941 (redagavo Fjord 2023-07-04 12:58)

Re: Ar vaikinai turi mokėti už savo paneles kavinėse ar kur kitur?

Romas parašė:

prisimenu kai Vilniuj rytais pirkdavau kava senamiesty Pilies gatvej sena kazkada buvusi grazi barmene nesijuokdavo del isvaizdos ilgu plauku  tik karta paklause -u tebia vsio horoso synok? da horoso -atsakiau tada pries 30 metu

O ką prieš 30 metų ilgi plaukai buvo negražu? Man jie visada gražu. Protinga moteris smile
Įdomu būtų pamatyti, kaip tada atrodei

942

Re: Ar vaikinai turi mokėti už savo paneles kavinėse ar kur kitur?

Konstantinas parašė:

as snd irgi kava pirkau) degalinej. beje su kuom kava geriau pasaldinti? su cinamonu ar su sokoladu? o gal su sirupu? paneliu nebuvo tai pats isgeriau

Man atrodo, kad su šokoladu labiau tiktų

943

Re: Ar vaikinai turi mokėti už savo paneles kavinėse ar kur kitur?

reikia gyventi su dideliais) ir ne tik dziaugsmais

944

Re: Ar vaikinai turi mokėti už savo paneles kavinėse ar kur kitur?

Romas parašė:
Fjord parašė:
Romas parašė:

prisimenu kai Vilniuj rytais pirkdavau kava senamiesty Pilies gatvej sena kazkada buvusi grazi barmene nesijuokdavo del isvaizdos ilgu plauku  tik karta paklause -u tebia vsio horoso synok? da horoso -atsakiau tada pries 30 metu

O ką prieš 30 metų ilgi plaukai buvo negražu? Man jie visada gražu. Protinga moteris smile
Įdomu būtų pamatyti, kaip tada atrodei

taip ir gyvenam su mazais dziaugsmais vis statydami is ju savo mazyte pily tik kiekvienas savaip

Maži džiaugsmai sudaro visą mano gyvenime patirtą laimę. Tik jie ir skaitosi.
Užskaityti netgi menkiausi niekučiai, gauti nuo visos širdies.

945 (redagavo Konstantinas 2023-07-04 16:21)

Re: Ar vaikinai turi mokėti už savo paneles kavinėse ar kur kitur?

Romas parašė:

uztenka gera thrash metal koncerta aplankyt su draugu alaus po to na ir gryzt namo kur drauge laukia ir mano vinilines ploksteles o ar tai dideli tie mano dziaugsmai nezinau

po trash metal koncerto merga gali ir nescia patapti)

946

Re: Ar vaikinai turi mokėti už savo paneles kavinėse ar kur kitur?

Romas parašė:

maziuke kuda nelabai grazi bet kokios akys truputy zvairokos dideles dideles kaip vaiko ir ziurincios be melo

Kaip miela, kaip gražiai tu ją apibūdinai. :)

947

Re: Ar vaikinai turi mokėti už savo paneles kavinėse ar kur kitur?

Romas parašė:

o kai susipina savo zilus plaukus i dvi kasas  grazesnes  pasaulyje nera klausom  tada Slayer  susispaude guledami ant grindu  ir verkiam girtom asarom abu kad  jaunyste isejusi niekad  nesugryz

Romantika smile