manyciau kad mergina turi sumekt uz vaikina.;D

13

Re: Ar vaikinai turi mokėti už savo paneles kavinėse ar kur kitur?

jei nori but sveiki ir laimingi  turi

14

Re: Ar vaikinai turi mokėti už savo paneles kavinėse ar kur kitur?

nu as manau kad cia jau kajp ir priwaloma...:::307

15

Re: Ar vaikinai turi mokėti už savo paneles kavinėse ar kur kitur?

Meda, 18 parašė:

Kaip manote ar vaikinai privalo moketi kavinukese ar kur pan. uz merginas? smile
O ar jus mokate uz jas?


per pirma pasimatyma vaikinas is mandagumo turetu pasisiulyti sumoketi, o mergina jei mandagi turetu atsisakyti wink
o siaip jei mergina yra vaikino panele tai jis manau visada uz ja sumokes wink

16

Re: Ar vaikinai turi mokėti už savo paneles kavinėse ar kur kitur?

as nuolat pati uz save moku ir nesuprantu tu kurios lauke kol vaikinai uz jas sumokes

17

Re: Ar vaikinai turi mokėti už savo paneles kavinėse ar kur kitur?

as irgi pati uz save susimoku, neskriaudziu vaikinu smile ir nemanau, kad jie uz mane turetu moket.

18

Re: Ar vaikinai turi mokėti už savo paneles kavinėse ar kur kitur?

na jei senas draugas tai kai jis kviecia tada  jei pirmas istraukia savo pinigu kapseli , tai nieko nesakau.. o siaip jei, tai visada susimoku uz save, aisku jei jau  vaikinas spyriojasi nu ka tada nusileidziu. Karta su sefu  pietavom tai jis net isizeide baisiausiai, kai pasiziurejau i ceki ir krapstytis rankinuke norejau.. 

19

Re: Ar vaikinai turi mokėti už savo paneles kavinėse ar kur kitur?

na as nesisastau pinigeleis bet jei draugauju su mergina tai tikrai uz kavines klubus ir panasias pramogas moku as

20

Re: Ar vaikinai turi mokėti už savo paneles kavinėse ar kur kitur?

niu as nors ir draugaudama su vaikinu niekada neleidziu jam moket ,taip ,nes jauciuosi jam tada skolinga kada nors jis galbut man prikisines ,ir lieps grazint skola juk siais laikais visokiu pasitaiko,aisku kildavo gincu daukg kartu ir del tokios smukmenos susipykdavom,,,bet as ji issiauklejau.as nesuprantu kodel vaikinai turi uz savo paneles moket? o veliau vaikinai skundziasi va mane mergina pasinaudojo manim mano pinigais ir paliko,juk jus patis mus ir pripratinat prie tokio gero gyvenimo;)