61

Re: Ar vaikinai turi mokėti už savo paneles kavinėse ar kur kitur?

Niu as tai jau pries tai,kad kas kviecia tas moka... Jai nesenai susipazinai,tai man atrodo tokiu atveju gali kekvienas uz save susimoketi...

62

Re: Ar vaikinai turi mokėti už savo paneles kavinėse ar kur kitur?

nu sakyciau pirma karta tj nereiketu pulti moketi uz abu,bet paskui jei kelinta karta jau eini,reikia visada pasisiulyti nors is mandagumo ir jei ji bus protinga tj saskaita pasidalysit per puse tonguehttp://forumas.ieskok.lt/imgload/1465

63

Re: Ar vaikinai turi mokėti už savo paneles kavinėse ar kur kitur?

manau kiekvienas pats uz save turi susimoketi,bet pirma karta galantiskiau jei vaikinas sumoka, nors mergina turi pasiulyti per puse...

64

Re: Ar vaikinai turi mokėti už savo paneles kavinėse ar kur kitur?

seip man didelis malonumas uzmoket,gal as isaukletas senom paziurom bet tai kaskaip juokinga kai mergina pati uzsimoka.pasijauciu toks nepilnavertis tad taip nedarykit merginos.o jai bahuras kvieciasi tai turbut kisenei turi uz ka sask apmoket.:)

65

Re: Ar vaikinai turi mokėti už savo paneles kavinėse ar kur kitur?

sveik forumo lankytuojai:))))))) seip mano asmenine nuomuone kad vaikinas turi sumoket uz save ir mergina jei jis nori but vadinamas vyru kitaip jis yra zigolo:))))))))))))

66

Re: Ar vaikinai turi mokėti už savo paneles kavinėse ar kur kitur?

Noreciau pridurti. Sutinku su Eugenijaus nuomone, bet jeigu vaikinas ir mergina tera tik draugai tuomet 50:50 turi buti, nes dazniausiai merginos megsta naudotis tokia situacija- "tik draugai, bet uz mane moka lyg butu mano vaikinas" Aisku yra ir nemazai isimciu, juk nemazai merginu siais laikais nori pasirodyti savarankiskos.

67

Re: Ar vaikinai turi mokėti už savo paneles kavinėse ar kur kitur?

Viskas priklauso nuo situacijos smile Jei vyras laikosi principo kas moka , tas ir muzika uzsako, tai man jo kava nereikalinga smile As saves niekad tiek nenuvertindavau. Man patinka, kai santykiai yra lygus smile

68

Re: Ar vaikinai turi mokėti už savo paneles kavinėse ar kur kitur?

Manau,kad kiekvieno zmogaus pasirinkimas...Vienos panelems patinka,kaip uz jas sumoka,o paskiau jos uz tai atsilygina.....As asmeniskai pati susimokeciau,jeigu as visaui nepazinociau to vaikinuko ir is vis man neleidzia sazine svetimo zmogaus kisene naudotis,gal jis sunkai tuos pinigus uzdirba!

69

Re: Ar vaikinai turi mokėti už savo paneles kavinėse ar kur kitur?

tai zinoma.............

70

Re: Ar vaikinai turi mokėti už savo paneles kavinėse ar kur kitur?

Lina, 19 parašė:

Manau,kad kiekvieno zmogaus pasirinkimas...Vienos panelems patinka,kaip uz jas sumoka,o paskiau jos uz tai atsilygina.....As asmeniskai pati susimokeciau,jeigu as visaui nepazinociau to vaikinuko ir is vis man neleidzia sazine svetimo zmogaus kisene naudotis,gal jis sunkai tuos pinigus uzdirba!


kalbat jus ce daba labai grazei big_smile bet kaip reik uzmoket tai nei mikt mikt  big_smile sedi grazuoles vasaros nemaciusios big_smile kiek man teko sutikti tai kai kurios labai retai pasiulo is mandagumo big_smile blym gal man tik vienam taip nesiseka :?

71

Re: Ar vaikinai turi mokėti už savo paneles kavinėse ar kur kitur?

