81

Re: Ar vaikinai turi mokėti už savo paneles kavinėse ar kur kitur?

as gi nereikalauju, kad tai butu istatymais itvirtinta. bala nemate, jei kokia nors mergina nori pati sumoket - tegul moka. ir as daznai moku. bet bent jau pasiulyt sumoket uz moteri vyras visada turi

82

Re: Ar vaikinai turi mokėti už savo paneles kavinėse ar kur kitur?

Nieko jis niekada neturi! atsibus, dabar va mes susitinkam ir nutariam i kavine uzsukt! tikrai nesiulyciau uz tave sumoket, as galiu sumoket uz savo mergina uz savo draugus ir panasiai

83

Re: Ar vaikinai turi mokėti už savo paneles kavinėse ar kur kitur?

pradekim nuo to, kad as su tavim niekur neiciau wink o tie, su kuriais einu, man pasiulo, nes yra labiau subrende ir demesingi wink

84

Re: Ar vaikinai turi mokėti už savo paneles kavinėse ar kur kitur?

oooo ... pradejei gerai, bo uzbaigei nekaip....  dabar tamsta sumokejima uz mergina sulyginai su prisirpimu...  yra tam tikros morales ir etiketo normos kuriu laikytis turi kiekvienas zmogus..  zinoma, mandagu pasiulytu sumoketi vyrams, o jum moterim, mandagu atsisakyti..

85

Re: Ar vaikinai turi mokėti už savo paneles kavinėse ar kur kitur?

Aiste, 34 parašė:

turi moket! ir nei klausimu, nei diskusiju sia tema negali kilt

Eme ir pasake grazuole "turi moket"  Tai tas pats kas as pasakyciau "paneles turi duot"  Kvailai atrodo tokie pasisakymai:::844

86

Re: Ar vaikinai turi mokėti už savo paneles kavinėse ar kur kitur?

Nors as ir visada sumoku ir nesiskundziu, bet tokiu vienareiksmisku pasisakymu nesuprantu. Nori nenori kiekvienas vyras visada mokantis uz savo dama jauciasi virsesnis tuo atzvilgiu, taip jau yra psichologiskai sutverta ir nieko cia nepakeisi. Aisku atsiras vyru kurie sakys kad jie nesijaucia taip, bet tai tik saves apgaudinejimas.

87

Re: Ar vaikinai turi mokėti už savo paneles kavinėse ar kur kitur?

as tai kazkaip nejaukiai jauciuosi,kai pirmakart gyvenime mane matantis vaikinas,moka kavineje uz mane...na bet jei jau taip nori,tai gi nepradesiu mustis ar rekti kaip isterike:asile, ka darai?ir pan...

88

Re: Ar vaikinai turi mokėti už savo paneles kavinėse ar kur kitur?

Egle, 15 parašė:

as tai kazkaip nejaukiai jauciuosi,kai pirmakart gyvenime mane matantis vaikinas,moka kavineje uz mane...na bet jei jau taip nori,tai gi nepradesiu mustis ar rekti kaip isterike:asile, ka darai?ir pan...

nebutina isterikuoti:D

89

Re: Ar vaikinai turi mokėti už savo paneles kavinėse ar kur kitur?

nematau tragedijos, jei mergina pasiulo susimoketi smile

90

Re: Ar vaikinai turi mokėti už savo paneles kavinėse ar kur kitur?

>>>>>>>>Kaip manote ar vaikinai privalo moketi kavinukese ar kur pan. uz merginas?   
O ar jus mokate uz jas?

Niekada nemaciau tokios kavinukes kur merginas pardavinetu. big_smile big_smile

Jei rimciau.. kieno finansine padetis geresne tuo metu tas tegul ir moka, jei abieju gera tegul kiekvienas uz save susimoka, koks skirtumas ishvis kas moka.. Svarbu kad tas mokantis nekentetu nuo to finansishkai. Ypac jei tai yra mylintis vienas kita zmones, nes tokiu atveju vieno kancia yra abieju kancia. Rimtoje draugysteje tarp vaikino ir merginos manau kad pinigai ivairios kitos nuosavybes gali buti TIK bendri.

