21

Re: Ar vaikinai turi mokėti už savo paneles kavinėse ar kur kitur?

as ir uz tai kas kviecia tas moka arba moka per puse......

22

Re: Ar vaikinai turi mokėti už savo paneles kavinėse ar kur kitur?

Oas uz tai kad mergina moketu viska ir dar duotu ka nors.:D

23

Re: Ar vaikinai turi mokėti už savo paneles kavinėse ar kur kitur?

Atsakymas i tema: NE.

24

Re: Ar vaikinai turi mokėti už savo paneles kavinėse ar kur kitur?

Tautvydas, 20 parašė:

Atsakymas i tema: NE.


liuks

25

Re: Ar vaikinai turi mokėti už savo paneles kavinėse ar kur kitur?

kaip tai ne?

26

Re: Ar vaikinai turi mokėti už savo paneles kavinėse ar kur kitur?

Meda, 18 parašė:

Kaip manote ar vaikinai privalo moketi kavinukese ar kur pan. uz merginas? smile


Privalėt tai niekas nieko neprivalo. Bet manau, kad malonu, kai vaikinas sumoka wink Nors et... man geriau kur arčiau gamtos pasėdėt su vaikinu, o ne kavinukėj.

27

Re: Ar vaikinai turi mokėti už savo paneles kavinėse ar kur kitur?

Aiste, 16 parašė:
Meda, 18 parašė:

Kaip manote ar vaikinai privalo moketi kavinukese ar kur pan. uz merginas? smile


Privalėt tai niekas nieko neprivalo. Bet manau, kad malonu, kai vaikinas sumoka wink Nors et... man geriau kur arčiau gamtos pasėdėt su vaikinu, o ne kavinukėj.

va cia jau kiekvienam pagal skoni wink kaikurioms isviso geriau paguleti, nei pasedeti su bachuru wink big_smile big_smile big_smile big_smile

28

Re: Ar vaikinai turi mokėti už savo paneles kavinėse ar kur kitur?

cia paprasta logika kas turi pinigu tas vedasi visur ir moka uz viska.. kas neturi tas vengia dideliu islaidu ir sukasi kitaip kaip sugeba xD

29

Re: Ar vaikinai turi mokėti už savo paneles kavinėse ar kur kitur?

pagal kazkokias etiketo taisykles moka tas kas kviecia i pasimatyma, ypac y pirma. nors dazniausia moku as, visada malonu isgirsti draugiska pasliulyma atsiskaityti atskirai. Nors pasiulymo atsiskau, bet tai visada LABAI vertinu.

30

Re: Ar vaikinai turi mokėti už savo paneles kavinėse ar kur kitur?

Mano draugas tai viena karta apsauke mane kai norejau uz save susimoketi pati... Tai daugiau nekilo noras jo taip "izeidineti" smile

31

Re: Ar vaikinai turi mokėti už savo paneles kavinėse ar kur kitur?

Meda, 18 parašė:

Kaip manote ar vaikinai privalo moketi kavinukese ar kur pan. uz merginas? smile
O ar jus mokate uz jas?

Lygios teises... nejebiot tongue

32

Re: Ar vaikinai turi mokėti už savo paneles kavinėse ar kur kitur?

Siga, 19 parašė:

Mano draugas tai viena karta apsauke mane kai norejau uz save susimoketi pati... Tai daugiau nekilo noras jo taip "izeidineti" smile

nieko sau izeidimas :V tai jis gal pinigais apzeles kaip medis lapais ? :V big_smile big_smile
jei man panele per pasimatyma nepasisiulytu pati uz save susimoketi, tai kita karta matytu mane kaip savo ausis wink bet jei ir pasisiulo susimoketi, vistiek moku as big_smile (bet zinau, kad mergicka ne materialiste )

33

Re: Ar vaikinai turi mokėti už savo paneles kavinėse ar kur kitur?

kazkoks nusistovejas stereotipas kad vaikinai turi apmoketi savo paneliu saskaitas....

34

Re: Ar vaikinai turi mokėti už savo paneles kavinėse ar kur kitur?

Egle, 23 parašė:

kazkoks nusistovejas stereotipas kad vaikinai turi apmoketi savo paneliu saskaitas....

o kodel negalima apmoketi savo paneles saskaitos? :V ypac jei jau vyksta gyvenimas kartu su ja big_smile

35

Re: Ar vaikinai turi mokėti už savo paneles kavinėse ar kur kitur?

be kalbu jei eini kazkur sumergina tu moki uz viska... Nu nebent ji ten be vaiksciodama po akropoli i swarovski uzeina tada jau sakai "pala"

Bet jokiu budu negali mergina moket, didziausia geda... bent jau mano nuomone vaikinai rupinasi merginom

36

Re: Ar vaikinai turi mokėti už savo paneles kavinėse ar kur kitur?

as irgi nematau nieko blogo jai vaikinas sumoka uz savo mergina, bet taipat nieko blogo jai ji pati moka uz save

37

Re: Ar vaikinai turi mokėti už savo paneles kavinėse ar kur kitur?

pasisiulau bet jai atsako kat ne tai ne :]

38

Re: Ar vaikinai turi mokėti už savo paneles kavinėse ar kur kitur?

ne nebutinai kodel butinai turi moketi vaikinai....jeigu vaikinas panele nusiveda kur i kavine ar i kina ir t.t. ir sako sendien vaisinu tada taip jis turi moketi  2 variantas: jei vaikinas su panele ateina i kina ar i kavene vaikinas uz save susimoka o mergina pasako kad pamirsta pinigine tada ji papraso kad jis paskolintu3 variantas jeigu jie kur nueina ir panelel jau ruosiasi uz save moketi o vaikinas primiktinai praso kad jis sumoketu tuomet tada jis ir moka 4 variantas: panele gali pasiuliti vaikinui pati kur nors pakviesti ir pavaisinti

39

Re: Ar vaikinai turi mokėti už savo paneles kavinėse ar kur kitur?

na net nzn tarkim werslo pasaulyje moka visada tas, kuris pakwiecia i kavine smile bet paskui kviecia kitas.. cia principas "as tau tu man big_smile " na kai kurios panos neleidzia uz ja moketi.. bet sumoketi uz pana tai gerai ir grazu is waikino puses jei tuo metu litu netruksta smile

40

Re: Ar vaikinai turi mokėti už savo paneles kavinėse ar kur kitur?

nu jei litu trux tai nemanau kad mergina kurnors kviesi big_smile