921

Re: Ar vaikinai turi mokėti už savo paneles kavinėse ar kur kitur?

kaip bebūtų keista šį kartą pakomentuosiu... jei vaikinas kviečia tada jis moka... mano asmeninė patirtis parodė, kad normalus, išsilavinęs vaikinas sumokės... bet niekada negalima tuo naudotis... merginos, kiekviena turi turėti savigarbos ir pinigėlių piniginėje... niekada nežinai koks bus vaikinas:) be to... parodydamos savo savarankiškumą įrodysite, kad nesate barakudos... labai labai retai leidžiu vaikinui mokėti už save... ir žinau, kad taip geriau:) be to, yra puikių būdų susitikimą suorganizuoti ne tik kavinėje... kuo blogai parkas ir termosas kavos ar arbatos???

922

Re: Ar vaikinai turi mokėti už savo paneles kavinėse ar kur kitur?

na paskaicius jusu komentarus priejau prie isvados kad tiek vaikinas tiek mergina per pirmus pasimatymus turetu moket kiekvienas uz save.o ne apmoket kito zmogaus saskaita.sutinku jei vyras vedasi savo mergina ar zmona i kavine tai jo tada galetu sumoket bet ne kiekviena karta susipazindamas vis su nauja mergina.

923

Re: Ar vaikinai turi mokėti už savo paneles kavinėse ar kur kitur?

Kadangi mano dazniausias tikslas buna tiesiog isitempt i lova, tai ir moku uz visas is eiles kol gaunu, paturiu ir viskas nebeidomi, ieksau kitos, :d o siaip turedamas mergina visada okedavau uz ja ir net nesuldavau sau galvos kad gali buti kas nors kitaip, man svarbiausia jei man tokia diena ateitu kad nera lesu, tada mergina sumokes, bet kol visko yra pakaknnkamai nematau problemos moketi visada

924

Re: Ar vaikinai turi mokėti už savo paneles kavinėse ar kur kitur?

Jeigu as pasiulyciau sumoketi o paskui mergina pasisiulytu per puse as tikrai nesutikciau vien del to kad ji bent pasisiule. Be problemu sumokeciau (aisku jai tureciau is ko big_smile)

925

Re: Ar vaikinai turi mokėti už savo paneles kavinėse ar kur kitur?

Taip, taip uz mergina reikia sumoketi, apie 300 valanda. O merginos - gi joms uz seksa moket nereikia big_smile

926

Re: Ar vaikinai turi mokėti už savo paneles kavinėse ar kur kitur?

Arturas parašė:

Taip, taip uz mergina reikia sumoketi, apie 300 valanda. O merginos - gi joms uz seksa moket nereikia big_smile

Artūrai,o negaila 300lt už valandėle sekso?

927

Re: Ar vaikinai turi mokėti už savo paneles kavinėse ar kur kitur?

Butinai...

928

Re: Ar vaikinai turi mokėti už savo paneles kavinėse ar kur kitur?

Sigis parašė:
Arturas parašė:

Taip, taip uz mergina reikia sumoketi, apie 300 valanda. O merginos - gi joms uz seksa moket nereikia big_smile

Artūrai,o negaila 300lt už valandėle sekso?

Pvz susitikinejau su viena mergina, buvo tikrai pakankamai isvaizdi. Ant jos paaukojau 150 lt, o sekso kaip nera taip nera. Tai jau geriau sumoket 300 ir gaut seksa negu moket pinigus ir dar nezinai gausi ar ne.

929

Re: Ar vaikinai turi mokėti už savo paneles kavinėse ar kur kitur?