91

Re: Ar vaikinai turi mokėti už savo paneles kavinėse ar kur kitur?

ziurint kas jie vienas kitam yra, jei seip draugai tai susimoket turetu kiekvienas uz save, na o jei pora tai manau vaikinas ta turetu padaryti, bet jei ju santykiai ilgi ir ju biudzetas beveik bendras tai manau nesvarbu kas ta padarys...o jei sunki finansine padetis tai reiketu sprest ja o ne po kavines valkiotis...

92

Re: Ar vaikinai turi mokėti už savo paneles kavinėse ar kur kitur?

na seip nauji laikai jei turi tai ir sumoki neturi mokasi tiekvienas uz save ir tiek smile

93

Re: Ar vaikinai turi mokėti už savo paneles kavinėse ar kur kitur?

nu mane buves draugas islepino,niekada kavinese nemokedavau:) ir dbr niekada nemoku:) nors ir turiu lt,bet net nesakau,kad galiu uz save susimoket:) as pripratus,kad kas kviecia tas moka:D

94

Re: Ar vaikinai turi mokėti už savo paneles kavinėse ar kur kitur?

dazniausiai moku as. Nors priklauso nuo situacijos ir zmogaus su kuo buni...

95

Re: Ar vaikinai turi mokėti už savo paneles kavinėse ar kur kitur?

Na seip manyciau cia jau daugumai iauge i krauja, kad bet kuriuo atveju reikia sumoketi uz panele kavinei, aisku jajgu ji uzsisako saikingai. Nes man buwo atvejis kad teko palikti 120lt vien tik uz panele.. Na tokiu atveju tai netoleruoju. Jajgu jau uzsakymas sieka tokia suma tai gal deretu 50/50 kadangi jau isdryso tiek uzsisakyti tegul ir sumoka puse sumos big_smile

96

Re: Ar vaikinai turi mokėti už savo paneles kavinėse ar kur kitur?

man asmeniskai, labai svarbu buti saugia su zmogum. tas saugumas ir finansiskas, ir psichologinis, ir fizinis.
yra vaikinu, kurie isizeidzia, kai panele ishsitraukia pinigus

97

Re: Ar vaikinai turi mokėti už savo paneles kavinėse ar kur kitur?

yra vaikinu, kurie isizeidzia, kai panele pareikalauja sumoketi...

98

Re: Ar vaikinai turi mokėti už savo paneles kavinėse ar kur kitur?

kartais mielai wožčiau kad užsičiauptu ir leistu už sawe susimoketi kaip esu pratusi=]]

99

Re: Ar vaikinai turi mokėti už savo paneles kavinėse ar kur kitur?

Lina, 21 parašė:

kartais mielai wožčiau kad užsičiauptu ir leistu už sawe susimoketi kaip esu pratusi=]]


tai ir vozk. zinok, nuosirdziai nustemba, kai gauna i ausi uz tai, kad moka ;D turbut niekada neisdrisai big_smile)

100

Re: Ar vaikinai turi mokėti už savo paneles kavinėse ar kur kitur?

Aisku, kad vaikinas. Juk jis kviecia, tai mergina sutikdama praleisti su juo valandele pirmiausia aukoja laika, rizikuodama prasikankinti bendraudama su atsibodusiu tipu ar siaip su misteriu x smile ir siaip nera ko po kavines trankytis, Lietuvoje gimstamumas ir taip minusinis, nepadengia mirusiuju, tad neausinkint burnos o imkites darbo smile
P.S. Statistika fiksuoja, jog merginos atlygis uz darba yra mazesnis nei vaikinu, nors pareigos tos pacios, tad merginos nesukit sau galvos, tegu moka busimosios seimos galvos:)