Saulius, 25 parašė:
Lina, 19 parašė:

Manau,kad kiekvieno zmogaus pasirinkimas...Vienos panelems patinka,kaip uz jas sumoka,o paskiau jos uz tai atsilygina.....As asmeniskai pati susimokeciau,jeigu as visaui nepazinociau to vaikinuko ir is vis man neleidzia sazine svetimo zmogaus kisene naudotis,gal jis sunkai tuos pinigus uzdirba!


kalbat jus ce daba labai grazei big_smile bet kaip reik uzmoket tai nei mikt mikt  big_smile sedi grazuoles vasaros nemaciusios big_smile kiek man teko sutikti tai kai kurios labai retai pasiulo is mandagumo big_smile blym gal man tik vienam taip nesiseka :?

As kalbu taip,nes visada stengiuosi uz save susimoketi,jeigu as to zmogaus nepazystu!.......Nori tikek nori ne!Mane taip isauklejo.nieko negaliu padeti,gyvenime nera taip lengva gauti pinigeliu,reikia daug dirbti,kad turetum kazka!Atidziau rinkites paneles!

72

Re: Ar vaikinai turi mokėti už savo paneles kavinėse ar kur kitur?

a kartais sveika padaryt ir toki testuka wink atsivedi panele kavos ar arbatos ir po visos ceremonijos suvaidini kad palikai pinigus ;D ir ziuri kokia reakcija paneles;) jei normaliai sumoka ir be jokiu problemu susitari kad grazinsi, tai tada super mergina big_smile~ na o jei kyla daug sunkumu tai zinokit zmones... Kuo didesni sunkumai tuo daugiau problemu su materializmu bus jei draugausit smile

73

Re: Ar vaikinai turi mokėti už savo paneles kavinėse ar kur kitur?

auri a,tsargiai su tokiais testais,juk ta pati panele gali pagalvot apie tave ne kaip,patikek.... :)cia tas pats ant to pacio,juk pana gali irgi galvot,kad vaikinas materelistas,kodel ne,juk tokiu irgi yra....

74

Re: Ar vaikinai turi mokėti už savo paneles kavinėse ar kur kitur?

Niu jei vaikinas sako kad dabar sumokek uz mane tai savaime aisq kad gali taip pagalvoti:) bet as gi sakiau kad graziai atsiprasai ir pasakai kad pamirsai pinigine, ir veliau grazinsi butinai. Taip ir ziuri i reakcija merginos wink nematau cia materializmo paciam gresmes, nebent pacios merginos ego izeidimas, kad ji mat dabar gauna moket uz tai wink kaip tik sitas testas ir yra skirtas sitam EGO patikrinti ar jis lb didelis wink

75

Re: Ar vaikinai turi mokėti už savo paneles kavinėse ar kur kitur?

as manau kad kai merginom yra kas nors leidziama arba bachurai turi viska jom pirti as manu kad tai yra visiskai nesazininga bachuru atveju bet kartais nu beveik visada naudojos to

76

Re: Ar vaikinai turi mokėti už savo paneles kavinėse ar kur kitur?

valio!zinoma reika sumoketi nu jei litu nera ko ir i ta kavine vilktis reikia

77

Re: Ar vaikinai turi mokėti už savo paneles kavinėse ar kur kitur?

turi moket! ir nei klausimu, nei diskusiju sia tema negali kilt

78

Re: Ar vaikinai turi mokėti už savo paneles kavinėse ar kur kitur?

Aiste, 34 parašė:

turi moket! ir nei klausimu, nei diskusiju sia tema negali kilt

Ka tu cia zebenksciuoji? Pize.. lyg kas ka privalo... jobtararai.. is kur tokia mada.. Neprivalau nieko! Yra tam tik tikros situacijos.. jei pac pasikvietei.. tai tik is mandagumo gali sumokek, nu cia tox jau vyriskas poelgis butu.. bet jei seip.. tai bbd.. uzsigeide viena savaalkai kavine eit, tai dar uz ja moket.. .. nene.. 

79

Re: Ar vaikinai turi mokėti už savo paneles kavinėse ar kur kitur?

ka cia ir bepridursi. "vyras"...

80

Re: Ar vaikinai turi mokėti už savo paneles kavinėse ar kur kitur?

Aiste  wink  beje cia jus moteris vis uz ta lygybe einat ne? ..