Mane šitame puslapyje labai dažnai vyrai kviečia susitikti kavos ir papietauti, ir žinot, aš nesidrąsinu eiti būtent dėl to mokėjimo. Man tie pietūs atrodo gan įpareigojantis dalykas, ypač, jei vyras sumoka ir už mane. Kita vertus- nors pinigų ir turiu, ir susimokėti už save galiu, nesu feministė ir vyras man atrodo labiau išsiauklėjęs ir gentelmeniškas, jei jis sumoka ir už mane (nors labai patogiai, kai ant manęs "taško" pinigus, nesijaučiu). Ir būtent dėl šito dviprasmiškumo man labiausiai patiktų susitikimas pasivaikščiojant parke ar senamiesty, su kavos termosu ar pikniką pasidarant. :>

930

Re: Ar vaikinai turi mokėti už savo paneles kavinėse ar kur kitur?

ai, būsiu senamadiškas, nors čia labai ant bangos feminizmas, aš mokėsiu už moteris ir viskas. būna kartais pasisiūlo, kartais pavaišina, bet kai kortelių skaitytuvas atkištas, jungi tą apple pay be galvojimo ir moki. nesvarbu pirmas pasimatymas ar dešimtas

931

Re: Ar vaikinai turi mokėti už savo paneles kavinėse ar kur kitur?

Visada turi sumokėti,jai jis dzeltemenas,tikras vyras

932

Re: Ar vaikinai turi mokėti už savo paneles kavinėse ar kur kitur?

Aišku turi mokėti,ir už pirmus ir už antrus pietus

933

Re: Ar vaikinai turi mokėti už savo paneles kavinėse ar kur kitur?

Paslaptingasis šešėlis parašė:

Aišku turi mokėti,ir už pirmus ir už antrus pietus

tai stora busi tiek priedusi

934

Re: Ar vaikinai turi mokėti už savo paneles kavinėse ar kur kitur?

Konstantinas parašė:
Paslaptingasis šešėlis parašė:

Aišku turi mokėti,ir už pirmus ir už antrus pietus

tai stora busi tiek priedusi

o jei pati susimokės, tai bus kūda??? smile

935

Re: Ar vaikinai turi mokėti už savo paneles kavinėse ar kur kitur?

Andre parašė:
Konstantinas parašė:
Paslaptingasis šešėlis parašė:

Aišku turi mokėti,ir už pirmus ir už antrus pietus

tai stora busi tiek priedusi

o jei pati susimokės, tai bus kūda??? smile

tada tiek nesuvalgys

936

Re: Ar vaikinai turi mokėti už savo paneles kavinėse ar kur kitur?

panele pakviesciau i miska grybauti ir uogauti. paskui uzkursime lauza ir issivirsime grybu sriuba ir vienas kita vaisinsime. ir niekam nereikes moketi

937

Re: Ar vaikinai turi mokėti už savo paneles kavinėse ar kur kitur?

Konstantinas parašė:

panele pakviesciau i miska grybauti ir uogauti. paskui uzkursime lauza ir issivirsime grybu sriuba ir vienas kita vaisinsime. ir niekam nereikes moketi

Puiki idėja smile

938

Re: Ar vaikinai turi mokėti už savo paneles kavinėse ar kur kitur?

Konstantinas parašė:

panele pakviesciau i miska grybauti ir uogauti. paskui uzkursime lauza ir issivirsime grybu sriuba ir vienas kita vaisinsime. ir niekam nereikes moketi

o galima tik grybauti? nes uogienč tektų merginai virti, o čia prasideda vargas ir išlaidos...

939

Re: Ar vaikinai turi mokėti už savo paneles kavinėse ar kur kitur?

prisimenu kai Vilniuj rytais pirkdavau kava senamiesty Pilies gatvej sena kazkada buvusi grazi barmene nesijuokdavo del isvaizdos ilgu plauku  tik karta paklause -u tebia vsio horoso synok? da horoso -atsakiau tada pries 30 metu

940

Re: Ar vaikinai turi mokėti už savo paneles kavinėse ar kur kitur?

as snd irgi kava pirkau) degalinej. beje su kuom kava geriau pasaldinti? su cinamonu ar su sokoladu? o gal su sirupu? paneliu nebuvo tai pats isgeriau